Гороскоп на 12 березня

Овен ♈

Ви стоїте на порозі чогось приголомшливого або на краю прірви? Не схоже на те, щоб Вам правда було чого боятися. Так, на Вас чекає крок в невідомість, але можете бути впевнені, що Ви робите його у всеозброєнні, а значить, є маса приводів для оптимізму.

Телець ♉

Ви думаєте, що людям нецікаві Ви та Ваші досягнення – і зовсім даремно! Всім все дуже цікаво, а ось те, що Ви мовчите, наводить на підозри. Близьким хочеться говорити про Вас. Не думайте, що це не так.

Близнюки ♊

Ось-ось підніметься завіса. Глядачі, затамувавши подих, чекають, коли на сцені з’явиться те, над чим Ви так довго і наполегливо працювали. Так, все саме так! І Ви отримаєте заслужене визнання, навіть не сумнівайтеся.

Рак ♋

Зрозуміло і природно, що Ви шукаєте підступу в чужих словах або вчинках. Але якщо хто і знає, наскільки на краще може змінити світ доброта, то це Ви! Не варто поспішати й відштовхувати чужу доброту, не розібравшись.

Лев ♌

Якщо Ви зробили перший шанс назустріч іншій людині, не сумнівайтеся і не зупиняйтеся. Ви все робите правильно – і в глибині душі знаєте це. Єдине, що вселяє сумніви – це чужа реакція. На щастя, вона Вас теж не розчарує.

Діва ♍

Здається, хтось кардинально змінив свої принципи. Але людина не зрадила собі; просто її життя змінилося. Немає нічого поганого в тому, щоб і Вам повчитися на чужому досвіді.

Терези ♎

Отже, у Вашому житті стало більше свободи та гнучкості. Що будете робити далі? Може виявитися, що Ви так прагнули отримати простір для маневру, що забули, навіщо, власне, він Вам був потрібен. Але і це не проблема. Нехай Ваші голова і серце працюють в тандемі, і рішення швидко знайдеться.

Скорпіон ♏

Зверніть увагу на розширені канали комунікації з іншою людиною. Якщо відчуваєте, що якісь теми занадто важливі, ймовірно, слід притримати їх до наступного разу. Вам потрібно підтримувати безперебійне спілкування, а не ризикувати перервати його.

Стрілець ♐

На Вас завалиться потік інформації про будинок, сім’ю або кар’єру. Коротка розмова може затягнутися на кілька годин. Але про що б не пішла мова, Вам залишається тільки слухати. Засвоїти та обдумати доведеться багато. Скористайтеся шансом розібратися, не відволікаючись.

Козоріг ♑

Ви опинитеся в цікавій ситуації, коли Ви шукаєте в іншого натхнення, а він шукає того ж у Вас. Відверта розмова допоможе виявити цей цікавий факт. Так чи інакше, разом Ви та ця людина складете відмінну команду. Коли контакт буде налагоджений, Ви прийдете в захват від перспектив, які відкриває ця співпраця.

Водолій ♒

Ви сьогодні повинні звертати більше уваги на навколишній простір. Захочеться побути на природі. А ще Ви зможете зрозуміти, яка середовище для Вас найбільш комфортне. Можливо, Ви відмовитеся від якихось укорінених звичок, але в результаті виросте Ваша продуктивність, так що все тільки на краще.

Риби ♓

Ви чітко визначили, хто Ваші друзі та хто заслуговує більш міцної позиції в Вашому житті. Саме ці люди принесуть Вам сьогодні і розраду, і натхнення. Той факт, що вони зроблять це самі, без прохання з Вашої сторони, тільки підкреслить важливість цих відносин. Такі друзі дуже цінні! Вам поталанило.