Як різні знаки Зодіаку реагують на розставання

Кожен справляється з розставаннями по-різному: хтось тоне у сльозах, хтось закриває наглухо своє серце, а хтось веселиться без зупинки…

Овен

Вони з головою пірнають в нові стосунки з людиною, яка абсолютно їм не підходить, тому що не хочуть залишатися самі. Крім того, їм хочеться змусити колишнього ревнувати.

Телець

Перші кілька місяців вони тонуть в сльозах, переглядаючи сумні фільми і слухаючи пісні, які змушують думати про нього. З друзями вони теж можуть говорити тільки про нього. Він був єдиним, про що вони взагалі могли думати, поки, нарешті, їхнє серце не почало зцілюватися.

Близнюки

Вони починають фліртувати з усіма, хто виявляє до них хоч якусь зацікавленість. Вони сподіваються, що чим більше буде оргазмів, тим легше вони переживуть втрату близької людини.

Рак

Вони замикаються у своїй кімнаті. Вони перестають зустрічатися з друзями. Але що ще гірше, вони перестають доглядати за волоссям, нігтями та одягом. Більшу частину часу вони проводять в ліжку, якщо тільки не змушені ходити на роботу.

Лев

Вони місяцями стежать в соціальних мережах за ним і всіма, з ким він проводить час. Щоразу, коли він постив фото з кимось іншим, вони одразу ж вивчають всі таємниці цієї людини. Їхні ревнощі стають неконтрольованими. Вони порівнюють себе з кожною дівчиною, з якою він міг би зустрічатися після них.

Діва

Вони повністю присвячують себе роботі. Вони перестають думати про стосунки і вирішують зосередитися на виконанні своїх бажань. Вони відволікають себе від проблеми, створюючи видимість зайнятості, і майже весь час проводять в офісі, навіть якщо за понаднормові ніхто не платить.

Терези

Вони намагаються знову “засяяти”. Вони починають краще піклуватися про своє психічне та фізичне здоров’я. Вони намагаються зрозуміти, що саме робить їх щасливими. Вони ставлять перед собою мету довести, що можуть домогтися щастя і без стосунків. І у них виходить.

Скорпіон

Вони подорожують. Вони бачать майже весь світ, але тільки тому, що не можуть перебувати в місті, де їм розбили серце. Їм потрібно виїхати. Вони не можуть ризикувати знову зіткнутися зі своїм колишнім.

Стрілець

Вони веселяться без зупинки. Щовечора вони ходять на вечірки, і незабаром уже відвідують всі найкращі бари в місті. Вони намагаються відволіктися, оточуючи себе новими людьми. Вони сподіваються, що їхнє щастя стане і щастям колишніх теж.

Козоріг

Вони повністю закривають своє серце. Вони заприсягаються, що більше ніколи не вступлять в стосунки. Вони відштовхують від себе кожного, у кого з’являються до них почуття, тому що думають, що нова взаємність принесе їм тільки біль.

Водолій

Вони захоплюються чимось новим: черговим серіалом, новим хобі або алкоголем. І ця залежність відволікала їх від особистих проблем, принаймні якийсь час. Усе це дає їм змогу втекти від своїх найгірших почуттів.

Риби

Вони починають намагатися вирішити чужі проблеми. Вони роблять все можливе, щоб добре подбати про своїх друзів і рідних, а не про себе. Їхні проблеми допомагають їм відволіктися від власних, приносячи відчуття того, що паралельно вони роблять щось хороше.