Гороскоп на 28 квітня

Овен ♈

На сферу партнерств і уподобань впливає Місяць, який подарує шанс виправити дисбаланс в конкретних відносинах. Це може прийняти різні форми, але швидше за все, мова йде про відсутність взаємності: Ви докладаєте зусиль, а інша сторона – ні. Важливо розуміти, що в розв’язання проблеми треба проявити чуйність.

Телець ♉

Доброго потрохи. Зірки вказують, що треба позбавитися проблеми відсутності відчуття міри, що треба більш здоровим способом підійти до розподілу часу, сил, ресурсів. Коли Ви зрозумієте, де саме перейшли межу, це буде перший крок до більш адекватного шляху.

Близнюки ♊

Ви зможете не піддатися розчаруванню, знаючи, що інші піклуються про Ваші інтереси. Ви всі хочете одного і того, але дієте абсолютно по-різному. На щастя, любов і гордість спонукають людей допомагати Вам. З обережністю приймайте підтримку – і ще обережніше відмовляйтеся від неї.

Рак ♋

Не намагайтеся переконати себе, що поточні пропозиції були б хороші в минулому, а зараз вже нікуди не годяться. Так, вони трохи запізнилися, але все трапляється вчасно. Нові можливості – це сходи насіння, посіяних раніше, коли обставини були зовсім іншими. Однак Вам слід придивитися до них уважніше.

Лев ♌

Розуміти і приймати чужу думку – це добре. Але ситуація змінюється, коли мова заходить про порядність. Ви не знаєте, як підняти певне питання, але правильно розумієте, що комунікація повинна тривати. Саме це допоможе Вам отримати потрібну інформацію і зробити важливі відкриття.

Діва ♍

Сьогодні слово “комфорт” – ключове, особливо якщо мова йде про такі базові речі, як гарна їжа або терапевтичний похід по магазинах. Вам дуже корисно буде трохи побалувати себе – але важливо не втрачати почуття міри, щоб потім ні про що не пошкодувати. Швидкоплинна радість сьогодні може коштувати Вам засмучення завтра.

Терези ♎

Місяць у Вашому знаку підвищить Вашу чутливість і зажадає особливого терпіння в спілкуванні з деякими людьми. Намагайтеся ніяк не реагувати на безтактні зауваження. Ви можете прийняти безневинний жарт надто близько до серця. Так чи інакше, не підливайте масла у вогонь емоційних конфліктів, інакше все піде по накатаній.

Скорпіон ♏

Всесвіт закликає нарешті визнати, що дружба дружбою, а служба службою. Уважно подивіться на свій список справ і візьміться тільки за ті завдання, яких ніяк не уникнути (хоч і хотілося б). Що стосується решти, то воно може почекати, поки Ви зробите перепочинок і присвятіть трохи часу собі.

Стрілець ♐

Інша людина може не чекати підтримки і уваги з Вашої сторони, але тим цінніші вони будуть. Якщо хтось із близьких вирішив йти своїм шляхом (або таке рішення прийняли Ви), він як і раніше з Вами. Йдучи далі по шляху життя, люди завжди говорять, що будуть підтримувати зв’язок. Але сьогодні ініціативу потрібно буде проявити Вам.

Козоріг ♑

Місяць буде впливати на Ваші амбіції і розуміння місця під сонцем, але також може вселити Вам сумніви щодо поточної ситуації – чи така вона, як бачилося Вам раніше? Не сваріть себе і не думайте, що упустили важливі можливості. Краще зосередьтеся на тому, що тільки починається. Саме там таїться справжній потенціал.

Водолій ♒

Сьогодні будьте дуже обережні в розмовах. Вам здається, що просто обговорюється тема, яка цікава всім – а інша сторона може вирішити, що Ви порушуєте її межі. Для профілактики конфліктів залиште ініціативу іншим і не давайте порад, якщо тільки Вас про них прямо не просять. Нічого особистого – просто такий день.

Риби ♓

Може стати очевидно, що інші хотіли б змінити Вас під свої потреби. Їм може не подобатися Ваша зачіска, одяг, манери в цілому – але яке право ці люди мають щось радити Вам або навіть вимагати? Вони явно не дбають про Ваші інтереси! Порадьте “порадникам” не лізти не у свою справу.