Любить – не любить: як знаки Зодіаку виявляють симпатію

Чи була у вас така ситуація, коли, наприклад, у школі чи інституті до вас підходить ваш знайомий і каже, що ви комусь сподобалися?! І тепер перед вами стоїть головна мета – дізнатися, хто ж ваш таємний залицяльник.

Може, ви сподобалися палкому Овну або чуттєвим Рибам? Давайте за допомогою цього гороскопу розберемося, як кожен зі знаків Зодіаку проявляє свої симпатії!

Овен

Овни дуже прямолінійні. Ніколи не стануть приховувати свої почуття або тримати їх у собі. Вважають, що якщо вже їм хтось запав у душу, потрібно неодмінно дати йому це зрозуміти. Здавалося б, ідеальний сценарій для початку стосунків. Але, з іншого боку, Овни не завжди розуміють, що їхня симпатія не обов’язково взаємна, а в деяких ситуаціях проявляти почуття просто недоречно. Вони готові йти напролом, щоб завоювати серце обранця або обраниці.

Телець

Тельці люблять робити все ретельно. Вони вас неабияк помучать і змусять побиватися в здогадках, перш ніж проявлять свої почуття. Але якщо вони це зроблять, будьте впевнені в їхній непідробній щирості. Якщо вас із Тельцем пов’язують дружні стосунки, а ви хочете чогось більшого – дійте обережно і м’яко, щоб не злякати. Вони можуть боятися починати серйозні стосунки або втратити свого друга в разі невдачі.

Близнюки

Близнюки – майстри флірту. Строїти оченята й обдаровувати всіх навколишніх представників протилежної статі посмішкою – їхній природний стан. Часом дуже складно зрозуміти, що ховається за цим фліртом: легковажне захоплення чи натяк на щось більш серйозне. Передбачити перебіг подій не можуть навіть вони самі. Залишається сподіватися лише на те, що час розставить усе на свої місця.

Рак

Рак – один із найсором’язливіших і найпотаємніших знаків Зодіаку. Раки влюбливі та вразливі. Ви можете і не здогадуватися, що за скромною посмішкою і опущеними очима вирує вулкан почуттів і буря емоцій! Не чекайте якихось рішучих кроків від них, беріть усе у свої руки і розкривайте карти. Тільки так ви зможете зрозуміти, що насправді таїться в серці у цієї людини.

Лев

Лев звик бачити навколо себе натовп шанувальників і шанувальниць. Розпещений увагою, Лев із задоволенням купається в ній. Треба віддати належне людям цього знака: вони неймовірно щедрі й готові також надавати знаки уваги багатьом. Виявляючи симпатію, Лев завжди впевнений у своєму виборі. Вам не доведеться здогадуватися про його почуття – він завжди показує їх у найкоротші терміни.

Діва

Діва не буде відкрито заявляти про свої почуття, але й не стане наглухо закриватися від свого потенційного партнера. Найімовірніше, ця людина проявлятиме симпатію натяками і ненав’язливими залицяннями. Якщо ви дійсно хочете зав’язати стосунки з Дівою, не бійтеся запитати безпосередньо про його або її почуття. Так ви зможете дізнатися все напевно.

Терези

Терези, відчувши симпатію, відразу ж оточують цю людину увагою і турботою. Будучи дуже романтичними, вони люблять влаштовувати сюрпризи, дарувати оригінальні подарунки і всіляко проявляти свою непересічність. Утім, будьте завбачливі: для Терезів характерний стиль спілкування, в якому ллється невичерпний потік компліментів і похвал. Те, що ви можете прийняти за симпатію, для Терезів буде просто ввічливим спілкуванням. Чи подобаєтеся ви справді представнику цього знака, зможе показати час та інтенсивність напору його інтересу.

Скорпіон

Скорпіони славляться своїм гарячим серцем. Свою “жертву” вони готові задаровувати квітами, носити на руках і співати серенади. Почуття вони проявляють дуже пристрасно і спонтанно. Проте часом вони остигають так само швидко, як і загорілися. Не бійтеся зав’язувати стосунки зі Скорпіонами: якщо ви сильно запали в душу цій людині, вона пронесе жар свого кохання крізь роки, в іншому разі – вона відкрито заявить про свою нелюбов, і вам не доведеться руйнувати ілюзії самостійно.

Стрілець

Стрілець прямолінійний і чесний. Він може застати вас зненацька, несподівано заявивши про свої почуття, про які ви навіть не здогадувалися. Але не варто бути скептичними: якщо вам здається, що ця людина раптово вирішила зізнатися вам у коханні, ви глибоко помиляєтеся. Перш ніж вжити рішучих заходів і піти на відчайдушний крок, Стрілець ретельно все обдумав і, можливо, навіть спланував ваше спільне майбутнє.

Козоріг

Незважаючи на те, що Козороги дуже цілеспрямовані й напористі у всіх сферах життя, у царині любовних стосунків вони чомусь пригальмовують. Чи то чекають слушного моменту, чи то бере гору страх і невпевненість. Свою симпатію вони проявлятимуть доволі приховано, почнуть пропонувати допомогу, цікавитися вашою думкою, питати порад і все в цьому дусі.

Водолій

Водолій – найвідкритіший знак Зодіаку. Йому знадобляться лічені хвилини, щоб зрозуміти, що ви – його доля. Він не буде довго чекати і відразу перейде в наступ. При цьому, якщо ви відразу не відповісте йому взаємністю, він готовий чекати і домагатися свого. Але не варто боятися напористості Водолія. Він не буде докучати вам і бігати за вами занадто довго, якщо побачить, що взаємності від вас не дочекатися.

Риби

І без того сором’язливі Риби, закохуючись, буквально йдуть у себе. Вони так бояться злякати своє щастя, що намагаються нікому про це не розповідати, включно з самим винуватцем своїх почуттів. Крім того, Риби дуже невпевнені в собі і недовірливі. Для того, щоб зрозуміти, чи подобаєтеся ви представнику цього знака – просто підійдіть і запитайте про все прямо. Ви нічим не ризикуєте: у тому разі, якщо інтуїція вас підвела, Риби не стануть жартувати над вами через свою вихованість і тактовність. А тепер до справи! Знаючи всі особливості характеру знаків Зодіаку, ви без зусиль розпізнаєте симпатію і не проґавите своє щастя!

Оригінал