Гороскоп на 21 листопада

Овен ♈

У соцмережах повно відео з “афірмаціями” і “маніфестаціями”. Частоти нібито музики допомагають нам з’єднатися зі Всесвітом в новій гармонії. Чи працює це? Психологічно – мабуть, так. Але є маса доказів того, що принцип “задумай, вір, досягай” теж працює. Успіх залежить від Вашої віри в те, що Ви можете досягти. Нехай віра стане Вашим першим важливим кроком.

Телець ♉

Готовність підтримати ближнього може призвести до того, що ми ненавмисно поринемо в чужу проблему більш глибоко, ніж варто було б. Коли мова йде про найближчих людей, Ви схильні віддавати до тих пір, поки не стане нічого віддавати. І навіть тоді продовження атракціону небаченої щедрості буває лише питанням часу. Корисно вчасно зрозуміти, що Ви вже віддали достатньо. Можливо, пора згадати, що таке турбота про себе.

Близнюки ♊

Якщо у певного плану є обнадійлива історія успіху, то має сенс дотримуватися його. Але може бути корисно трохи зменшити прикладені зусилля і спробувати вивчити можливості в іншій області. Запасний план зіграє свою роль разом з тим, що знаходиться в центрі Вашої уваги. Ви можете подвоїти свої шанси на успіх. Головне – почати.

Рак ♋

В минулому у Вас були причини залишатися в певній ситуації. Але навіть якщо щось стоїть на місці, це не означає, що Ви не розвивалися. Можливо, настав час чесно оцінити, наскільки Ви просунулися вперед і виросли, хоча Ваші обставини майже не змінилися. У Вас є необхідні сила і мудрість, щоб запустити потрібні Вам зміни. Чи Не пора зробити це?

Лев ♌

Зовсім недавно “більше” означало “краще” в самому прямому сенсі. Сучасні технології прагнуть займати мінімум місця фізично, але які ж вони об’ємні! Швидше за все, Ви бачите проблему як непереборну або яка вимагає більших зусиль для вирішення, ніж Ви готові віддати. Але все ж прийміть виклик і покажіть, хто тут великий!

Діва ♍

Великі уми приходять до схожих висновків. Чудово, коли дві людини відразу знаходять спільну мову. Але насправді іноді досить просто витратити трохи часу. Два розуми, які знайшли спільну мову таким чином, разом створюють великі речі. Вірте, що створений сьогодні альянс дійсно витримає випробування часом.

Терези ♎

Більше людей – легше робота, але потрібна координація. Якщо Ви звикли брати на себе всю відповідальність, тепер є шанс отримати підтримку з більш ніж одного джерела. Ви як мінімум можете отримати трохи корисної інформації, яка раніше від Вас вислизала. Командна робота допоможе створити щось геніальне.

Скорпіон ♏

Терпіння і чуйність, проявлені Вами, незабаром окупляться. Ви, напевно, хотіли б підняти конкретну тему в розмові з певною людиною. Але це було невчасно; були й інші причини мовчати. А що зараз? Відверта розмова може виявитися менш стресовою і більш обнадійливою, ніж Ви думали. Пора зважитися на цей крок.

Стрілець ♐

Ви в цілому дуже сприйнятливі до всього, що незвичне, нетрадиційне, є породженням нестандартного мислення. Але дещо, що зараз викликає Ваш інтерес, здається відверто дивним. Тим не менше, воно заслуговує пильної уваги. Можливо, зараз Ви готові прийняти ідею, від якої відмовилися у минулому.

Козоріг ♑

Звідки діти стільки знають про нові технології, – загадка. Ймовірно, це пов’язано з іншим ставленням, підходом, точкою зору. Можливо, вони вважають такі речі менш складними і не бояться їх. Сьогодні людина, яка, як Ви думали, нічим не може допомогти Вам, не тільки допоможе Вам, але і запропонує абсолютно іншу, інтригуючу точку зору.

Водолій ♒

Хочеться думати, що ангели, яким доручено нести любов, успіх і радість на нашу планету, працюють понаднормово. Але їм подобається бачити, що ми самі докладаємо зусилля, щоб принести більше добра в наш світ. Ви цілком здатні додати в своє життя більше любові, поваги, захоплення та доброти – навіть без допомоги ангелів.

Риби ♓

Історія знає чимало прикладів людей, які домоглися успіху вже в зрілому віці – наприклад, Уолт Дісней, полковник Сандерс, Стен Лі, Кеті Бейтс. Якщо є щось, чого Ви хочете досягти, не переконуйте себе, що вже пізно. Захват переходу від “хотілося б” до “можу і роблю” вимагає з Вашої сторони неупередженості та зусиль, але перший крок варто зробити вже зараз.