З цими знаками Зодіаку добре в ліжку, але погано у стосунках

Вони чудові коханці, але тривалі стосунки з ними — непросте випробування…

Овен

Будучи знаком стихії Вогню, Овен по-справжньому пристрасний в ліжку, а близькість з ним запам’ятовується дуже надовго (звичайно, як найкращий досвід в ліжку, який у вас був).

Але після ідеального інтиму, під час якого всі ваші органи почуттів, безсумнівно, будуть тремтіти, представники цього знаку часто самі провокують неприємні ситуації. Наприклад, вони не дзвонять вам, забувають про призначене побачення або, що найгірше, і зовсім починають віддалятися.

Не забувайте, що Овен вірить у свою виняткову правоту і, враховуючи його егоїзм, заслужено вважається хвальком. Чи потрібно вам це на додачу до хорошого сексуального досвіду? Вирішувати вам.

Скорпіон

Загальновідомий факт: Скорпіони – це фантастичні коханці, але вони занадто самозакохані. Як правило, вони намагаються догодити тільки собі, ігноруючи потреби партнера.

Щоб досягти повного задоволення, Скорпіони пізнають усе, що працює саме для них, і в цьому їм ніщо не зможе перешкодити. Ось чому у відносинах партнери таких особистостей відчувають себе забутими і другорядними.

Близнюки

Не сумнівайтеся, в ліжку Близнюки доставлять вам реальне насолода, але за межами спальні справи підуть зовсім інакше. Представники цього знака Зодіаку часто відчувають необхідність змінити свого партнера, зробивши його «кращим».

Якщо вони постійно шукають у вас недоліки і намагається їх виправити, відносини з ними можуть стати напруженими і навіть жорстокими.

Оригінал