Гороскоп на 20 грудня

Овен ♈

Сьогодні Юпітер, планета оптимізму, обдарує вас удачею і зробить так, що будь-яке ваше починання буде просто приречене на успіх, а ви зможете за якийсь період часу стати набагато здоровішими, багатшими і мудрішими. Однак є одна заковика. Юпітер не вміє зупинятися і не знає меж. Тож стежте за талією, інакше ризикуєте сильно “роздобріти”.

Телець ♉

Вам варто приділити більше уваги Вашому емоційному здоров’ю і душевному стану. Ви без проблем зможете це зробити завдяки впливу Юпітера. Він буквально приведе вас за руку до хорошого психолога, який допоможе вам пройти фазу емоційного очищення. Завдяки цьому Ви нарешті позбудетеся тяжкого тягаря, який змушені були нести весь цей час. І, до речі, якщо ви раптом виявите, що духовність відіграє вкрай важливу роль у зціленні, це осяяння теж відбудеться завдяки Юпітеру.

Близнюки ♊

На Вашу дружбу і соціальне життя впливатиме Юпітер. Завдяки йому на вас чекають дивовижні зустрічі та знайомства, але ви ніколи не знатимете, кого і коли зустрінете за найближчим кутом. Настав час істотно розширити коло спілкування, тож не дивуйтеся, якщо опинитеся в потрібному місці в потрібний час, щоб установити корисний контакт, пов’язаний із кар’єрою.

Рак ♋

Щасливий і оптимістичний Юпітер впливає на Вашу кар’єру, статус і обов’язки. Тому Вам варто приготуватися до деяких змін у Вашому світогляді, який робить Вас більш схильними до ризику в ім’я професійного прогресу. Намагайтеся спробувати всі варіанти і подивіться, який результат вони принесуть. Якщо ж ви хочете домогтися чогось набагато глобальнішого, Юпітер також допоможе вам у цьому починанні.

Лев ♌

Відважний Юпітер пробудить у Вас бажання вчитися і подорожувати. Планета експансії допоможе відкрити Ваш розум для нових вірувань, філософій і культур. Вам таке розширення кругозору напевно припаде до душі, тож записуйтеся на якісь цікаві курси, пишіть книжку і досліджуйте нові місця, навіть якщо це означає банальне відвідування ресторанів національної кухні. Дивіться на світ ширше.

Діва ♍

Юпітер дещо змінить Ваше життя, зробивши більший акцент на глибоке спілкування, зокрема, в романтичній сфері. Якщо в якийсь момент вираження внутрішніх потреб було для Вас важкою справою, завдяки впливу того ж Юпітера завдання істотно спроститься, і вираження Ваших потреб стане для Вас набагато простішим завданням. Крім того, планета удачі може творити чудеса з грошима, не пов’язаними з Вашим заробітком. Застосуйте проникливість Діви до добре вивчених інвестиційних можливостей і подивіться, що станеться.

Терези ♎

Стосунки стануть для Вас джерелом радості й натхнення, а ось плутанина й невпевненість зникнуть із Вашого життя. Якщо Ви не наважувалися зробити якийсь крок, світила Вам допоможуть відігнати обережність і ризикнути. Про що йдеться, може бути невідомо навіть Вам, але чи то романтика, чи то бізнес, перед Вами напевно відкриються нові двері. Це означає, що в доступному для огляду майбутньому Ви зміцните партнерські стосунки і знайдете нові зв’язки.

Скорпіон ♏

Турбота про себе та самовдосконалення заграють новими яскравими фарбами. І якщо попередні зусилля не надихнули вас або не дали потрібного результату, найближчим часом це зміниться. Тож перегляньте свої плани щодо здоров’я та занять спортом, але вже виходячи з того, що ефект точно буде. А допоможе Вам у цьому амбітний Юпітер, який вимагатиме від Вас турботи про себе і своє тіло.

Стрілець ♐

Ви хочете отримати космічну підтримку в пошуку або зміцненні любові? Будь ласка! Чи збираєтеся Ви випробувати удачу в чомусь емоційному і творчому? Без проблем! А все тому, що на Ваші дозвілля і задоволення впливає Юпітер. Тож приготуйтеся прийняти неупереджене й оптимістичне ставлення до найкращих речей і подій у Вашому житті. Але пам’ятайте, що Юпітер нічого не робить наполовину, а іноді навіть перегинає палицю.

Козоріг ♑

Якщо останніми днями Ви вважали за краще проводити час на самоті, то настав час визирнути зі своєї раковини. На Ваш знак впливає експансивний Юпітер. У результаті Ваша сім’я може стати більшою. А може, Ви затієте переїзд. У цей період будуть дуже вигідні інвестиції в нерухомість.

Водолій ♒

Експансивний Юпітер вплине на Ваш звичний спосіб мислення і розширить Ваші соціальні зв’язки. Будьте більш відкриті для можливостей, яким не надаєте особливого значення. Вони більш перспективні, ніж здаються на перший погляд. Не чиніть опір своїм бажанням, якщо вас раптом раптово потягне в подорож.

Риби ♓

Юпітер впливає на Ваші доходи і на фінансове становище загалом. Оскільки планета оптимізму й удачі підтримує Ваш матеріальний статус, не бійтеся ризикувати. Наприклад, попросіть про підвищення зарплати. Юпітер любить достаток, і Ваші фінанси нарешті перестануть співати романси, якщо, звісно, Ви докладете належних зусиль.