Гороскоп на 19 травня

Овен ♈

Ваше завдання на сьогодні – запустити зміни або ж навести порядок там, де це потрібно. Але емоційний фундамент, який Ви зміцнюєте, принесе користь тільки Вам. Наближається нова ера, і Вам важливіше буде знати, що Ви допомагаєте не тільки собі, а й близьким людям.

Телець ♉

Сьогодні намагайтеся не дратувати людей. Ваша рішучість і твердість комусь можуть сподобатися, а комусь – зовсім ні. Люди не хочуть помічати, що Ви шукайте користі не тільки для себе, але і для всіх. Спробуйте більше говорити “ми” замість “я”.

Близнюки ♊

Ви точно знаєте, що хочете сказати певній людині, але все чекаєте ідеального моменту для цих слів. Але іншому потрібно знати, що Ви відчуваєте і що думаєте; видавати цю інформацію по краплині – не вихід. Сказати все і відразу – все одно що зірвати пластир з рани, яка зажила: неприємно, але необхідно.

Рак ♋

Якщо Ви відчуваєте дисбаланс в певних відносинах, це може бути пов’язано зі складним ставленням до питань контролю. Будьте готові прямо заговорити про це, і тоді вихід буде знайдений дуже швидко. Зараз чудовий час, щоб пошукати спільну мову. Зробіть перший крок.

Лев ♌

Ви можете виявити, що в ситуації є подвійне дно, якого Ви спочатку не помітили. Хотілося б, звичайно, щоб Вам сказали більше раніше, але тепер важливо тільки те, що Ви будете робити з новознайденою інформацією. Не турбуйтеся, якщо події розвиваються не так, як Вам хотілося б. Невеликої зміни буде досить, щоб все змінити.

Діва ♍

Сьогодні Ви відмінно помічаєте деталі і можете помітити щось, що інші упустили у важливій для всіх ситуації. Ви зможете запропонувати свіже і дотепне рішення, але в першу чергу людей надихне Ваша готовність підтримувати інших і разом рухатися до спільної мети.

Терези ♎

Ви розумієте, що в стосунках з іншою людиною Вам потрібно більше взаємності. Здається, інша сторона занадто багато вимагає від Вас і занадто мало уваги приділяє своїми зобов’язаннями, думаючи, що правила для Вас і для нього/неї – різні. Так більше не можна. Виберіть момент і почніть необхідну розмову.

Скорпіон ♏

Якщо Ваше бажання розширити кругозір або спробувати себе в чомусь новому натрапить на перешкоду, постарайтеся зрозуміти, що багато в чому поставили її самі. Те, що Ви не можете зробити наступний крок, викликане установками, які Ви отримали в минулому. Критика з боку може Вас тільки сповільнити – але лише Вам вирішувати, чи варто зупинитися зовсім.

Стрілець ♐

Якщо Ви зосередилися строго на тому, за що відповідаєте безпосередньо, і більше ні на чому, то це зовсім не черствість і її егоїзм. Важливо чітко позначити, що Ви готові взяти на себе, а що ні. Той факт, що Ви щось вмієте робити краще за інших, ще не означає, що Ви повинні це робити замість інших. Тримайтеся поставлених завдань.

Козоріг ♑

Близькі стосунки вимагатимуть на диво багато зусиль – але вся річ у тому, що Ви занадто багато старань вкладаєте туди, де просто потрібне повітря. Додавши дистанції в відносини, Ви збавите рівень напруги, і обидві сторони нарешті зосередяться на спільній меті.

Водолій ♒

Уважно поставтеся до будь-якого прихованого невдоволення. Щось, що зачіпає за живе, краще залишити в таємниці – але якщо дуже стримувати негатив, рано чи пізно станеться вибух. Зараз потрібен чесна і відверта розмова, яка приверне увагу до наявної проблеми.

Риби ♓

Здається, що інші вважають таким собі пазлом то, що Вас всерйоз зачіпає за живе. Якщо людям потрібні факти, потрібна правда, нехай просто запитають у Вас! Але не можна виключати, що вони просто бояться випустити джина з пляшки. Це відбувається не тому, що в Вас не вірять – просто за Вас переживають.