Гороскоп на 14 липня

Овен ♈

Бажання додати у своє життя порядку може бути пов’язано з жагою безпеки. Одне передбачає інше. Але також варто додати палива у вже працюючий план. Зосередьтеся на своїх сильних сторонах і постарайтеся прийняти потребу в змінах – і до звикання до них.

Телець ♉

Ви бачите чимало шляхів виходу із зони комфорту. Здається, що незвідані території обіцяють багато цікавого. Але перш за все Вам треба відокремити здорові думки від порожніх фантазій. Якщо обмірковуєте варіанти, від яких відмовилися, то це теж відбувається не без причини.

Близнюки ♊

Якщо Ви демонструєте оточуючим свою індивідуальність, люди будуть захоплюватися Вашою сміливістю і новаторством. Не бійтеся кинути виклик “нормам”, які існують виключно через лінь, але й не відгороджуйтеся від людей, які не у всьому підтримують Ваші погляди. Покажіть їм приклад, але не тисніть.

Рак ♋

Віддавайте, нічого не чекаючи взамін – інакше в цьому немає сенсу. Але якщо Ваша щедрість йде з самого серця, її адресат не зможе залишитися байдужим. Акт щедрості буде мати далекосяжні наслідки. Віддавайте за покликом душі, і Ви глибоко торкнетесь серця іншої людини.

Лев ♌

Необхідно зробити ставку на дисципліну, але обережно побалувати себе теж можна. Можливо, доведеться витратити значну суму, але згадайте – чи давно Ви витрачалися на себе в останній раз? Радість і достаток – право, а не привілей. Вам не варто картати себе за потурання невеликим примхам.

Діва ♍

Якщо Вам пропонують підтримку, не відмовляйтеся відразу. Досвід цієї людини виявиться для Вас дуже корисним. Співпраця може розвинутися не відразу, але будуть закладені основи майбутнього тандему. Постарайтеся зіграти на сильних сторонах один одного.

Терези ♎

Якщо Вам потрібно побути наодинці з собою і обдумати важливі речі, вплив Місяця підтримає Вас у цьому починанні. Виграють від цього всі. Закінчивши медитацію, Ви зможете допомогти близьким. Всім корисно буде ознайомитися з одкровеннями, які з’явилися.

Скорпіон ♏

Отримати від свого таланту задоволення – це одне. Отримувати за нього гроші – зовсім інша справа! Вам може спасти на думку, що з якогось хобі можна зробити джерело заробітку. Але щоб залучити клієнтів, починати треба з малого. Чекати, що до Вас валом повалять сходу, не варто.

Стрілець ♐

У будь-яке спільне починання Ви принесете свій досвід, а якщо вирішите залишити знання та ідеї при собі – програєте. Ваші спостереження і міркування – рівно те, що іншим потрібно почути, але важливо ділитися думками поступово, не перевантажуючи співрозмовників. Так Вас почують і зрозуміють.

Козоріг ♑

Ситуація може здаватися ясною як день; здається, що треба слідувати чітким інструкціям. Але перш ніж довіритися здоровому глузду, постарайтеся почути голос власного серця. Можна зробити “правильно” з оглядкою на інших, а потрібно “правильно” з Вашої власної точки зору. Вибір очевидний!

Водолій ♒

Є настрій трохи попрацювати над своєю зовнішністю? Якщо так Ви піднімаєте собі настрій, чудово. Але якщо питання в тому, щоб потішити чужий зір, не трудіться. Краще просто будьте собою – такими, які є. Так Вам буде набагато легше.

Риби ♓

Будьте сміливі, і неодмінно опинитесь в центрі уваги! Ви зараз відмінно можете погрітися в променях слави. Нехай оптимізм підживлює Ваше бажання подобатися людям. Відкиньте страхи, які раніше заважали це робити. Зробіть сміливий крок. Зараз не час ховатися в тіні!