Гороскоп на 18 травня

Овен ♈

Щоб відкрити двері для змін в тій чи іншій області життя, слід зосередитися не тільки на великій картині цілого, але і на окремих дрібницях. Ви добре уявляєте, чого саме хочете, але відчуваєте спокусу пропустити деякі “незначні” кроки на шляху до мети. Стратегія приваблює Вас більше, але дрібні деталі точно так само заслуговують на увагу!

Телець ♉

Звертайте увагу на послання зі снів: вони обіцяють чималу нагороду. Яскраві образи і слова запалять в Вас полум’я, і ​​якщо так відбувається з Вами – уявіть, що буде з іншими людьми! Дивіться і слухайте, щоб не пропустити важливих натяків щодо своїх подальших кроків. Якщо Ваш розум буде відкритий для нового, все пройде легко і гладко.

Близнюки ♊

Зараз слід зосередитися на наведенні справедливості. Ви дуже чітко оціните ситуацію – і це не сховається від уваги інших людей. Впевненість, однак, слід стримати дипломатією навіть в найсприятливіших і неконфліктних обставин. Ніхто не сумнівається в Вашому чутті і досвіді. Просто дійте обачно.

Рак ♋

Ви бачите, що можете допомогти, і володієте достатньою мудрістю, щоб не чекати, коли Вас попросять про допомогу. Ви точно знаєте, що потрібно зробити, щоб людина заспокоїлася і посміхнулася – і була Вам вдячна. Не потрібно яскравих показів почуттів. Один вдумливий жест скаже все. Нехай благородні вчинки говорять за Вас.

Лев ♌

Ви відчуєте спрагу мандрів, будете мріяти про подорожі, пригоди, відкриття. При цьому Вашу пристрасну Левову натуру відмінно врівноважить практичність іншої людини. Вона допоможе Вам більш реалістично підійти до втілення власних мрій в життя – наприклад, нагадає про те, що можна пережити неймовірні пригоди, не виходячи з дому!

Діва ♍

Ваші сьогоднішні творчі рішення не просто дивують, а воістину надихають! Здатність заглянути за маску очевидного і щира турбота про інше допоможуть Вам розібратися в чужих проблемах. Ви зараз думаєте за двох – і інша сторона буде щаслива прийняти Вашу допомогу!

Терези ♎

Досить баритися! Відразу переходьте до справи. Не варто ходити довкола: прямо говоріть, що Вам потрібно. Врівноважте прямоту люб’язністю, і Ваш підхід знайдуть розумним і приємним. Просто дивно, як багато можна отримати, просто кажучи як є! Перший крок – не боятися ставити прямі запитання.

Скорпіон ♏

Брак впевненості не дає Вам в повній мірі розкрити свій талант. В глибині душі Ви знаєте, що можете запропонувати чимало – але здається, що зараз не час і не місце. Постарайтеся закликати всю мужність – або хоча б задумайтесь про те, що час показати себе у всій красі, можливо, все ж прийшло.

Стрілець ♐

Розмова перестане бути важкою, особливо якщо Ви розумієте, що маєте справу з людиною більш обізнаною, ніж Ви самі. Важливо не лякатися, а вважати це шансом показати свої інтелектуальні здібності. Ви і інша сторона маєте один до одного жвавий інтерес. Вчіться в іншого – і пам’ятайте, що Вам теж є що запропонувати!

Козоріг ♑

Ваша унікальна проникливість сьогодні може дуже допомогти іншій людині. Але слова тьмяніють поруч зі справами! Здійснюємо ми добрі вчинки тільки для того, щоб відчути себе краще? А яка різниця? Інший посміхнеться, Ви заробите собі очок карми і порадієте теж. Виграють усі!

Водолій ♒

Тема, яка захопила Вашу уяву, стане просто-таки непереборною спокусою. Не менш привабливим з’явиться людина, яка поділяє Вашу пристрасть до цього предмету. Так приємно знати, що хтось з тобою на одній хвилі! Зв’язок може бути романтичним або платонічним, але так чи інакше, Ви будете щасливі, виявивши споріднену душу.

Риби ♓

Домашні радості виявляться в фокусі уваги. Кожному з нас є що розповісти про домашнє ув’язнення останнього часу, але і вдома можна знайти розраду і затишок. Елементарне прибирання стане чимось на зразок прогулянки в минуле. Будинок – там, де серце!