Наскільки кожен знак Зодіаку емоційно сильний?

Без емоцій і переживань наше життя навіть язик не повертається назвати життям. Воно зводиться просто до існування. Наші емоції, в якомусь роді, визначають нас і роблять нас тими, хто ми є. І як ми поводитимемося в тій чи певній ситуації. На наше мислення впливає безліч чинників, але керовані ми все одно своїми почуттями. Тому що ми рухомі нашою духовною складовою.

Слухати своє серце, свої емоції – це майже завжди добре. Але повністю підпадати під їхню владу не варто. Наші емоції, особливо сильні, здатні змусити нас забути про головне. І в цьому стані ми схильні робити речі, про які шкодуємо.

Емоційно сильна людина завжди знає, коли почуття варто показати, а коли приховати і справлятися з ними самостійно. Вони прекрасно обізнані про всі моменти, в яких їхня нервова система дає збій, і намагаються цих моментів уникати.

Овен

Ти завжди точно знаєш, чого ти хочеш і ні за що на світі не погодишся на менше. І робити те, що тобі не подобається, ніхто тебе не змусить. Ти не будеш терпіти несправедливість щодо себе з бажання сподобатися іншим. Ти постійно контролюєш усе, особливо свій час. Ти не станеш витрачати його даремно. Ти робитимеш те, що тобі підказує твоє серце, без страху, що ти залишишся ні з чим. Ти готова до невдач заздалегідь. Просто продовжуй у тому ж дусі, у тебе все схоплено. І ніхто цьому не завадить.

Телець

Ти збудував навколо себе товсті стіни і на це є причини. Ти не можеш дозволити комусь увірватися у твоє життя і зруйнувати все, що тобі дорого. Ти знаєш собі ціну. І дуже обережно ставишся до вибору людей у своє близьке коло.

Близнюки

Усередині тебе завжди свято. Навіть не свято, а справжня вечірка. І ніхто там не ставить музику крім тебе. Ти не поважаєш тих, хто засмучує інших, заражаючи своєю нудьгою. І ти намагаєшся триматися від них подалі. А якщо вони все ж підбираються, ти даєш їм ясно зрозуміти, що з тобою цей номер не пройде.

Рак

Ти дуже любиш ідею “кохання”. Але не завжди можеш чітко для себе визначити що це таке і що вона для тебе означає. Ти не раз уже залишалася сам на сам зі своїм розбитим серцем і розчаруваннями, але ти не втратив віру в любов і життєрадісність. Насправді у тебе й на думці не було здаватися. Саме це робить тебе такою сильною: готовність показати свою вразливість, але, незважаючи ні на що, вставати знову і йти далі з гордо піднятою головою.

Лев

Ти бажаєш добра всьому світу, кожній людині. І намагаєшся зробити все, що у твоїх силах, щоб це все-таки сталося. Ти жертвуєш, допомагаєш і твориш з людьми і для людей, які цього потребують. І робиш ти це все зовсім не напоказ. Це просто вираження прагнень твого серця.

Діва

Діви завжди знали, що життя – це те, що відбувається з нами, поки ми зайняті своїми справами і будуємо плани. І тому саме вони – найкращий приклад того, як радіти простим дрібницям, які трапляються з нами постійно. Вони не сильно стурбовані складанням списку справ і не думають цілий день про те, як би максимально точно його дотримуватися. Вони просто намагаються бути щасливими, що б вони не робили.

Терези

Щастя – це усвідомлений вибір, який кожен представник знака Терези робить щодня. Тому що вони знають, що, крім них самих, ніхто про їхнє щастя не подбає. Навіть якщо вони трохи засумують, вони продовжуватимуть носити цю, нехай і трохи безглузду, щасливу посмішку на обличчі, доки не відчують себе щасливими насправді.

Скорпіон

Ти знаєш собі ціну і не даси ні собі, ні іншим забути чого ти варта. Ти знаєш чого хочеш, що ти робиш і не витрачаєш часу на сумніви. Ти впевнена у собі.

Стрілець

Тобі наплювати, впишешся ти в соціум чи ні. Більше шансів на те, що ти будеш іти напролом, навіть за наявності ризику осуду з боку більшості.

Козоріг

Нам відведено не так вже й багато часу. І Козоріг робить усе можливе, щоб усі ці дні провести на максимум. Вони завжди чимось зайняті. Смачною їжею, цікавими місцями для прогулянки – з боку здається, що їх взагалі не зупинити. Вони бачать масу можливостей у кожному новому дні. І живуть так, ніби він останній. Завдяки цьому підходу вони знаходять привід для радості та щастя щодня.

Водолій

Вони завжди слідують своєму серцю, роблять тільки те, що їм подобається. І це дуже правильний підхід до життя. Ти знаєш, що нікому нічого не вина і тому тебе нічого не зупиняє робити ті речі, які ти хочеш, навіть якщо тебе просять їх не робити.

Риби

Ти вміло практикуєш техніку “відпускати” те, що тебе гризе. Бо ти знаєш, що надмірне переживання нікого ще не робило щасливим. Тобі простіше проговорити свої проблеми і питання з тими, кого вони стосуються, ніж тримати все в голові і постійно про це думати. І ти маєш рацію. Біль простіше відпустити. І це вже гідний перший крок до щастя. І ніхто не знає цього краще за тебе.