Гороскоп на 3 серпня

Овен ♈

Ви чудово бачите, що на шляху втілення планів є пара-трійка перешкод. Але навіть якщо на наміченому шляху виникає затримка, ніщо не заважає Вам продовжувати готуватися і чекати на момент, коли перешкода буде усунена. Робіть те, що Вас надихає навіть якщо це натхнення неясне. Зовсім скоро Ви зможете піти дорогою пригод!

Телець ♉

Ви постійно відчуваєте тиск. Чим більше отримуєте, тим сильніше почуття, що інші люди цінують свої зусилля вище, ніж Ваші. Провести межу та відмовитися від зобов’язань перед людьми – не проблема. Але не виключено, що якщо Ви просто почнете менше вимагати від себе, то і відносини з іншими налагодяться. Подумайте про це.

Близнюки ♊

Вам варто приділити більше уваги грошам, витратам та матеріальному взагалі. Звичайно, Ви багато працювали та економили заради обраної покупки, і ніхто не може стверджувати, ніби Ви цього не заслужили. Але якщо гроші палять кишеню, а економити “нудно”, варто взяти себе до рук.

Рак ♋

Деякі, ставлячи собі мету, вважають за краще тримати людей в курсі щодо наших амбіцій. Інші вважають, що результат все скаже сам за себе. Вам варто поділитися з близькими своєю таємною пристрастю. Хто знає, що вони можуть порадити – і яку допомогу можуть надати.

Лев ♌

Людям не варто надто активно на Вас тиснути і вже тим більше не можна недооцінювати Вашу завзятість та готовність постояти за себе. Але якби Вам як належить пояснили, що і заради чого відбувається, Ви, напевно, стали б більш зговірливими. Спробуйте заглянути за фасад егоїзму і грубості з боку іншої людини – і все-таки дайте їй шанс порозумітися.

Діва ♍

Ви розвиваєтеся разом зі своїми обставинами, і Ви маєте всі приводи поділитися зі світом радістю або свіжими досягненнями в житті. Не хвилюйтеся про те, що занадто вихваляєтеся. Якщо Ви щиро горді собою, інші охоче приймуть і розділять це почуття.

Терези ♎

Поза будинком і роботою є чимало можливостей відволіктися і розважитися. Струсіть тягар турбот і згадайте, що ми працюємо, щоб жити, а не живемо, щоб працювати. Місяць у Вашому знаку з’єднається з найсерйознішим Сатурном, а отже, настав час добре відпочити. Близькі будуть раді, що Ви знайшли можливість розслабитися.

Скорпіон ♏

Що ж, хтось не поділяє ваших поглядів на якесь питання. Але хоча б Ви тепер знаєте чужу позицію! Проте може виявитися, що в інших питаннях сторони цілком згодні. Нехай це “спільне місце” стане стартовим майданчиком для встановлення комунікації.

Стрілець ♐

Приємно виявляти, що Ви та інша людина легко знаходите спільну мову. Певний союз також може стати містком до майбутніх корисних починань. Виявіть максимум широти кругозору у плані партнерства та співробітництва. І пам’ятайте, що другий шанс створити перше враження випадає дуже рідко.

Козоріг ♑

Може виникнути почуття, що Ви надто вже вклалися у щось або погодилися на умови, які більше не видаються прийнятними. Але здається, що якщо почати скаржитися тепер, Вас просто не зрозуміють. Проте краще прояснити чужі очікування, перш ніж рухатися далі. Це дуже заощадить Вам зусилля.

Водолій ♒

Цінуйте свою здатність дати ближньому мудру пораду і стати для нього голосом розуму. Наразі Ваші лідерські якості можуть сильно вплинути на Ваш образ в очах інших людей. Ваша допомога буде мати далекосяжні наслідки. Так тримати!

Риби ♓

Вам хочеться бути капітаном власної долі – і це ваше право. Але все ж таки не відмовляйтеся від допомоги та підтримки з боку іншої людини. Вам вирішувати, якими саме ідеями ділитися, але пам’ятайте: думка з боку може бути дуже корисною.