Гороскоп на 21 лютого

Овен ♈

Якщо хтось досить вірить Вам, щоб розкрити секрет, важливо виправдати цю довіру. Не знаєте, що робити знову з отриманою інформацією? Сховайте її глибше і замкніть на замок. Можливо, Ви – єдина людина, присвячена в цю таємницю, і якщо проговоритесь – відразу стане ясно, хто це зробив.

Телець ♉

Зараз саме час розширити коло своїх знайомств. Зміцніть існуючі союзи і заведіть нових однодумців. Втім, на цій стадії вистачить і встановити гармонійний зв’язок. Вирішити, в який бік його направити, Ви зможете і пізніше.

Близнюки ♊

Занадто сувора оцінка поточного фінансового становища Вас швидше засмутить, чим порадує. Порівняння з крихітним жолудем, з якого виростає могутній дуб, може видатися слабким, і все ж Вам треба пам’ятати про власні цінності. Якщо Ваші заробітки менші, ніж Ваші знання, вміння і старання, значить, прийшов час щось міняти.

Рак ♋

Сьогодні Ви по-новому розставите свої пріоритети і зможете так все організувати, що жити стане легше в рази. Але пам’ятайте, що мета – звільнити час для себе, а не для інших. Люди тільки виграють, якщо Ви будете менш завантажені і змучені.

Лев ♌

Фінансове питання може сильно нервувати, особливо своєю схожістю з грудкою поплутаних ниток. Абсолютно незрозуміло, де тут край, за який треба потягнути. Але більш пильне вивчення питання покаже, що Вам треба лише запастися терпінням і братися за роботу без поспіху.

Діва ♍

Настав час наводити мости. Можливо, ви навіть не підозрюєте, якими широкими зв’язками володієте і як успішно можете зводити людей між собою. Та й Вам самим не завадило б завести парочку однодумців. Сьогодні знайомства таять в собі гігантський потенціал!

Терези ♎

Все часом готові зробити більше, ніж потрібно, але якщо робити так занадто часто, люди звикнуть і будуть приймати подібне як належне. Настав час подивитися, що Ви робите виключно по доброті душевній, не отримуючи ніякої нагороди. Якщо зрозумієте, що працюєте дарма, значить, прийшов час нагадати декому про Ваші цінності.

Скорпіон ♏

Місяць у Вашому знаку посилить всі емоції, і це буде швидше захопливо, ніж ризиковано, оскільки підштовхне Вас в потрібному напрямку. Ви звикли працювати абияк, але зараз раптово відчуєте прилив натхнення і напад працездатності.

Стрілець ♐

Дуже до речі буде трохи усамітнення. Якщо Ви не готові вести довгі змістовні розмови, то зможете зібратися з думками наодинці з собою. Дистанціювавшись від ситуації і деяких людей, – Ви зможете побачити ситуацію більш чітко.

Козоріг ♑

Ваші таланти і досягнення постануть в позитивному світлі, але Вам захочеться глибшого особистісного розуміння. Що посієш – те й пожнеш. Якщо хочете похвали, немає нічого поганого в тому, щоб хвалитися своїми реальними успіхами. Люди розуміють, що Ви маєте на це повне право, тому можете не боятися осуду.

Водолій ♒

Є різниця між припущеннями та підозрами. Останні завжди забарвлені в похмурі, зловісні тони. І зараз живити підозри не у Ваших інтересах. Спроби зрозуміти ситуацію, не з’ясовуючи фактів, що можуть створити песимістичну картину там, де варто було б дивитися на речі більш оптимістично.

Риби ♓

Кажуть, що кращий відпочинок – це зміна діяльності, але іноді кращий відпочинок – це просто відпочинок. Втім, у Вашому випадку відпочинком може стати захопливим навчанням чомусь новому, тобто розвага. Змінюючи своє життя з надією на краще, Ви неодмінно отримаєте відмінний результат.