Гороскоп на 21 травня

Овен ♈

Втекти від нудьги і рутини не так вже й просто. Ви хочете спонтанності і легкості, але доводиться виконувати зобов’язання. Що ж, зробивши діло – гуляй сміло! Глибоко вдихніть і беріться за роботу, нехай вона і зовсім не надихає. Ви зможете приділити час собі пізніше.

Телець ♉

Сьогодні реальність помітно розходиться з Вашими очікуваннями. Те, що таїло в собі потенціал, здасться не коштувало докладених зусиль. Але цей “холодний душ” – знак, що потрібно просто постаратися ще. Ви безумовно не помилилися зі ставкою.

Близнюки ♊

Зміни торкнуться і Вас, і інших людей, так що не варто діяти самостійно – кличте підмогу! Факти, які Ви дізнаєтеся зараз, допоможуть уникнути проблем в майбутньому, але поки що крім збору інформації мало що можна зробити. Вашим адресатам доведеться самим вирішувати, що робити з отриманими відомостями. Ви – всього лише посланець.

Рак ♋

Хотілося б, щоб все було інакше, але доведеться прийняти все як є. Розібратися в ситуації і своєму місце в ній – краще, ніж покладатися на невірні передумови. Дуже скоро стане ясно, як саме можна запустити очікувані зміни. Ви в точці А, і потрібно дістатися до точки Б. Буде потрібно докладати сили, але відстань не така велика, як здається.

Лев ♌

Не потрібно робити з мухи слона, але потрібно розуміти, що між Вами і іншою людиною не все гладко. Ситуація тим складніша, що проблема складається з безлічі дрібниць. На щастя, у них є якийсь спільний знаменник, і якщо розібратися з ним – відразу стане легше.

Діва ♍

Сьогодні Ви зобов’язані зробити більше, ніж того вимагають зобов’язання. Якщо Вам це просто подобається – добре, але якщо мета – отримати визнання і похвалу, то Ви будете розчаровані. Різко від усього відмовлятися не потрібно, але важливо оцінити, скільки зусиль Ви реально готові докласти.

Терези ♎

Важливо зрозуміти, що Ви встановили прецедент, згідно з яким інші Вас і сприймають. Можливо, Вам з цим не дуже комфортно. Виявиться, що Ви проєктували один образ, а вийшов зовсім інший. На щастя, змінити його можна практично відразу. Скористайтеся шансом показати себе в абсолютно новому (і нарешті актуальному) світлі.

Скорпіон ♏

Іноді, поділившись проблемою, ми її множимо. Ви просто поскаржитеся першому зустрічному, тому що розумієте, що вислухали б іншого в подібній ситуації. Але якщо занадто покладатися на підтримку ззовні, діла не буде. Якщо Вам потрібен слухач – добре. Чекати більшого не варто.

Стрілець ♐

Ви вважаєте, що заслужили похвалу? Не турбуйтеся, якщо її доведеться почекати. Люди, на жаль, не в настрої визнавати Ваші заслуги, досягнення і завзятість. Але те, що Ви робите, – частина чогось більшого. Можливо, має сенс розповісти про ці плани більш вдячній аудиторії.

Козоріг ♑

У питаннях економії Ви суворіші до себе, ніж до інших. Навіть якщо потрібно затягнути пояс, Ви готові витратитися на близьких; це підіймає настрій Вам самим. Але що буде потім? Пора згадати про причини, які спонукали Вас економити. Не дозволяйте іншим зловживати Вашою щедрістю.

Водолій ♒

Якщо хочете поплакатися комусь в жилетку, знайте, що спершу попрацювати жилеткою доведеться Вам. Підтримайте іншого з думкою про те, що незабаром підтримка може знадобитися Вам самим. Не переживайте про те, що віддаєте занадто багато. Ви і інша людина – опори один для одного. Цей досвід вас зблизить.

Риби ♓

Настав час показати себе у вигідному світлі – особливо якщо це і правда вигідно. Вам хочеться постати перед людьми в певному образі, але важливо показувати, що у Вас є і інші таланти. Іноді самореклама абсолютно необхідна!