Найчесніший рейтинг коханців за знаком Зодіаку

У колі друзів чоловіки люблять хвалитися своїми інтимними пригодами та досягненнями на любовному фронті. Однак на практиці їхній «героїзм» не такий очевидний. Багато жінок відзначають, що зустріти доброго коханця – справжнє щастя, та тільки трапляються вони не так часто, як хотілося б.

Можливо, варто вибирати собі коханця за знаком Зодіаку? За словами астрологів, чоловіки деяких знаків у принципі не можуть похвалитися винахідливістю та чуйністю в ліжку, тоді як інші ніби народжуються з умінням доставляти жінці насолоду. У цій статті наведемо найчесніший рейтинг чоловіків коханців за знаком Зодіаку від гіршого, до кращого.

Стрілець

При знайомстві Стрільці неймовірно спокусливі та привабливі. Вони чудово вміють фліртувати, жестами та рухами очей даючи партнерці зрозуміти, наскільки сильно хочуть її. Однак цей чуттєвий натиск у ліжку стрімко згасає. Стрілець не приділяє уваги прелюдії, не виявляє фантазії та витримки, не прагне здивувати партнерку чуттєвими насолодами, просто отримує бажане і відразу втрачає будь-який інтерес до дівчини. Такий різкий контраст між зацікавленістю в сексі та подальшим споживчим ставленням надто розчаровує дівчат, які ставлять Стрільця на останнє місце у рейтингу коханців.

Близнюки

Не в захваті представниці прекрасної статі і від любовного запалу Близнюків. З одного боку, ці чоловіки вибірково підходять до вибору партнерки, віддаючи перевагу найкращим. При цьому їм не цікавий тривіальний секс у класичній позі, а тягне розіграти складний сюжет і спробувати надзвичайну техніку, підглянуту в журналах чи фільмах. Ось тільки презентуючи себе з найкращого боку, Близнюки забувають про щирі почуття, а отже, не можуть отримати насолоди самі і не доставляють його партнерці. Після таких зустрічей панночки не горять бажанням повторювати подібні зустрічі.

Терези

Особи даного знаку теплі, добрі та врівноважені особистості, які насамперед стають дівчатам справжніми друзями та товаришами. Такі платонічні відносини дуже часто заважають Терезам переступити грань, за якою починається пристрасть і взаємне бажання. А це псує враження про Терези, як про коханців. І навіть якщо після дружніх відносин між партнерами спалахують почуття, Терези поводяться в ліжку досить нудно, уникаючи експериментів та проявів власних почуттів. Загалом, з цими чоловіками добре і зручно, але дуже нудно.

Водолій

Для інтимної близькості представникам знаку Водолій недостатньо зовнішньої привабливості партнерки. Їм потрібне духовне єднання, близькість душ. Напевно, саме тому чоловіки Водолії рідко займаються сексом на першому побаченні. Але й дійшовши до ліжка, ці особи часто розчаровують партнерку. Водолії намагаються уникати експериментів і соромляться зізнаватися у своїх бажаннях. Правда їх видає міміка, адже на обличчі у нього в такі моменти відбивається вся насолода та весь екстаз, що дещо згладжує відчуття від близькості.

Козоріг

Обережні та недовірливі Козороги ніколи не відкривають душу першій зустрічній, перебуваючи у пошуку тієї жінки, яка стане матір’ю їхніх дітей. Через це чоловіки цього знака рідко бувають помічені у випадкових зв’язках. І навіть перейшовши до повноцінних сексуальних відносин, Козороги ще довго не довіряють своїй партнерці, і не можуть повністю розкритися їй. Таке стримування не найкраще позначається на репутації Козорога як коханця. Однак згодом, коли між партнерами з’явиться довіра, Козороги продемонструють всю свою чуттєвість та пристрасть.

