Головні лицеміри: будьте обережними із цими знаками Зодіаку

Лицемір – людина, чиї вчинки і думки суперечать один одному. Це той, хто в обличчя вам говорить одне, а думає про вас зовсім інше. А вже що він може сказати про вас оточуючим, можна тільки здогадуватися або з жахом дізнатися згодом. Яких же знаків Зодіаку найчастіше підозрюють в лицемірстві?

Терези

Першими на розум прийдуть Терези – через їх нестабільність і постійні зміни думки. У житті Терезів все змінюється так швидко, що оточуючі просто не встигають зрозуміти, що взагалі відбувається. Звідси і відчуття, що вони ненадійні, обманюють, не бувають щирими у своїх намірах. Особливо такі почуття можуть відчувати ті, хто планував якесь партнерство з Терезами, а вони раптово передумали або взагалі вибрали конкурента. Річ у тому, що Терезам властиво аналізувати кілька варіантів розвитку подій одночасно і вони вибирають той, який тут і зараз їм здається найвигіднішим. Почуття оточуючих при цьому далеко не завжди їх цікавлять, як то кажуть – це бізнес, нічого особистого.

Близнюки

За схожою причиною лицемірами можуть бути названі і Близнюки – через свою імпульсивність і спонтанність. Їм властиво захоплюватися і всі сили вкладати в досягнення бажаного і так само різко охолоджуватися і відправлятися на пошуки нового, іноді прямо протилежного захоплення. Що цікаво, Близнюки досить щиро відповідають на претензії – передумали, усвідомили, втратили інтерес. Тому, щоб уникнути неприємних непорозумінь, достатньо просто запитати їх про те, що відбувається.

Стрілець

Лицеміри часто виправдовують прагнення досягати бажаного за будь-яку ціну. І тоді подібну характеристику може отримати Стрілець, адже для нього дуже характерно вважати, що мета виправдовує засоби. Будь-які засоби. Іноді в подібному баченні того, що відбувається до нього приєднується Овен – теж великий любитель змітати всі фізичні і моральні перепони на шляху до бажаного. Однак, першість тут все-таки здобуде Стрілець – він не зупиниться ні перед чим, і брехня, і зрада – все можливо, аби перемога залишилася за ним.

Джерело