Гороскоп на 28 березня

Овен ♈

Зміна точки зору може привести в замішання. Однак це – частина великого процесу, який Ви могли не помітити, занадто занурившись в деталі. Не переживайте, якщо напрямок Вашого руху трохи змінився. Вірте у власну інтуїцію і проникливість. Вони допоможуть зрозуміти, як бути далі.

Телець ♉

Налаштувавшись на певний результат, Ви додаєте собі невизначеності. Яким би не був запланований підсумок, має пройти час і статися події. Зараз користуйтеся тим, що маєте, і чекайте надходження нових відомостей. Період затишшя допоможе зміцнити фундамент. Продумуючи наступні кроки, Ви зрозумієте, наскільки великі Ваші активи.

Близнюки ♊

Меркурій, Ваша керівна планета, буде впливати на сферу дружби і соціальних зв’язків. Коли справа стосується думок, планів і спілкування, важливо не вважати, що “все або нічого”. З іншого боку, якщо комунікація з друзями була незадовільною, Меркурій пропонує шанс виправити ситуацію. Але агресивність і конкуренція навряд чи будуть сприйняті як дружні жести.

Рак ♋

Якщо останнім часом у спілкуванні з колегами або начальством здавалося, що Ви говорите інопланетною говіркою, то тепер ситуація виправиться. Головне – вчитися висловлювати свої думки, уважно і терпляче. До середини квітня будьте уважні та частіше говоріть “ми” замість “я”.

Лев ♌

Не ставте на кін більше, ніж можете собі дозволити програти. Леви люблять ризикувати – вони впевнені в собі. Але зараз Ви можете дещо неадекватно оцінювати власну успішність. Трохи полоскотати собі нерви, звичайно, можна – але не більше того.

Діва ♍

Ситуація рівно настільки насичена, наскільки Ви хочете, і якщо є бажання зменшити оберти – займіться цим. Ретельно обдумуйте ситуації, які явно потребують зваженого підходу. Вчасно роблячи паузи, Ви зможете перетворити хаос у щось більш кероване і прийнятне.

Терези ♎

Сьогодні Ваше природне вміння тримати баланс згодиться, але важливо тримати себе в руках. Особливо – якщо якісь люди намагаються викликати у Вас роздратування. З іншого боку, може, Вам і не доведеться “тримати обличчя”. Ви просто скажете дратівливим людям – ввічливо і спокійно – жати Вам спокій. І вони послухають!

Скорпіон ♏

Краще думати не про те, що Ви маєте чи не маєте, а про те, хто Ви і на що здатні. Зосередившись на матеріальних проблемах, Ви можете упустити з виду нематеріальні свої активи. Весь час думаючи про гроші, Ви відмовляєте собі в купі простих радощів. Адже життя коротке!

Стрілець ♐

І знову Ви опинитеся в ситуації “хочеш зробити добре – зроби сам”. Здається, що тільки на Вас і покладаються. Звичайно, це не означає, що Ви не довіряєте здібностям інших людей. Але Ви зможете позбавити себе від зайвого стресу, якщо будете сприймати допомогу з боку як приємний бонус.

Козоріг ♑

Несподіваний розвиток подій підштовхне Вас до активних дій. Необхідність імпровізувати підштовхне несподівано відмінний план. Але важливо переконатися, що проблема, з якою Ви маєте справу – останні подихи вмираючого дракона. Запросто може виявитися, що все піде саме – треба лише почекати.

Водолій ♒

Важко оцінити пораду, яка викликає тільки роздратування. Її можуть давати з найкращими намірами, але людина може просто не розуміти нашій ситуації. Навіть якщо здається, що слухати подібні ідеї – марна трата часу, десь там може таїтися крихта мудрості. Ваше завдання – відшукати її.

Риби ♓

Інтуїція закликає Вас помічати і використовувати можливості, що відкриваються. Схопивши свій шанс, Ви запустите процес змін і хаосу, а ще привернете до себе увагу. Може, і наївно питати себе, чи цього Ви хотіли. Але подумати, як з цим жити – розумний хід.