Овен

Сміливий і рішучий Овен охоче йде в атаку на особу жіночої статі, яка йому сподобалася, і досить легко досягає своєї мети. Палкий і пристрасний, він завжди займає активну позицію і підкорює партнерку натиском, буквально обеззброюючи її. І в цьому плані Овна можна було б назвати одним із найкращих коханців. Ось тільки чоловіки цього знака діють за однією схемою і некомфортно почуваються в незвичайних ситуаціях, наприклад, коли жінка починає домінувати. До того ж Овни дбають лише про кількість сексуальних контактів та їхню тривалість, а про чуттєвий бік питання не замислюються, часто пропускаючи прелюдію.

Рак

Сексуальний потенціал чоловіка Рака величезний. У комфортних умовах, за повної довіри, такий чоловік готовий показувати в сексі всю свою чуттєвість. Він ніжний, делікатний і дуже романтичний. І що найважливіше, головним для Рака є насолода партнерки, а про себе він думає в останню чергу. Щоправда, Раку складно брати на себе агресивну, домінуючу роль, він більше схильний підкорятися, що не всім жінкам подобається. Але якщо він знайде свою жінку, якій подобаються такі сексуальні стосунки, обидва будуть щасливі.

Скорпіон

Скорпіонів можна назвати справжніми гурманами сексу, які вміють отримувати задоволення від процесу та дарувати його своєму партнерові. Цих чоловіків відрізняє натиск, з яким вони зачаровують особу, що сподобалася, і бажання, з яким вони віддаються інтимній близькості. Скорпіони сильні в техніці сексу, і знають, що саме потрібно партнерці для насолоди. Ось тільки особи даного знака надто агресивні у виявленні своїх почуттів і, перш за все, задовольняють свої бажання лише потім згадуючи про партнерку. Такий егоїзм не дозволяє назвати Скорпіона найкращим коханцем.

Діва

На перший погляд, Діви зовсім не справляють враження героїв-коханців. Вони замкнуті, і не схильні виявляти свої почуття. Однак все змінюється, коли на горизонті з’являється жінка, у яку закохується цей чоловік. У такий момент Діви перетворюються і стають витонченими та віртуозними коханцями. Їм вдається знайти баланс між фліртом, чуттєвими попередніми ласками та гармонійним сексом. Життя показує, що багато дівчат відчувають справжній подив, дізнавшись, яким умілим коханцем є чоловік знака Діва.

Лев

Чоловік знаку Лев – палкий коханець, який з одного боку підпорядковує собі жінку, позбавляючи її можливості опору, а з іншого, підносить до небес своїми словами та діями. Лев розкутий, для нього немає заборонених тем і він відкритий для експериментів, що дуже підкуповує партнерку. При цьому Лев універсальний, здатний отримувати задоволення, і домінуючи над партнеркою і підкоряючись їй. Правда цього чоловіка не можна назвати ідеальним коханцем, адже Лев не може повністю віддатися насолоді. Йому важливо справити враження, щоб потім занести чергову красуню до списку своїх перемог.

Риби

Чоловіки знаку Риби – одні з найчуттєвіших чоловіків. Але це не заважає їм залишатися чоловіками – чуйними, дбайливими, ввічливими і неймовірно сексуальними. Риби можуть похвалитися неймовірною фантазією і постійно вигадують у сексі щось нове, що прикрашає любовну гру. При цьому Риби – справжні гурмани, для яких попередні ласки важливіші за сам акт. Така чуттєва близькість під час сексу дуже підкуповує партнерок. Єдине, чого можна дорікнути Риб – вони не завжди готові самі реалізовувати свої бурхливі фантазії, покладаючи цю місію на тендітні жіночі плечі.

Телець

Представників знаку Телець можна назвати найкращими коханцями та справжніми гурманами сексу. Інтимна сфера займає в їхньому житті одне з ключових місць, і їй вони віддаються усією душею. Тільці – гурмани, які вміють привернути до себе жінку, налаштувати її на інтимну близькість і розслабити так, як ніхто інший. Інтимна близькість у Тельця починається задовго до статевого акту. Це справжня гра, в якій важкі погляди та чуттєве дихання доповнюється делікатними дотиками та незмінним збудженням. А вже в сексі Телець дарує своїй партнерці найрізноманітніші та найвишуканіші насолоди. Цього чоловіка визнають найчутливішим, найдбайливішим, і просто найкращим коханцем.

Оригінал