Жіночі знаки Зодіаку за якими “сохнуть” чоловіки після розриву стосунків

Чоловіки, як правило, легше переживають розрив стосунків. Вони здатні швидко оговтатися навіть після розставання з людиною, яка стала дуже близькою і рідною. Однак існує категорія жінок, за якими чоловіки буквально “сохнуть” після закінчення роману. Астрологи вважають, що подібні типи жінок найчастіше народжуються під заступництвом певних сузір’їв.

Лев

Жінка, яка народилася під заступництвом знака Лева, справжня цариця. Саме, вона обирає собі чоловіка, навіть якщо партнер думає інакше. При цьому вони зовсім не схильні поводитися по-чоловічому, скоріше це володарка, яка прихильно приймає чужі знаки уваги.

В арсеналі у Жінки-Лева досить більш тонких методів, що дають змогу привернути інтерес вподобаного чоловіка. Їхня природна величність і царственість поведінки мимоволі передається і другій половині. Чоловіки з ними відчувають себе справжніми королями, а це не може не подобатися.

Тому часто після закінчених стосунків, чоловіки не раз згадують Жінок-Левів. І ті відчуття, які вони дарували своїм чоловікам – що вони номер один і краще за них немає. Це змушує їх просто “сохнути” за своїми Левицями.

Терези

На перший погляд Жінки-Терези не справляють особливого враження, однак, їх не варто недооцінювати. Незважаючи на зовнішню боязкість і наївність, представниці знаку легко кружляють голови чоловікам. Міць цих жінок у прояві зовнішньої слабкості, вони заманюють чоловіків хибним враженням беззахисності.

Чоловік не встигає помітити, як потрапляє до них під каблук, а там уже гра йде за їхніми правилами. Незважаючи на гадану непристосованість до життя, Жінки-Терези на рідкість розважливі. Вони прекрасно знають, чого хочуть і від життя, і від оточуючих. Особливо це стосується чоловіків, які перебувають поруч із ними.

Попри такий практичний підхід до стосунків, друга половинка Жінок-Терезів зазвичай обожнює їх. Партнер зовсім не вважає себе обдуреним, адже чарівність представниць знаку настільки сильна, що закриває їм очі на правду. Навпаки, їхній відхід здатен повалити чоловіка в шоковий стан, і надовго вибити з колії.

Скорпіон

Жінки, народжені під знаком Скорпіона, відомі серцеїдки. Скорпіон наділяє їх потужним магнетизмом і яскравою сексуальністю, випробувати їхню жіночу силу на собі мріють багато представників сильної статі. Адже вони в будь-якому вигляді здатні викликати інтерес, чоловіки легко потрапляють під силу жіночої магії Скорпіонів.

Знак Скорпіона вимагає від своїх підопічних пристрастей і переживань, для щастя їм необхідна драма. Адже внутрішню безодню, що міститься в душі кожної Скорпіона, необхідно заповнити. Вони чекають від своїх партнерів жертв і ті з радістю приносять їм свої серця.

Це не дивно, тому що найчастіше саме Скорпіони грають головну скрипку в стосунках. Вони ж першими і йдуть від своїх других половин. А розставання з ними чоловіки переживають дуже болісно, не залишаючи надій повернути колишні стосунки.

Оригінал