Гороскоп на 26 листопада

Овен ♈

На трасі нерідко можна побачити мерехтливі вдалині міражі. Віддзеркалення сонця на дорозі може виглядати як велика водойма. Але ніхто не хоче застрягти в калюжі і шкодувати, що не пригальмував і не сприйняв всерйоз те, що вважав ілюзією! Те, що Ви можете побачити на горизонті, не слід інтерпретувати як “серйозне попередження”. Але воно спонукає Вас зменшити обороти, щоб реалістично оцінити ситуацію.

Телець ♉

Ваше поточне місце під сонцем – результат серії рішень і вчинків. Можливо, Ви б хотіли повернути час назад, відреагувати інакше, зробити щось по-іншому. Але оглядатися назад так само марно, як і поринати в майбутнє. Ви знаходитесь там, де перебуваєте. Пора оцінити і нинішнє положення справ, і те, як далеко Ви просунулися.

Близнюки ♊

У 1981 році чоловік на ім’я Морріс Гудман був страшно покалічений в авіакатастрофі і дивом залишився живий. Але Морріс переконав себе, що йому стане краще. Рік потому Морріс покинув лікарню, потиснувши руку своєму лікарю. Існує безліч правдивих історій про силу позитивного мислення, і ми даремно думаємо, що воно приносить користь іншим. Ви багато чого можете досягти, якщо правильно налаштовані. Наповніть свій розум оптимізмом. Переконайтеся самі, наскільки далеко може завести Вас віра в себе.

Рак ♋

Інтуїція часто нам підказує правильні рішення. Серце не помиляється. Воно не може сказати нам нічого, крім правди. Якщо інтуїція закликає Вас поглянути на щось з оптимізмом, варто придивитися до фактів. Навіть якщо Ви не довіряєте тому, що самі говорите собі, Ви побачите досить доказів того, що прорив неминучий.

Лев ♌

Вівцями називають людей, які не можуть або не хочуть діяти незалежно. Звичайно, іноді й справді краще зробити те, що нам велять, не розмірковуючи. Але якщо Ви поки не раді тому, що знайшли власну думку про щось, скоро Ви відчуєте полегшення або заспокоєння.

Діва ♍

Стоунхендж – доісторичний монумент в Англії – оточує безліч захоплюючих загадок. Як саме ці колосальні камені були підняті і встановлені на місце? Навіщо? Теорій маса! А що захоплює Вашу уяву? Ваші ідеї можуть бути зустріти з більшим інтересом, ніж Ви думаєте.

Терези ♎

Ви любите таємниці, чи не так? Нова загадка стане джерелом інтелектуальної стимуляції. Не нарікайте, що складна загадка, краще подивіться, чому розкриття цієї таємниці може Вас навчити. Зрозумійте, що це – щось унікальне і те, що розширює кругозір. Невдовзі Ви самі зможете переконатися, що знання – сила.

Скорпіон ♏

Наради онлайн, які стали нормою за ці два роки, – це завжди хаос. Хтось весь час відключається. Інший не розуміє, що всі чують, як він їсть або пихкає. Але поступово всі подібні проблеми виправляються. Довіряйте своїм інстинктам і виберіть підходящий момент, щоб зробити вирішальний крок. Те, що відволікає Вас, відпаде саме.

Стрілець ♐

Не всі люблять поступливість. Деякі люди хочуть, щоб інший виступив проти і сказав, чому вони неправі. Але нерозумно спершу просити критики, а потім обурюватися. Протилежна точка зору може засмучувати. Але в кінцевому підсумку Ви почнете цінувати і поважати її носіїв ще більше.

Козоріг ♑

Завжди є щось, чого ми прагнемо досягти або випробувати. Але якщо ми вважаємо, що заслуговуємо успіху, потрібно визнати і необхідність докласти всіх зусиль для його досягнення. Ні, Ви не ледачі! Просто зараз точно не час опускати руки. Продовжуйте домагатися мети, нехай результат поки що й не дуже помітний. Вірте, що Ви міняєте ситуацію.

Водолій ♒

Іноді одного тільки чуття достатньо, щоб твердо вірити у щось. Але якщо ми прийшли до поспішних висновків, не можна перекладати провину на інтуїцію. Іноді ми навмисно або ненавмисно бачимо те, що хотіли бачити, і віримо в те, у що хотіли вірити. Чесно оцініть, чи не цим Ви займаєтеся зараз. Відступіть, якщо потрібно.

Риби ♓

Іноді ми навіть знаємо, що ситуація погана, але не чіпаємо її зі страху зробити ще гірше. Якщо дефект не здається серйозним, ми можемо залишити його в спокої на невизначений час. Але якщо Ви знаєте, що потребує ремонту або поліпшення, пора приділити цьому заслужену увагу.