7 причин любити Близнюків

На думку більшості, Близнюки прекрасно характеризують собою повітряну стихію, до якої належать. Вони легковажні і легкі на підйом. Втім, це зовсім не головні якості знака: в цих людях однозначно є за що зачепитися.

Гострий розум

Близнюки начитані, володіють хорошим мисленням і кмітливістю. Вони досить спостережливі, щоб помічати незначні деталі навколо і тримати їх в голові: адже коли-небудь знадобляться. Найчастіше вони дійсно виявляються потрібними: Близнюки вміють в потрібний момент скласти два і два, знаходячи відповідь на загадку, яку давно ніхто не міг розгадати.

Мінливий настрій

Це дійсно справжні люди настрою, який залежить не тільки від випробовуваних емоцій. Здається, ніби настрій Близнюків живе своїм життям і змінюється за власним бажанням, реагуючи навіть на погодні зміни. Тому не варто дивуватися, якщо засмучені пів години тому Близнюки раптово повеселили і знайшли сенс життя.

Переконливість

Повітряний знак вміє переконувати. Скоріше, це пов’язано з тим, що Близнюки відмінно вміють говорити: їх хочеться слухати і вірити кожному слову. Близнюки можуть подавати інформацію так, щоб викликати непідробний інтерес до подій. Красномовність знака допомагає йому схилити співрозмовника на свій бік і отримувати бажане.

Гумор

Близнюки володіють чудовим почуттям гумору. Жарти говоряться завжди в тему і викликають хорошу реакцію слухачів. Якщо того вимагає ситуація, Близнюки можуть включити майстрів сарказму і закидати опонента їдкими зауваженнями. Втім, конфліктів Близнюки ніколи не шукають, тому вміють не перегинати палицю.

Вірні друзі

Можливо, до своєї величезної купи знайомих Близнюки і можуть ставитися досить вітряно, але близьким людям представники знака віддані завжди. Люди проходять ретельний відбір, перш ніж потрапити в вузьке коло наближених, але опинитися там варто, адже Близнюки відмінно вміють цінувати дружбу. Вони піклуються про близьких і завжди намагаються прийти на допомогу за першим покликом.

Любов до подорожей

Близнюки не люблять сидіти на місці, тому тема подорожей для них завжди особлива. Повітряний знак обожнює сам процес переїзду з місця на місце: чай у поїздах, купівля кави на заправках і голосна музика на весь салон автомобіля – такі прості речі можуть зробити Близнюків по-справжньому щасливими.

Ті ще марнотрати

Якщо у Близнюків з’являються гроші, вони надовго не затримуються. Знак обожнює купувати всякі непотрібні дрібниці, витрачатися на розваги та задоволення. Ця якість дозволяє знаку розщедритися на подарунки близьким людям, абсолютно не турбуючись про майбутній порожній гаманець. Економити і відкладати – це точно не девіз Близнюків.

Оригінал