«Королеви драми» серед знаків Зодіаку

Чи докладаєте ви зусиль і перевертаєте все з ніг на голову, щоб усе було по вашому? Чи схильні з кожної ситуації отримувати вигоду для себе? Робите все, щоб бути у центрі уваги? Якщо це про вас – то ви на 100% королева драми.

При цьому деякі знаки Зодіаку вирізняються особливим умінням все надмірно драматизувати. Отже…

Рак

Раки не бояться своїх почуттів, хоч би якими вони були. Їхня наполегливість є позитивною якістю, але іноді вони всією своєю поведінкою починають конкурувати за увагу інших людей.

Зазвичай жінка-Рак починає діяти подібним чином або тому, що їй не вистачає уваги, або через те, що її переповнюють емоції. У такі моменти вона здатна різко перейти всі кордони і почати поводитися як розпещена принцеса. У такій ситуації краще м’яко спустити її з небес на землю.

Лев

Жінка-Лев – справжня королева драми. Вона любить бути в центрі уваги, має високі життєві стандарти. Представниця цього знака вважає, що заслуговує на найкращого. Але вона не розуміє, що існує різниця між пристрастю та драматизмом.

Якщо вам цікаво дізнатися, що станеться, коли їй не дістається того, чого хоче, тоді варто уявити дітей, що б’ються за улюблену іграшку. Леви в спробах задовольнити свої забаганки можуть почати поводитися дуже і дуже зарозуміло і егоїстично.

Однак якщо жінка-Лев так і не отримає бажаного, вона обов’язково заспокоїться… колись.

Скорпіон

Пристрасність жінки-Скорпіона здатна приймати різні форми. І бувають моменти, коли її темперамент змушує виходити за межі нормальної поведінки. Цей знак відомий своєю наполегливістю, яка, якщо Скорпіон чимось засмучений, переростає в агресивність.

Якщо ви опинитеся поряд з нею в такій ситуації, біжіть! Тому що коли жінка-Скорпіон засмучується, її гнів виражається в надто драматичній поведінці. У такі моменти вона може бути дуже жорстокою. Замість того, щоб намагатися заспокоювати її за допомогою розумних доводів, краще почекати, поки буря сама стихне.

Стрілець

Жінка-Стрілець дивиться на життя з ентузіазмом, і навіть її любов до театральності найчастіше не є негативною. Але це зовсім не означає, що коли засмучена, вона не зможе вас образити. Жінка-Стрілець часто говорить речі, через які потім опиняється у неприємних ситуаціях.

При цьому якщо їй щось потрібно від іншої людини, вона намагатиметься наговорити їй безліч приємних речей, щоб досягти свого. І їй байдуже, що при цьому вона виглядає надто драматично та театрально. Зрештою, мало хто може встояти перед її чарівністю. А для того, щоб розвіяти її чари, вам потрібно просто пробратися через її лестощі.

Водолій

Жінка-Водолій зовсім не схожа на людину, яка живе у світі драми. Навпаки, спочатку вона намагається показати, що мені все одно. Її спроба продемонструвати свою байдужість говорить лише про бажання втекти від чогось.

Вона прагне обов’язково опинитися у центрі загальної уваги, але відрізняється темпераментним характером, тому неможливо передбачити, коли саме вона «вибухне». Адже після цього «вибуху» вона швидко перетворюється на королеву драми. Проте, коли вона розуміє, що немає жодних причин драматизувати ситуацію, вона так само швидко заспокоюється. Вам просто потрібно дати їй час усвідомити те, що відбувається.

Оригінал