Гороскоп на 2 квітня

Овен ♈

Одна справа – довіряти своїй інтуїції, інша – робити поспішні висновки. Будьте обережні з людьми, у яких слово розходиться з ділом. Якщо спілкування непрозоре, Вам доведеться збирати суть по крупицях. Наберіться терпіння.

Телець ♉

Приємно повернутися до давнього проєкту після того, як його чомусь довелося залишити, але майте на увазі, що перешкод перед Вами все одно повно. Постарайтеся прийняти як даність, що Ви все ще просувається на осліп. Але “Щоб рибу їсти, треба у воду лізти”. Не сумнівайтеся, що побачите плоди своїх старань.

Близнюки ♊

Не потрібно турбуватися, якщо не вийшло знайти спільної мови з іншою людиною. Це – Ваш урок для таких ситуацій в майбутньому. Важливо розуміти, що проблеми могли виникнути через віртуальне спілкування замість спілкування реального. Ніщо не зрівняється з можливістю дивитися в очі співрозмовнику.

Рак ♋

Вам потрібно менше зосереджуватися не очевидному, коли збираєте інформацію. Можна не морочитися та отримати саме поверхневе уявлення про речі, а можна пірнути в глибину і розібратися як слід. Не ставайте на шлях найменшого опору – всього пара питань відокремлює Вас від щирого просвітління.

Лев ♌

Скористайтеся шансом висловити погляди, які мають для Вас велике значення. Можливо, хтось поставить їх під сумнів, а Ви кинетеся захищати з усією пристрастю. Якщо хтось недооцінює те, що Ви вважаєте важливим, дайте цій людині зрозуміти, що вона неправа. Йому або їй достатньо буде побачити, з яким ентузіазмом Ви ставитеся до питання, щоб змінити свою точку зору.

Діва ♍

Те, що Ви проєктуєте зовні, і те, що Ви відчуваєте в собі – речі дуже різні. Якщо відчуваєте, що Вам бракує впевненості в собі, згадайте, скільки багато різного Ви навчилися за останній час. Ви не стоїте на місці та не деградуєте. Прогрес є, нехай і нешвидкий. Головне – не зупинятися!

Терези ♎

Коли якась мелодія застряє в голові, потрібно проспівати її вголос, і тоді вона нас покине. Точно так само якась ідея, запали Вам в голову, все наполегливіше вимагає уваги. Що ж, нехай проявиться так, як для неї природно. Якщо потрібно виговоритися, то так і зробите. Поділившись нею з тямущою людиною, Ви можете зробити перший крок на шляху її втілення в життя.

Скорпіон ♏

Ви не хочете залишати якусь ситуацію “як є”, навіть якщо інші цілком готові це зробити. Можливо, Ви вважаєте, що це питання потребує подальшого вивчення, а можливо – що делегування, але так чи інакше, будьте готові проявити ініціативу. Терпіння, гнучкість і широта кругозору допоможуть Вам успішно вирішити ситуацію.

Стрілець ♐

Не чекайте, що оточуючі відразу зрозуміють Вашу точку зору. Навіть якщо Ви формулюєте думку кристально ясно, вони будуть дивитися на Вас з таким подивом, ніби Ви цитуєте підручник квантової фізики. Варто, мабуть, трохи сповільнити комунікативний процес. Наберіться терпіння: так Ви хоча б доб’єтеся того, що Вас почують і зрозуміють.

Козоріг ♑

Люди, схильні триматися прийнятих звичаїв і норм, рідко ризикують. Але у Вашому власному житті бунтарський порив допоможе Вам вирватися з якоюсь застійною ситуацією. Прислухайтеся до закликів свого внутрішнього голосу створити керований хаос. Пора вдихнути життя в рутину і нудьгу!

Водолій ♒

Ваша думка має значення, але може здатися, що Вам нема чого сказати або нічого додати. Однак це зовсім точно неправда, тому не поспішайте засмучуватися. Дочекайтеся повної інформації та не намагайтеся нічого “передбачити”.

Риби ♓

Може виникнути відчуття, що всім від Вас щось потрібно. Потрібність ніби й приємна, але, з іншого боку, створює стрес. На щастя, тільки Вам вирішувати, чому і кому приділити увагу. Чіткий список пріоритетів допоможе Вам зітхнути вільніше. Складіть його і дотримуйтеся.