Гороскоп на 27 листопада

Овен ♈

Доведеться дуже постаратися, щоб усі були задоволені. А чи не забуваєте Ви про власні потреби, намагаючись догодити іншим? Не переживайте, якщо комунікація з кимось стала епізодичною. Головне, що взаємний інтерес залишився щирим.

Телець ♉

Соціальні мережі – приклад того, що декларування бажань працює. Ви постите якийсь запит – і ось, потроху до Вас починає стікатися інформація, і задумане збувається! Спробуйте вчинити схожим чином зі своєю заповітною мрією; втрачати Вам нічого, зате відкритість і наполегливість стануть тими самими чинниками, які допоможуть мрії збутися.

Близнюки ♊

У жарких країнах новоприбулих туристів легко впізнати по обгорілих плечах і лицях. Досвідчені мандрівники, навпаки, вже знають, що від сонця потрібно ховатися. Ви теж набралися досвіду в певному питанні і тепер справляєтеся з ними набагато краще.

Рак ♋

Ми народжуємося “чистими аркушами”, на яких життя і досвід записують інформацію. Наша доля – справжня книга з безліччю глав. Проходить час, і ми починаємо забувати про те, що багато в чому ми пишемо цю книгу самі. Зараз Вам вирішувати, як почнеться нова глава Вашому житті. У Вас достатньо досвіду і мудрості, щоб цей процес був простим.

Лев ♌

Адепти плоскої землі упускають з уваги важливий факт: якщо почати подорож в одній точці і рухатися весь час суворо вперед, рано чи пізно повернешся в цю точку. Коло замкнеться! Пам’ятайте про це, якщо здається, що Ви повернулися до того, з чого починали. Так, це те саме місце; але Ви стартуєте з нього, озброєні новим досвідом.

Діва ♍

Обставини здаються Вам більш небезпечними і хаотичними, ніж вони є насправді. Прогрес в обраній галузі вимагає більше зусиль, ніж хотілося, і є спокуса просто опустити руки, щоб не погіршити своє становище. Але Венера простягає руку допомоги. Хапайтеся за неї і робіть стрибок віри. На тому березі Вас зустріне надійний ґрунт під ногами.

Терези ♎

Пам’ятайте Білого Кролика з “Аліси в Країні чудес” з його: “Ах, мої лапки, ах, мої вусики, я спізнююся!”? Бідолаха мчав буквально наввипередки з часом! Сьогодні Ви будете відчувати приблизно такий же поспіх. Але щось у Вашому житті здається терміновим тільки тому, що Ви налаштовані бачити його в такому світлі. Варто ще раз оцінити ситуацію.

Скорпіон ♏

Ще в дитинстві ми дізнаємося, що легко дається те, що ми добре вивчили. Кілька разів успішно виконавши завдання, яке здавалося важким і страшним, ми вже не розуміємо, чого так боялися. Ось і зараз Ви зможете розібратися в незрозумілому і оволодіти неможливим – і досягнете бажаного результату.

Стрілець ♐

Деколи немає більшої дурості, ніж взяти і трохи дофарбувати стіну, що висихає. Тим самим ми просто псуємо вже нанесений шар фарби. Точно так само слід поставитися до ситуації у Вашому житті. Ви сильно пошкодуєте, якщо будете намагатися щось в ній поліпшити, не почекавши потрібну кількість часу.

Козоріг ♑

“Знав би, де впадеш – соломки підстелив би”. Ми часто говоримо про набутий досвід з обуренням, а не з гордістю. Але є й інша приказка: “Вік живи – вік учись”. День принесе одкровення, яке допоможе побачити те, що призводило Вас в сум’яття, абсолютно ясно.

Водолій ♒

Іноді ми озираємося на важкі часи і не можемо збагнути, навіщо це було потрібно. Ми пам’ятаємо свої почуття і боротьбу, але зміст уроку вислизає від нас. Але в цей раз після вирішення проблеми у Вас не залишиться питань. Ясність настане дуже скоро.

Риби ♓

Ми часто забуваємо про те, що наші серце і голова хочуть працювати в тандемі. Вони поважають один одного, але інколи сваряться. Зараз голова, як водиться, виступає за логіку, а серце закликає до емоційних рішень. Що ж, пора згадати про те, що вони можуть тільки радити, а рішення приймаєте все-таки Ви.