Чим приваблюють чоловіків представниці різних знаків Зодіаку

Жінок недарма називаються прекрасною статтю. Їхня краса і внутрішній світ допомагають їм завжди бути на крок попереду чоловіків в любовних іграх. У представниць кожного знака Зодіаку є свої хитрощі.

Багато жінок, навпаки, відлякують чоловіків своєю поведінкою. Це пов’язано з тим, що дами іноді ставлять перед собою хибні цілі в любові і не користуються своїми перевагами. Можливо, дізнавшись свої привабливі риси і сильні сторони, ви зміните тактику ведення гри на більш ефективну.

Жінка-Овен

У заміжжі і у флірті Овни не однаково щасливі. На перших стадіях знайомства ці панянки дадуть фору будь-якій іншій дівчині, під яким би знаком Зодіаку вона не народилася. Це найкращі спокусниці серед всіх дам. Жінки-Овни неймовірно переконливі і харизматичні. Їм неважко заволодіти серцем майже будь-якого чоловіка.

Якщо ви хочете досягти успіху ще і в сімейному житті, вам допоможуть змови і обряди на щасливе заміжжя. Залишайтеся вірними своїм принципам у шлюбі — поводьтеся не зухвало, але показуйте свою емоційну самодостатність. Удача на вашому боці.

Жінка-Телець

Тельці знають все про те, як спокусити чоловіка. На жаль, виходить спокушати у них тільки тих, хто вважає головним плюсом красу. Якщо чоловік нічого, крім краси, не помічає, то дівчата, народжені під цим Земним знаком, виявляться головною суперницею кому завгодно.

Тельці приваблюють своєю красою і майже непохитною самовпевненістю. Ці дами часто виглядають занадто недосяжними для простого чоловіка. Це і є секрет їхньої особливої привабливості. Якщо не занадто сильно вживатися в роль королеви, то можна знайти справжню любов.

Жінка-Близнюки

Близнюки дуже легковажні, тому їм самим часто трапляються неправильні чоловіки. Щодо флірту і привертання уваги, то тут Близнюкам немає рівних. Вони можуть навіть не намагатися завоювати вподобану людину: чоловіки самі липнуть до Близнюків, навіть якщо вони виглядають звичайно. Від цих жінок виходить не просто потужна енергетика, а майже магія.

Щоб привернути увагу чоловіка, їм необхідно просто залишатися собою. Якщо Близнюки починають навмисно притягати до себе увагу, то все відбувається з точністю до навпаки. Астрологи рекомендують просто бути товариськими і відкритими. Це буде каталізатором закоханості для чоловіків.

Жінка-Рак

Раки фліртують дуже погано, тому що найчастіше неймовірно вимогливі до чоловіків. Цим дамам не потрібно більше уваги, тому що вони максимально раціональні у виборі партнера. Вони намагаються визначити особливості характеру чоловіка, щоб зрозуміти, як їм побудувати відносини і чи потрібно це робити. Допомогти вам в цьому може аналіз обстановки в будинку чоловіка. По порядку і інтер’єру в оселі можна судити про характер вашого обранця.

Чоловіки часто цікавляться дівчатами і жінками-Раками, але швидко розуміють, що це буде швидше одностороння гра, ніж справжня любов. До того ж Раки не дають шансів тим, хто їм хоч чимось не подобається. Це в корені невірно, коли хочеться закохатися. Змінити своїм принципам Ракам буде важкувато, але це єдиний швидкий шлях до щастя.

Жінка-Лев

Привернути увагу чоловіків прекрасній Левиці може допомогти відкритість і чесність. Річ у тому, що представниці цього знака Зодіаку дуже люблять грати з чоловіками, не даючи їм жодного шансу. Якщо Леви спускаються з небес на землю, то стають неймовірно привабливими дівчатами, адже надмірне самолюбство відштовхує.

Левам не потрібно кардинально змінювати себе для того, щоб залучати чоловіків ще сильніше. Їм потрібно навчитися бути простішими, щоб утримувати чоловіків поруч з собою. Занадто самовпевнена Левиця не викликає довіри у чоловіків, оскільки їм здається, що така дама неприступна.

Жінка-Діва

Жінки-Діви часто бувають не впевнені в тому, чи потрібен їм шлюб або відносини. Іноді буває так, що в їхнє життя просочується невпевненість, страхи. Афірмації на любов і щасливе заміжжя допоможуть Дівчатам знайти свій шлях в любові. Буде набагато простіше спілкуватися з чоловіками і розуміти, як підібрати ключ до їхніх сердець.

