Рейтинг: найтерплячіші знаки Зодіаку

А як справи з терпінням у вас і ваших близьких? Кожна людина володіє своїм запасом терпіння. Вважається, чим більший цей запас, тим більш гармонійна і щаслива людина. Навпаки, люди, які не мають терпіння, частіше дратуються і швидше «вибухають», що заважає їм досягати своїх цілей і вибудовувати близькі стосунки. Настав час розібратися, хто зі знаків Зодіаку – втілення стриманості, а хто – дуже імпульсивна особистість.

Телець

Якщо вам потрібен еталон терплячості, погляньте на Тельця. Ця людина найкраще у житті вміє терпіти, і завдяки цій особливості добивається всього. Телець не розлучається з близькою людиною, коли розуміє, що у партнера складний характер, він не звільняється з роботи під тиском керівництва. Ця людина буде терпіти, і крок за кроком змінювати ситуацію на свою сторону, адже залізне терпіння Тельців доповнюється неймовірним завзяттям. Але навіть у Тельця терпіння не нескінченне. І стережіться всі, якщо воно раптом закінчиться!

Терези

Терези володіють дивовижною здатністю згладжувати ситуацію навколо себе і всіх мирити. Навіть якщо на них чиниться тиск, Терези ніколи не показують виду, адже прекрасно розуміють, що агресія породжує агресію. Вони в спокійному і доброзичливому тоні донесуть свою думку до опонента, дадуть висловитися протилежній стороні і тим самим погасять конфлікт. Такий підхід дозволяє їм не розхлюпувати цінну внутрішню енергію, яку вони витрачають на творення і створення дійсно важливих речей.

Козоріг

Представники цього знака – досить потайливі особистості. Їх можна охарактеризувати як своєрідну посудину з думками, емоціями і грандіозними планами, яка абсолютно не поспішає розхлюпувати свою енергію і ділитися нею з оточуючими. Весь свій потенціал Козороги витрачають на самореалізацію, розвиток власного бізнесу або підвищення по службі. При цьому підопічні Юпітера володіють феноменальною витримкою, а тому готові чекати скільки завгодно, якщо бачать світло в кінці тунелю. При цьому вони дуже спритні і ніколи не відступають від своїх цілей.

Скорпіон

Представники знаку Скорпіон вміють прекрасно контролювати свої емоції і не показують їх оточуючим, що є одним з козирів. Для Скорпіона часті конфліктні ситуації, але ця людина проявляє терпіння, не показуючи, що вона роздратована або навіть розлючена. Акумулюючи енергію всередині себе, Скорпіон буде виношувати план помсти і обов’язково втілить його в життя, а вже після «вибухне» гнівною тирадою на бік свого кривдника. У боротьбі за «місце під сонцем» особистості даного знака поводяться точно так само – розробляють план дій і, набравшись терпіння, вичікують слушного моменту для удару.

Діва

Терпінню представників знаку Діва можна тільки позаздрити. Ці особи вважають себе розумнішими, мудрішими і кращими за інших, але звикли поблажливо ставитися до оточуючих і давати їм шанс на виправлення. Перфекціоністи в душі, Діви будь-яку роботу роблять ґрунтовно, а значить зосереджено й неспішно, щоб не упустити жодної деталі. Для цього потрібно неймовірне терпіння, якого в особистостей даного знака в надлишку. Правда, не варто користуватися терпінням Діви. З таким же успіхом можна дражнити тигра. Одного разу йому це набридне, він просто накинеться на вас!

Водолій

Керовані Ураном особистості зосереджені на собі і на своїх глобальних цілях, а значить їхній шлях довгий і тернистий. Природно, для його подолання потрібна неабияка витримка. І Водолії терплять: рутину, кочове життя, невпорядженість, відсутність відносин, та інше. Від усього цього особистості даного знака відмовляються заради єдиної мети, до якої можуть йти все життя. Єдине, чого не можуть терпіти Водолії – спроб керувати ними і необхідності підтримувати навколо себе ідеальний порядок. Тут вони зриваються в перші дні.

