Гороскоп на 11 березня

Овен ♈

Якщо серце людини розміром всього лише з кулак, звідки в неї стільки любові та співчуття? Втім, ми дуже вибагливі у виборі тих, кому віддаємо ці якості, пристрасть, відданість. Ваше серце буде Вам вдячне, якщо Ви звільните в ньому місце, викинувши негативні переживання й образи. Стане ясно, що вони тягнули з Вас сили.

Телець ♉

У певних ситуаціях всі ми бачимо і чуємо тільки те, що хочемо бачити й чути. Ми шукаємо тільки певні знаки, вислуховуємо певні натяки. Зараз Вам доведеться мати справу з впливом світил, що збиває з пантелику. Є ризик занадто сильно повірити в те, що насправді не цілком адекватно.

Близнюки ♊

Якщо людина вирішила спіймати птаха щастя, вона постарається це зробити і навряд чи повірить чужим запевненням, що це дурне і безнадійне прагнення до недосяжного. Ви привносите чимало знань і оптимізму в те, чого прагнете досягти зараз. Інші можуть вважати, що Ви дурні, але Ви не зобов’язані їх слухати. Дійте.

Рак ♋

Охоче ​​приймати виклики – не просто правильний вибір. Так, такі якості демонструють наші силу і мужність. Але також вони допомагають нам скрізь бачити можливості, які ми могли б не пропустити, якби мислили в негативному ключі. Те, що спочатку здалося невдачею, може обернутися удачею.

Лев ♌

З багатьох побоювань народжуються реальні проблеми? По правді кажучи, тільки невеликий відсоток наших найбільших страхів перетворюється в труднощі, які доводиться вирішувати. Іншими словами, на кожен негативний результат є така ж ймовірність позитивного. Постарайтеся зрозуміти, що у Вас є всі причини зосередитися на позитивних моментах в конкретній ситуації.

Діва ♍

Деякі продавці страховок сплять і бачать, як би продати нам страховку для покриття нашої страховки. Ми всі можемо час від часу бути схильними створювати плани Б для вже існуючих планів Б. Але завжди настає момент, коли пора повірити у власну передбачливість і почати діяти. Ось про що варто зараз пам’ятати.

Терези ♎

Про все можна домовитися. Навіть найжорсткіший або впертий чоловік поступиться, якщо ми знайдемо, де у нього “кнопка”. Але вести переговори з людьми набагато простіше, ніж з ситуаціями. Чи ні? Певні обставини можуть здатися Вам обмежуючими та негнучкими, але союз віри та уяви допоможе знайти спосіб обійти їх.

Скорпіон ♏

Ми, люди, дуже схильні у всьому шукати підступ. Але єдиний підступ у зв’язку з ризиком, на який Ви йдете зараз, може полягати у відмові від частки свободи, до якої Ви звикли в певній галузі. Обставини та графіки неминуче зміняться. Але це буде дуже невеликою платою за те, що Ви отримаєте.

Стрілець ♐

Щирий союзник не стане радити Вам переглянути свій амбітний план. Ви знаєте, що цілитеся значно вище, ніж зазвичай. Але саме це робить цю можливість такою надихаючою і захоплюючою. Це виклик, який – Ви в цьому впевнені – Ви зможете успішно прийняти. Тримайтеся свого бачення. Хтось може подумати, що Ви непрактичні, але це не так.

Козоріг ♑

Зовсім недавно вважалося, що на свіжий опік відразу треба нанести масло, щоб заспокоїти його. Але тепер вважається, що це не допомагає і тільки погіршить ситуацію. Однак раніше масло могло викликати ефект плацебо. Ми були впевнені, що воно допоможе, – і допомагало, принаймні, психологічно. Щоб висушити джерело емоційного болю, уявіть, що Ви звільнилися від нього. Це перший крок, який потрібно зробити, щоб почався процес зцілення.

Водолій ♒

Те, що може здатися, на перший погляд, криком про допомогу, має подвійне дно. Уявлення про підтримку у цієї людини виходить за рамки того, про що вона ніби то просить. Одна справа – допомогти. Інша – розв’язувати чужі проблеми. Не підписуйтесь на те, що не готові робити.

Риби ♓

Кажуть, що краще один раз показати, ніж сто раз розповісти. Але замість того, щоб сто разів показати, краще один раз зробити. Венера в Вашому знаку продовжує приносити більше любові та прихильності у Ваше життя. Дуже важлива людина буде доводити Вам свою любов і словом, і ділом.