Гороскоп на 28 листопада

Овен ♈

Ситуація розвивається не так, як Ви собі уявляли. Все куди складніше і вимагає набагато більше зусиль. Але вся справа тут у Ваших нереалістичні очікування. Можете бути впевнені в тому, що прийняли вірне рішення. Просто його плодів доведеться почекати ще якийсь час.

Телець ♉

Опинившись в неприємній ситуації, багато людей відповідають злом на зло і вважають це нормальною реакцією. Тільки коли виявляється, що це лише посилює проблему, вони починають обмірковувати інші стратегії. Зараз найрозумніше буде відразу вирішити, що Ви “вищі за це” і не станете вплутуватися в бійку.

Близнюки ♊

Приємно іноді буває розпорядитися шкурою невбитого ведмедя. У Вашому випадку, на щастя, мова про більш реальні перспективи. Вам потрібно більше передбачуваності, надійності, реалізму, і Ви опинилися якраз в тій позиції, коли можете їх собі забезпечити.

Рак ♋

У сфері фінансів все стабільно, але на жаль, розслаблятися поки що рано. Обрана стратегія, безумовно, успішна, але щоб побачити її реальні плоди, Вам потрібно продовжувати докладати зусилля.

Лев ♌

Давно відомо: якщо кілька разів сказати “лимон”, у роті стане солодко. Іншими словами, деякі слова мають потужні асоціації. Точно так само, якщо Ви багато раз скажете собі, що нічого не вийде, нічого не вийде. Отже, про провал не можна навіть і думати!

Діва ♍

Виглядає як качка, плаває, як качка і крякає як качка – значить, качка. Мається на увазі, що якщо щось має повний набір характеристик певного предмета, то це він і є. Незважаючи на всі сумніви, Ви можете спокійно приймати щось за чисту монету. Не шукайте, до чого причепитися. Прискіпатися нема до чого.

Терези ♎

Плануючи невелику зміну, ми ризикуємо зробити з мухи слона, якщо запанікуємо. Стриманість, у свою чергу, допомагає налаштуватися і зважитися. Зараз Вам потрібно взяти себе в руки, інакше є ризик поспіхом і в паніці зробити щось таке, про що Ви потім будете шкодувати.

Скорпіон ♏

Коли Джек з казки про бобове дерево прокинувся і виявив це саме дерево у себе у дворі, він не думав: “Ось, виріс якийсь бур’ян, як тепер жити, що робити”. Він кинувся назустріч пригодам – і розбагатів. Перш ніж починати скаржитися на неприємний сюрприз, придивіться: у ньому можуть таїтися можливості!

Стрілець ♐

Ви дивитесь на речі масштабно, і завдяки цьому опинитеся в більш вигідній позиції. Ви краще, ніж інші, розумієте, як з крихітної іскорки може розгорітися полум’я. Постарайтеся дати поблажку людям, які не такі прозорливі, як Ви.

Козоріг ♑

Іноді простіше змовчати і просто прийняти те, що нам нав’язують. Коли інший налаштований так рішуче, здається, що опір даремний. Але ніхто не приймає ідеальні рішення завжди. Важливо розуміти, що Ваше своєчасне втручання може запобігти небажаному результату.

Водолій ♒

Знання – сила, тут і думати нічого. Людина, яка розібралася в ситуації, завжди буде мати перевагу перед тим, хто не розуміє нічого. З іншого боку, досвідчена людина – це завжди цінний і незамінний член групи, яка зібралася щось робити. І сьогодні така людина – Ви.

Риби ♓

Можливо, коли люди почнуть щодня літати на Марс і Місяць, вони навчаться дивитися на життя простіше. Як можна дивитися на Землю з іншої планети і переживати про те, що там подумав і сказав шеф? З великої відстані проблеми здаються крихітними. Іншими словами, спробуйте поглянути на свої труднощі наче з іншої планети.