Лев

Леви – самодостатні особистості, які розраховують тільки на себе і не чекають подачок від життя. А якщо не чекають, то і проявляти силу терпіння їм особливо не доводиться. Правда при цьому Лев любить, коли ним захоплюються, і кажуть йому компліменти, і не буде довго терпіти поруч із собою людину, яка не звертає на нього уваги. До того ж вважаючи себе «королівською особою», Лев любить, щоб навколо нього всі «ширшали» і діяли швидко, не затягуючи процес. Досить швидко міркуючи, цій людині не подобається, коли оточуючі «пригальмовують».

Риби

Представники знаку Риби володіють дитячою наївністю, яка робить їх надто примхливими і нетерплячими. Від виснажливих очікувань вони сходять з розуму, і якщо є можливість, обов’язково вередують або надувають губи. Правда поводитися подібним чином вони можуть тільки в тому випадку, коли є, ким командувати. В іншому ж слабовільні і залежні Рибки змушені терпіти і чекати, коли хтось вирішить питання за них або ситуація вирішиться сама собою. Такі томливі хвилини очікування приносять чимало страждань Рибам, але, не маючи сили волі, щоб змінити ситуацію, вони продовжують терпіти і терпіти.

Близнюки

Ці особи не звикли терпіти людей, які їм не подобаються, мовчати у відповідь на слова нахабного роботодавця або чекати відповіді від коханої людини на своє головне питання. З витримкою у Близнюків явні проблеми, зате вони чесні перед собою і оточуючими, і без приховування викладають те, про що думають. Близнюки нетерплячі і в тому, що стосується роботи. Яким би справою зайнялися особистості даного знака, з великою ймовірністю вони кинуть все на півдорозі, тільки-но зіткнуться з перешкодою.

Рак

Раки з природою неспокійні особистості, які вічно за все переживають і тримають себе чеканням. Природно, в такому стані говорити про стриманості не доводиться. Їм потрібно отримати інформацію тут і зараз і чекати вони не збираються!

І якщо Рак, який не володіє владою, буде тихенько мучити себе ненависним очікуванням, Рак-начальник перейде на крик і навіть вереск, з нетерпінням чекаючи, коли буде виконано його доручення. Не стане терпіти Рак і відсутність затишку у своєму житлі. Після невеликого скандалу на доброустрій будинку почне працювати вся сім’я.

Стрілець

Стрільці зовсім не мають терпіння. Їхні слова та дії випереджають думки, а все тому, що особистості даного знака зовсім не звикли чекати. І ця особливість характеру створює чимало проблем у житті. Більш того, різнобічні Стрільці намагаються встигнути буквально скрізь, а тому постійно поспішають.

Чим би не займалися дані особистості, вони завжди упускають важливі дрібниці, які псують всю справу. І відбувається це виключно через відсутність терпіння. Але, навіть усвідомлюючи свої недоліки, Стрільці не поспішають змінюватися, адже на зміни у своєму житті потрібні воля і терпіння.

Овен

Ця людина не переносить слова «терпіти». Він не стане терпіти біль, навіть якщо знає, що він скоро пройде. Просто вип’є таблетку і забуде про неї. У цьому весь Овен, який ніколи не сидить в очікуванні подачок – ні долі, ні від оточуючих. Він чітко знає, що сам зможе зробити швидше і краще, а мучити себе очікуванням – смерті подібно.

Варто лише зауважити, що такий підхід має і негативну сторону. Нетерплячі Овни часто позбавляють себе очевидного підвищення по службі, гарячі особистості розривають стосунки з коханими людьми, не дочекавшись від них відповіді. Загалом, Овни дуже сильно псують собі життя через нестриманість та імпульсивність.

Оригінал