Діви приваблюють чоловіків своєю мудрістю і розумом. Ці дівчата і жінки дуже приємні в спілкуванні і є добрими друзями для чоловіків, попри частково доведену думку про те, що дружби між статями не існує. Дівам потрібно знати, чого вони хочуть, і не боятися відкриватися людям.

Жінка-Терези

У Терезів є все, що потрібно спокусниці початківцю. Ці жінки красиві, енергійні, вони буквально світяться. У них є особливий магнетизм, чарівність. Єдиним завданням для них є відповідність своєму образу, який створює сама природа.

Буває так, що Терези спокушають чоловіків і зачаровують їх при першому погляді і в перші хвилини спілкування, але потім сильна стать просто відвертається від них. Терезам потрібно вміти підтримувати в чоловікові інтерес. Для цього не обов’язково знати все про те, чим захоплюється чоловік, який сподобався. Бажано просто навчитися слухати, тоді найпривабливіші чоловіки будуть залишатися поруч надовго.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам потрібно перестати експериментувати і перевіряти чоловіка на міцність. Представниці цього знака Зодіаку люблять влаштовувати чоловікам перевірки, що далеко не всі сприймають нормально. Якщо ви не будете надто ревнивими з першого побачення і не будете давати приводів для ревнощів, то в любові вас буде чекати неймовірна удача.

Щоб одружити на собі чоловіка, Скорпіону потрібно бути чесною з ним. Дуже часто буває так, що чоловік сподівається на бурхливий роман, а отримує лише дружбу. З самих перших хвилин прекрасним Скорпіонам краще поводитися так, як вони хотіли б, щоб чоловік поводив себе з ними. Така методика допоможе в спокушанні.

Жінка-Стрілець

Скромний, діловий і серйозний чоловік швидше за все не підійде жінці-Стрільцеві. Стрільці не терплять у відносинах ніякого дисонансу вже на перших хвилинах знайомства. За великим рахунком, лише від вашого бажання залежить те, наскільки довгим і міцним буде роман.

Що стосується першого враження, то саме завдяки йому Стрільці і приваблюють безліч чоловіків. Якщо представницям цього знаку потрібно ще більше чоловічої уваги, то їм краще позбутися негативних установок і забобонів в любові.

Жінка-Козоріг

У Козорогів дуже часто починається тотальна криза у відносинах. У такі періоди чарівність цих жінок падає, а шанси дістати чоловіка мрії стають рівними практично нулю. Щоб в амурних справах у Козорогів завжди все було стабільно, краще не приділяти багато уваги роботі та побільше відпочивати.

У більшості випадків отримувати своє кохання Козорогам заважає неправильне розставляння пріоритетів. Цим жінкам варто давати чоловікам шанс висловити свою симпатію. У більшості випадків Козороги не помічають того, наскільки вони привабливі.

Жінка-Водолій

Почуття гумору для Водоліїв відіграє визначальну роль у коханні. Якщо жінка чи дівчина цього знака вміє подати себе і може вчасно пожартувати, то жоден чоловік повз неї не пройде. Ще справити перше враження і привернути чоловічу увагу Водоліям допомагає самокритика. Жінкам така риса майже не властива, тому чоловіки це цінують.

Водолії дуже добре вміють заробляти чоловіче довіру і симпатію. Ці дами мають велику кількість шанувальників різного віку, тому що вони цілеспрямовані, розумні та ерудовані.

Жінка-Риби

Любовна сумісність майже з усіма Знаками у Риб хороша. Чоловіки цих жінок дуже люблять, але не розуміють. Це означає, що Риби привертають увагу тільки красою, тому що на початкових етапах любові їм більше нема чого запропонувати. Причина полягає в закритості цих представниць прекрасної статі, їхніх хитрощах та інфантильності.

Щоб побудувати серйозні стосунки, Рибам потрібно більше часу приділяти спілкуванню. Чим більше ви спілкуєтеся, відкриваєтеся людині, тим більше шансів, що проста симпатія переросте в щось більше.

Якщо у вас є сумніви з приводу того, чи підходите ви один одному, то краще не починати такі відносини зовсім. Будьте обережнішими у виборі чоловіка, особливо якщо вам є з кого вибирати, адже успіх у привертанні уваги і успіх у відносинах — це не одне і те ж.

Оригінал