Альфонси серед знаків Зодіаку

Вони закохають у себе будь-яку жінку, змусять її відчути найбажанішою та відкриють перед нею весь світ втіх. Жінці може здатися, що в її житті з’явився найчутливіший чоловік. Але через якийсь час вона зрозуміє, що перед нею — справжній альфонс.

Чоловік, який професійно пускає «пил в очі», але живе коштом жінок. Знаки Зодіаку допомагають вчасно розпізнати, хто перед вами справжній чоловік чи професійний альфонс.

Овен

Цей знак у всьому завжди любить домінувати. Його напористість можна порівняти хіба що з потоком лавини, яка знищує все на своєму шляху. Він підкорювач і завойовник жіночих сердець. Йому нічого не варто підвищити вашу самооцінку до немислимих висот, і змусити вас повірити в те, що ви досконалі. Натомість він чекає щедрої винагороди. Його можна назвати альфонсом. Хоча якщо його викриють у цьому, він ламатиме комедію перед вами, що все це було в рамках любовних цілей.

Телець

З цим знаком часом буває надто складно. Він настільки зайнятий своїми кар’єрними сходами або особистим життям, що до любовних стосунків йому ніяк не дістатися. Але якщо він і почне стосунки, то згоден лише на серйозні. Сім’я з єдиною жінкою – тил для представника та його гарантія, що за його міцною бронею він житиме щасливо. У сім’ї вони намагаються бути добувачами, звалюючи основну турботу на свої плечі. Йому ніколи не стати альфонсом, тому що немає такої сили, яка може його спонукати на життя за рахунок жінки.

Близнюки

Він не любить нудьгувати і почуватися самотнім. Якщо йому представитися можливість, він обов’язково заведе легкий флірт із жінкою, попри різницю у віці. Він може пристосуватися до інших умов, якщо в них він відчує себе комфортно. А що потрібно для його затишку – смачна їжа, багато грошей та постійні розваги. І це все йому може дати лише закохана у нього жінка. Він тільки отримуватиме задоволення, і з боку спостерігатиме за можливістю догодити протилежній статі.

Рак

Завоювати серце цього самозакоханого знака вважається тяжкою справою. Швидкоплинні романи настільки його поглинають, що він не замислюється про стабільні стосунки лише з однією жінкою. Він відмовиться пожити з допомогою слабкої статі, якщо бачить, що пристрасна натура ним дуже захоплена. Знак дозволяє себе любити, особливо не хвилююсь за почуття своєї партнерки. Хоча якщо цей представник закохається по-справжньому, то свою обраницю він почне щедро балувати без найменшого натяку на те, що йому теж потрібні чималі винагороди.

Лев

Його головна мета – постійно перебувати у центрі уваги. Він обожнює жіночу стать і те, як вони вихваляють його численні переваги. Для нього головне постійно чути слова похвали, адже після всього сказаного він підноситься на саму вершину п’єдесталу. Ним постійно рухає пристрасть, але вона ніколи не буває в нього споживчою. Вподобану жінку він готовий обсипати подарунками та презентами, аби догодити їй і стати для неї найбажанішим. Цьому знаку властиво любити себе, але він ніколи не опуститься до того (принаймні його гордість не дозволить), щоб жити за рахунок жінки.

Діва

Чоловіки цього знаку цінують міцні та віддані стосунки. Якщо між партнерами виникає взаємозв’язок, він ніколи не гляне у бік іншої жінки. А тим більше ніколи не житиме у неї на утриманні. Вони чудово вміють заробляти гроші, і для них немає проблем утримувати свою сім’ю. Вони настільки шанують свої сімейні підвалини, що в їхньому житті немає місця зраді та брехні.

Терези

Ці чоловіки знаються на любові, але тільки в відданій і вірній. Для них важливе значення має стабільність, хоча, якщо представитися трохи пофліртувати на стороні, вони не відмовляться. Але це буде легка інтрижка, яка нічого не віщує. Він завжди зважає на почуття жінки, і ніколи не допустить того, що буде в неї брати гроші. Він звик тішити і ублажати жінку, але тільки на безкорисливих засадах. Головне, що вони вважають за краще — тиха гавань, в якій вони усамітняться разом із коханою людиною.

Скорпіон

Вони вважаються найсексуальнішими чоловіками з усього зодіакального сузір’я. Їм пара дрібниць закрутити голову обраній жінці і змусити її підкорятися будь-яким забаганкам. Вони можуть обставити їхні стосунки під таким кутом, що партнерка сама, без зайвих нагадувань, винагороджуватиме цього невтомного самця. І до того ж, робитиме вона це регулярно. А якщо цього знака будуть так щедро винагороджувати, то всю пристрасть і запал він витратить на відпрацювання знаків уваги. Йому не звикати виступати у ролі альфонса, хоча він себе таким не вважає.

Стрілець

Чоловіки цього знака настільки закохані, що їм властиво постійно відчувати нові емоції та переживати враження. З кожною новою зустріччю вони настільки захоплюються обраницею, що готові майже все покласти до її ніг. Але як тільки ейфорія випарується, вони відразу ж вирушають на пошуки нового об’єкта пристрасті. Вони не вважають ганебним взяти у жінки винагороду, а чому б і ні? Але якщо вони палають справжньою пристрастю до жінки, то немає перешкод для завоювання. Тому він часто в хід пускає грошові подарунки, аби вона обдарувала його належною увагою.

Козоріг

Йому немає причини ставати альфонсом, тому що в цій дії не бачить сенсу. Він настільки зайнятий своєю персоною, що не витрачатиме час на пошуки своєї коханої. А все через те, що йому не просто її знайти. Вона повинна відповідати всім вимогам, щоб не принизити почуття очікування. Цей знак має підвищені вимоги, тому дуже непросто йому відповідати. Він вміє витрачати гроші, а також їх вигідно вкладати, але не у сферу задоволення, де він за бажання все може отримати безплатно.

Водолій

Його складність полягає у нерозумінні. Його важко не лише зрозуміти, а й розгадати. Часом здається, що він у пориві кохання здатний на будь-які безумства, але це лише перше враження. Він настільки раціональний, що не здатний витрачати на своє тимчасове захоплення кровні гроші. А ось жити за рахунок жінок, тим більше бути у неї на утриманні, йому не дозволить його волелюбність та незалежність. Він не приймає того, що на нього давитимуть, а тим більше вимагатимуть продовження стосунків. Він сам повинен вирішити, що йому потрібно, а від чого краще піти.

Риби

Його вразлива натура воліє, щоби ставлення будувалися на духовній єдності. А там, де є міцний взаємозв’язок, немає грошових одиниць. У всякому разі, він собі так уявляє картину. Хоча в його правилах — маніпулювати жінкою і без найменшого докору сумління жити за її рахунок. Якщо від партнерки він цього не отримує, починає гордо демонструвати свою образу, розтопити її може лише спонсорська допомога. Їхні емоції б’ють через край, але він намагається їх контролювати, щоб не злякати грошовий видобуток.

Оригінал