Гороскоп на 20 березня

Овен ♈

Ви дуже добре розберетеся в тих вигодах, які можуть запропонувати різні люди. Звичайно, це не означає ділити людей на сорти – просто стане зрозуміло, від кого яку допомогу можна чекати. Приготуйтеся користуватися новими можливостями з боку там, де до цього часу Ви справлялися поодинці.

Телець ♉

Ви відчуєте впевненість в сенсі відносин з конкретною людиною. Сформовані обставини працюють на прояснення. Втім, ці відношення можна зробити глибшими і міцнішими, проявивши дещицю уяви з обох сторін. Ваша ініціатива в цьому плані допоможе іншим стати більш чуйним і відкритим.

Близнюки ♊

Вам варто трохи розслабитися, щоб почати отримувати задоволення від життя. Гарний настрій – пряма дорога до більшої стабільності в житті. Враження, які Ви недоотримали через занадто велике завантаження, переконають Вас бажати більшого. Насолоджуйтеся миттю. Ви все це заслужили.

Рак ♋

“А, тепер зрозуміло. Тепер ясно”. Всі ми знаємо, яким тоном промовляються ці слова, коли вони насправді свідчать про прозріння. Саме їх Ви сьогодні скажете самі собі. І нехай це досить короткі фрази, їх наслідки будуть виключно далекосяжними!

Лев ♌

Іноді обставини складаються так, що ми не можемо отримати бажане з об’єктивних причин, а саме тому, що хочемо ми не того, чого потребуємо. Як тільки ми приймаємо це як факт, можуть відбуватися дивні речі. Але доведеться усвідомити, що справжня Ваша потреба може помітно відрізнятися від уявлень про неї.

Діва ♍

Може виявитися, що розрив між бажаним і дійсним занадто широкий і глибокий. Докладені зусилля якось мало співвідносяться з отриманими результатами. Але хоча б Ви ясно бачите свою мету! Прогрес і успіх будуть; просто зараз Ви ще в самому початку шляху.

Терези ♎

Ви опинитеся у вигідному становищі, коли зможете не просто знайти спільну мову з іншою людиною, але і відмінно з нею попрацювати над спільним проєктом. Важливо весь час пам’ятати про мету. Командна робота принесе більш швидкі результати. Одна голова добре, а дві – краще!

Скорпіон ♏

Обміркуйте варіанти, яких поки не пробували – ті, що здавалися занадто очевидними, або недостатньо ефективними. На ділі вони таять унікальний потенціал. Сміливе бачення і план допоможуть просунутися вперед. Результат безпосередньо залежить від Ваших зусиль.

Стрілець ♐

Здається, що Вам потрібно терміново донести до людей свою точку зору. Зробити це можна правильним способом, а можна – неправильним. Ніхто не любить слухати лекції про свою неправоту, але якщо подати інформацію з належною чуйністю, Ви зможете все пояснити. Прикладіть всі можливі зусилля.

Козоріг ♑

На периферії Вашого світу є людина, яка могла б зіграти в ньому і більш важливу роль. Її таланти могли б доповнити Ваші; вона, можливо, поділяє Ваші цілі. Заручіться її підтримкою у справі, де Вам явно не зашкодить допомога. Спільні зусилля будуть зовсім не зайвими і зараз, і в майбутньому.

Водолій ♒

Ви все переглядаєте свої горизонт і шкодуєте про те, що шлях до привабливої мети усіяний тернами. На жаль, здобувши свободу, ми продовжуємо чіплятися за звичне, наче в’язень, який скаржиться на протяг з відкритої двері камери. Зараз у Вас є шанс знайти свободу дій – і важливо не загрузнути в зоні комфорту.

Риби ♓

Сонце покидає Ваш знак, переводячи фокус на цінності і самооцінку. Користуйтеся моментом, щоб знайти упевненість в собі і продовжити зусилля, докладені в останні тижні. Вас почнуть сприймати всерйоз. Потреба в самоствердженні зменшиться – і тим важливіше виявиться впевненість у собі!