Гороскоп на 10 квітня

Овен ♈

Меркурій залишає Ваш знак, залишаючи у фокусі Вас і Ваші особисті потреби. З іншого боку, його зіткнення з Плутоном вплине на сферу кар’єри. Пора згадати, що лише хотіти змін на професійному терені мало. Вас надихне прагнення трансформувати свої кар’єрні перспективи, але важливо проявити терпіння і докладати зусиль.

Телець ♉

Меркурій вплине на Ваше підсвідомість, закликаючи про що поміркувати. Його напружений зв’язок з Плутоном вплине на подорожі та пригоди. В результаті Ви будете надто вже жадати гострих відчуттів. Але якщо вже зриваєтесь кудись, постарайтеся хоча б переконатися, що в місці призначення Вас чекає те, що було обіцяно!

Близнюки ♊

Меркурій вплине на соціальну сферу, відносини з друзями, мережу контактів. Ви можете посилати суперечливі сигнали зовні. З одного боку – Ви начебто душа компанії. З іншого – встановити жорсткі, непроникні межі того, що і хто може знати про Вас.

Рак ♋

Прогрес у кар’єрній сфері вимагає від Вас зазирнути за межі очевидного і подивитися, що можна змінити насправді. Меркурій подарує можливість втілити в життя яскраву ідею і просунутися по кар’єрних сходах. Але його напружений зв’язок з Плутоном покаже, що дехто не так вже підтримує Вас, як гадалося. Тому свої кар’єрні плани поки що краще тримати при собі.

Лев ♌

Вам потрібно провести чітку межу між можливим і реально можливим. Вплив Меркурія розширює кругозір, а його напружений зв’язок з Плутоном вплине на повсякденну рутину. Дивна пригода тільки і чекає на Вас. Але що потрібно змінити, щоб вона сталася? Можливо, варто зрозуміти, яким чином амбітний план позначиться на Вашій роботі.

Діва ♍

Меркурій впливає на те, що Ви ховаєте в тінях. Його напружений зв’язок з Плутоном впливає на розваги, спонтанність, щире самовираження. В результаті ситуація може нагадувати перетягування каната: хочеться легкості і відкритості, але є відчуття, що певну межу перетинати не можна. Постарайтеся зробити так, щоб прагнення відкритися і насолодитися життям пересилило скритність.

Терези ♎

На перший план вийде Ваше вміння і прагнення наводити мости, але зобов’язання перед людьми можуть створити перешкоди. Меркурій впливає на партнерство і важливих людей у Вашому житті. Його напружений зв’язок з Плутоном вплине на будинок і сім’ю і означає, що пов’язані з емоціями та почуттями плани, можливо, доведеться відкласти. Борг кличе; зараз Ви повинні залишатися в доступі.

Скорпіон ♏

Ви склали собі самий чіткий графік, але на жаль, від обраного курсу доведеться відхилятися. Деталі і рутина – ось що буде у фокусі під впливом Меркурія. Одночасно планета розуму протистоїть Плутону, що впливає на раптові події. Ваші ретельно продумані плани можуть вийти з-під контролю. Обов’язково закладіть час затримки та відхилення.

Стрілець ♐

Ваше бажання відпочити і повеселитися посилиться. Меркурій впливає на розваги, легковажність, спонтанність. Разом з тим він з’єднується з Плутоном, під контролем якого – фінанси. Можуть виникнути непередбачені витрати, можливо, Ваш рахунок за добре проведений час приведе Вас в жах. Будьте обережні – особливо якщо Ви пов’язані ще і з витратами інших людей.

Козоріг ♑

Тільки-тільки Ви впоралися з емоціями, як напружений зв’язок між Меркурієм і Плутоном знову валить все в хаос. Меркурій закликає Вас усвідомити свої потреби, а Плутона виводить на світло сумніви у власних переживаннях. Постарайтеся уникати негнучких рішень або зобов’язань. Те, що в один момент здається правильним, наступного може суттєво змінитися.

Водолій ♒

З’єднання Меркурія і Плутона закликає Вас критично сприймати слова інших людей. Справа не в тому, що Вас хочуть обдурити. Скоріше в чужих висловлюваннях таїться подвійне дно – щось більш глибоке і точне. Якщо відчуваєте, що перед Вами тільки верхівка айсберга, вірте чуттю. Але важливо зібрати інформацію і не робити нічого агресивного.

Риби ♓

Напружене з’єднання Меркурія і Плутона вказує на потреби в балансі між Вашою роботою і соціальним життям. Запрошення провести час разом можуть надихати, але необхідність працювати поверне Вас з небес на землю. Якщо зараз Ви відкинете якесь зобов’язання, воно повернеться – і наробить Вам проблем!