Світла і темна сторони кожного знака Зодіаку

Все в цьому світі існує на межі темряви та світла. Не буває щастя без печалі, життя без смерті, успіху без провалу, добра без зла… ну, ви зрозуміли.

Те саме можна сказати й про знаки Зодіаку. У кожного з нас є як позитивні, так і негативні риси, але ми повинні вчитися використовувати і слабкі, і сильні сторони для розвитку та життєвого зростання.

Овен

Овни славляться своєю жагою до життя. Це енергійні, амбітні, цілеспрямовані та пристрасні особистості. Овни впевнені в собі, хоробрі, рішучі, готові постояти за себе і не бояться труднощів.

З іншого боку, Овни легко дратуються, страждають від частих перепадів настрою і часом стають агресивними. Якщо щось йде не за планом, Овен розлютитися. Але якщо Овен навчиться керувати своєю темною стороною, він зможе використовувати свій внутрішній вогонь на благо.

Телець

Тельці старанно трудяться, щоб домогтися стабільності, починаючи від добре оплачуваної роботи та закінчуючи постійним партнером у відносинах. Телець буде відданий партнеру і буде зберігати йому вірність навіть в тривалих відносинах. Ще Тельці люблять все найкраще і готові заради цього працювати вдень і вночі.

Однак часом Тельці бувають дуже впертими, жорсткими та безкомпромісними. Тельці – власники та схильні до надмірних захоплень.

Близнюки

Близнюки – найкращий приклад того, що у людини може бути дві сторони. У Близнюках уживаються дві особистості, які суперечать одна одній. З одного боку, Близнюки доброзичливі, неупереджені, легкі на підйом, люблять спілкування і ніколи не сумують.

З іншого боку, Близнюки часто втрачають спокій і схильні до імпульсивного прийняття рішень. Вони виявляють свою темну сторону, коли відчувають сильний стрес або депресію. Представники цього знака часто відчувають неспокійні почуття через внутрішній конфлікт таких несхожих один на одного особистостей.

Рак

Представники цього знака Зодіаку можуть похвалитися великим набором позитивних якостей, хоча часто вони про це забувають через низьку самооцінки. Це дуже дбайливі, чуйні, вірні, віддані та глибокі особистості. Раки вміють слухати та не відмовлять вам у підтримці, навіть якщо знають вас зовсім недовго.

Проте люди, народжені під цим знаком, ведуть боротьбу зі своїми внутрішніми демонами, про яку мало хто здогадується. Раки беруть все близько до серця і тому схильні до депресії, а також до тривожного розладу та інших психічних захворювань. У них часто виникає відчуття, що їх ніхто не розуміє, що веде до самоізоляції та самобичування.

Лев

Леви – природжені лідери та люблять у всьому бути першими. А ще Леви – амбітні, легкі на підйом, веселі, чарівні та впевнені в собі люди, так само як і Овни – інші представники вогненної стихії.

Водночас Леви бувають зациклені на собі, пихаті, надто драматичні та претензійні. Хоч представники цього знака дуже доброзичливі, часом вони можуть здаватися поверхневими та легковажними.

Діва

Діви звертають увагу навіть на найменші деталі та можуть годинами морочити голову, щоб знайти потрібне рішення. Вони організовані, педантичні та мають аналітичний склад розуму, а ще можуть похвалитися залізним терпінням. Діви відмінно розв’язувати будь-які проблеми та вміють слухати.

Однак Діви сприймають все надто серйозно, і часом їхня педантичність ускладнює їм життя. Їм дуже важко розслабитися і пустити все на самоплив. Більш того, вони можуть здатися жорсткими, холодними й байдужими, оскільки часто замикаються в собі.

Терези

Терези – ще один повітряний знак Зодіаку. Його представники дуже миролюбні та ставляться до оточуючих з добротою і повагою. Терези люблять допомагати оточуючим і намагаються зберегти рівновагу у своєму житті будь-якою ціною.

Однак така поведінка не завжди буває практично, адже Терези завжди намагаються уникати конфліктів. Це, безперечно, гарна якість, але в житті бувають такі ситуації, коли необхідно протистояти оточуючим і вміти постояти за себе. Часом представники цього знака бувають нерішучі та замкнуті, через що може здаватися неможливим дізнатися їх ближче.

Скорпіон

Скорпіон – водяний знак Зодіаку, і його представники дотепні та саркастичні. Скорпіони дуже емоційні та часто приховують свої справжні почуття, щоб оточуючі не могли ними скористатися. Скорпіон – дуже пристрасна, організована, винахідлива, незалежна і вірна людина.

З іншого боку, Скорпіони можуть бути злопам’ятні, мстиві та схильні до маніпуляцій. Вони дуже не люблять, коли їх зраджують, і замість того, щоб гніватися і кричати, будуть спокійно продумувати план помсти. Будьте обережні та не переходьте Скорпіону дорогу, тому що це може обернутися проти вас!

Стрілець

Стрілець – вогненний знак Зодіаку, і його представники притягують до себе людей, як світло – метеликів. Стрільці оптимістичні, легкі на підйом і люблять пригоди.

Однак Стрільця буває важко зосередитися на чомусь одному, і він буде братися то за одну справу, то за іншу без якогось чіткого плану. Стрільці також відрізняються вибуховим характером і легко дратуються. Без будь-якої чіткої мети Стрільцю дуже швидко стане нудно. Стрільцям може бути важко контролювати себе, особливо коли вони схвильовані.

Козоріг

Козороги – найпрацелюбніші серед знаків Зодіаку. Це дуже розумні, цілеспрямовані, мудрі, практичні та організовані особистості. З них виходять хороші лідери, бо вони можуть бачити загальну картину і завжди виконують свої обіцянки.

Разом з тим Козороги бувають дуже вперті, пихаті, безкомпромісні та зарозумілі. Їм буває важко вислухати оточуючих, і Козоріг може запросто стати трудоголіком, якщо не буде дотримуватися баланс у своєму житті. У Козорогів досить важкий характер, і вони часто дратуються.

Водолій

Водолії – одні з найцікавіших людей в Зодіаку. Вони люблять подорожувати, знайомитися з іншими культурами та новими людьми. Вони можуть розмовляти годинами, адже коло їхніх інтересів досить широкий.

У той же час Водолії можуть здаватися замкнутими, непостійними і неемоційними. Вони дуже практичні, але якщо Водолій не навчиться керувати своєю емоційною стороною, у нього можуть виникнути проблеми у відносинах.

Риби

Риби, як і Раки, емоційні, чутливі, дбайливі, чуйні та креативні. Завдяки такому набору якостей з Риб виходять відмінні друзі та партнери. Вони дуже вірні та люблячі, а також готові на все заради своїх близьких.

Проте Рибам буває важко впоратися з реальністю і тому вони можуть намагатися від неї втекти. Риби – по своїй натурі одинаки, яким часто потрібно залишатися наодинці з самими собою.

Оригінал