Зодіакальні леді: які типи чоловіків вас приваблюють?

Ви систематично звертаєте увагу на хлопців схожого типу? Якщо так, то який типаж вас приваблює найбільше? Добрі, розумні та гуморні? Інтелігентні всезнайки? Надійні, м’язисті й масивні? Чи просто погані хлопці? Ми схильні заново і заново повторювати алгоритм наших стосунків і, можливо, вчимося на помилках, але від шаблону відійти досить складно, особливо якщо ви розумієте, що цей шаблон є. Чи доля це, чи зірки, чи хімічна реакція, чи неусвідомлені особисті вподобання? Що про це може розповісти ваш зодіакальний знак?

Овен

Ви не в змозі встояти перед хлопцями, які не надто легко вам піддаються, і за них доводиться поборотися. Ви любите змагальність, і вам не подобається, коли щось падає вам у руки без зусиль, навіть якщо це кохання. Ви хочете переслідувати, змагатися і зрештою перемагати. Проте бувають моменти, коли гонитва закінчується, і ви розумієте, що ваша здобич не може запропонувати вам нічого захопливого.

Телець

Ви схильні закохуватися в хлопців із сильним характером і твердими переконаннями. Однак виникають проблеми, якщо ви впираєтеся ріжками, але ніхто не йде на компроміс. Ви думаєте, що хочете когось настільки ж упертого, як і ви, але, на жаль, це не найвдаліша ідея. Сильний – це добре, а ось негнучкий – уже не дуже, і оскільки ви, імовірно, не станете гнучкішою у своїй думці, то вам потрібен той, хто вміє приймати й іншу точку зору, а не тільки свою власну.

Близнюки

Ви схильні шукати чоловіків, які недосяжні. Ви усвідомлюєте, що у вас є проблеми із зобов’язаннями й зобов’язаністю, але якщо хочете домогтися когось дуже недоступного, то перешкод не бачите і йдете напролом. Хоча ваш розум може розуміти нелогічність і марність такого бажання, ваше серце вперто наполягає на своєму і в результаті може постраждати. Ви дуже швидко емоційно прив’язуєтеся до людини, яка невловима і недосяжна, якою б раціональною ви не намагалися бути.

Рак

Ви відчуваєте слабкість до милих і часом безпорадних хлопців, яким якось не дуже щастить, і вони трохи збилися зі шляху. На жаль, ви не можете безупинно допомагати, підтримувати і тягнути таку “знахідку” на собі, ігноруючи власні потреби. Краще знайдіть когось сильного, але уважного і турботливого, без фінансових та емоційних проблем.

Лев

Ваш тип хлопця – це той, хто повністю закоханий у вас і є найвірнішим прихильником. Він постійно “погладжує” ваше его, і його увага безроздільно зайнята тільки вами. Іншими словами, вам потрібна його беззастережна відданість. Однак він має бути помітним і привабливим, як і ви – але не змагатися з вами в цьому сенсі, а лише вигідно відтіняти вашу царственість.

Діва

Ви часом буваєте засліплені зовнішністю і схильні забувати про такі важливі аспекти, як інтелект, почуття гумору і доброта. Однак ви легко можете стати критиком, і в результаті розгледіти всі недоліки, а це боляче розчаровує. Вам потрібна людина, яка підходить вам на духовному та емоційному рівнях, яка розуміє ваші неясні натяки та ваші специфічні жарти.

Терези

Ви схильні шукати чоловіків, яким спочатку подобаєтеся ви, і, здається, не має значення, наскільки вони непереконливі або недоречні. Припиніть продавати себе задешево і шукайте того, хто сподобається вам, а не того, хто просто надав вам хоч якісь знаки уваги. Подумайте про те, наскільки це тяжко – бути з людиною, яка вас не розуміє і не має з вами нічого спільного.

Скорпіон

Кохання для вас – це щось на кшталт змагання, і ви завжди хочете виграти найкрутішого хлопця. Але коли ви зосереджені на виграші, ви, як правило, не помічаєте звичайних людських якостей. Ви вимагаєте багато чого від своїх партнерів, і не всі вашим вимогам можуть відповідати. Якщо вони не дуже охайні морально або не можуть зрозуміти ваших перепадів настрою – бути біді.

Стрілець

Ви втрачаєте голову від “поганих хлопців”, думаючи, що це дуже романтично, захопливо і небезпечно. Ну, і сподіваючись, що вони вже точно не намагатимуться прив’язати вас до себе. На жаль, але за фактом вони нерідко виявляються не такими вже й легкими, відчайдушними і вільними, як вам здавалося: у підсумку у них виявляється ціла купа потреб і проблем, на які у вас немає ні енергії, ні коштів.

Козоріг

Є дві речі, які люди не знають або не очікують від Козорогів: вони потайки сексуальні, і вони схильні шукати найбільш неадекватних людей. Можливо, це через те, що ви самі занадто надійні та стабільні, і вам нудно, а тому ви шукаєте емоційного екстриму. Що більш незрілий, дивний та ексцентричний ваш обранець, то краще. Ви потайки усвідомлюєте, що майбутнього у вас із ним бути не може, але відчайдушно хочете, щоб воно таки було.

Водолій

Ви відкриті для всіх типів хлопців, але якщо вони недостатньо для вас розумні, ваш інтерес змінюється байдужістю або навіть презирством. Вам потрібен той, хто зможе кинути вам інтелектуальний виклик і поборотися на рівних. Він повинен не тільки цінувати вашу винахідливість, а й надихати своєю креативністю, намагаючись підняти вас на рівень вище.

Риби

Ви схильні захоплюватися сумнівними чоловіками: аферистами, нарцисами, гравцями, сектантами, адже вас так легко обдурити простою, але дуже зворушливою і жалісливою історією. Вам же потрібен просто хороший хлопець, який буде беззастережно любити вас, а не користуватися вами чи намагатися вас змінити. Така людина має підтримувати вас і захоплюватися вашими талантами, а не намагатися самостверджуватися завдяки вам.

Оригінал