Якою жіночністю ви наділені по знаку Зодіаку

Всі кажуть: «Жінка повинна бути жіночною!» Але ніхто при цьому не може пояснити, що ж мається на увазі. На нашу думку, сила жінки в жіночності. Чим більше жіночності, тим більше сили і впливу.

Овен

Сила Овна — в цілеспрямованості. Дівчина-Овен бачить мету, а перешкодами — знехтувати, вальсуємо! При цьому треба розуміти, що якщо на шляху дівчини-Овна стане непереборна стіна, вона рано чи пізно, так чи інакше, але проб’є її. Чи підірве до біса. Вона прекрасно знає, що стіну можна обійти, якщо як слід постаратися, але вважає, що компроміси з реальністю — це для слабаків. І, що цікаво, реальність зазвичай їй поступається. Тому що немає дурнів, згодних буцатися з жінкою-Овном. Всі хочуть жити.

Телець

Сила Тельців — у фантазії. Всі чомусь думають, що дівчина-Телець — абсолютно земна особа, яка твердо стоїть на ногах, але геть позбавлена фантазії. А ось і ні. Насправді дівчина-Телець просто сильна і розумна, тому з дрібними проблемами розправляється однією лівою. А ось від серйозних негараздів Телець тікає у свій багатий внутрішній світ, який аби кому не показує. Та краще вам і не дивитися, що там діється, — не для людей зі слабкими нервами це. Зате саме там вона черпає енергію і повертається повною сил. Правда, в цей момент до неї краще не наближатися. Можна ненароком заглянути в очі її внутрішніх чудовиськ і того… Осоромитися.

Близнюки

Сила Близнюків — у комунікативних навичках. Панночка-Близнюки — це взагалі такий ходячий «Фейсбук» і птах-говорун. Вона створює соціальні зв’язки так само легко і природно, як павук плете павутину, і керує людьми як справжній ляльковик. Але все ж головна її сила — слово. Вона здатна кого завгодно заговорити до смерті, і кого завгодно ж буквально воскресити парою потрібних слів — саме цій людині потрібних. «Спочатку було слово», о, так. Майте на увазі, що на друковане слово ця магія теж поширюється. Тому перед тим, як відкривати листи від Близнюків, краще надіти шапочку з фольги. А то мало що.

Рак

Сила Рака — в емпатії. Панночка-Рак не просто так все життя ховається від світу у своєму непробивному панцирі! Адже якщо вона хоч кінчик пальця звідти висуне — все: всій панночці пропадати. Її негайно затягне в чиюсь чужу шкуру, і їй доведеться думати чужі думки, переживати чужі почуття і втягуватися в чужі проблеми. Для повсякденного життя якість не дуже зручна, зате у випадку глобальних катаклізмів — краще не придумаєш. Панночку-Рака не можна перемогти, тому що якщо їй треба, то вона — це ви. А з самим собою воювати якось дивно, вірно?

Лев

Сила Левиць — в безстрашності. Левицям в принципі незнайоме почуття страху, саме тому вони завжди і скрізь перші: перші красуні(і неважливо, як вони виглядають), найрозумніші (і неважливо, скільки інших розумників навколо) і взагалі королеви всього Всесвіту. Просто тому, що поки всі інші сидять і бояться проявити себе — «Як би чого не вийшло», ага — Левиця просто встає, величною ходою проходить до трону і сідає на нього. Ніби так і треба. І завжди чомусь виявляється, що так і треба.

Діва

Сила Дів — в логіці та інтелекті. Розум Діви — це катана, меч самураїв, здатний з однаковою легкістю розсікати і шовк, і мармур. І живу плоть, так. Діва розбере на атоми будь-яку ситуацію і проблему, уважно розгляне, вивчить і збере назад — тепер точно знаючи, що їй з усім цим робити. Або не їй, а вам — бо Діві неважливо, що саме розбирати. Зовсім неважливо. Ситуації або почуття, свої або чужі — їй все одно. Зате помилок вона не допускає.

Терези

Сила Терезів — в легкості та привабливості. Панночка-Терези завжди чарівна. Навіть якщо вона суворий головний бухгалтер, адвокатеса з акулячими зубами або навіть її темність Завуч — вона все одно така дівчинка-дівчинка. Мила, чарівна, надзвичайно харизматична і дуже легка. Поряд з Терезами кожен мирний чоловічок відчуває себе чудовим героєм, кожна втомлена жінка — юною принцесою, а кожен малолітній хуліган — милим янголятком. Тому там, поруч з Терезами навіть підступні коти перестають гадити людям в капці! Тому що ніхто не хоче засмучувати цю фею.

Скорпіон

Сила Скорпіонів — у природному магнетизмі. Панночка-Скорпіон не докладає жодних зусиль для того, щоб притягнути до себе кого завгодно, як магнітом, і повністю позбавити волі. Це відбувається само собою. Дуже страшне чаклунство! На щастя, панночку-Скорпіона цікавлять тільки обрані, до більшості своїх жертв вона ніколи не спускається, і вони поступово якось самі відвалюються, дивуючись: що це було? Що, що… Яка вам різниця, що? Скажіть спасибі, що капкан сам відкрився. Тому що тим, хто міцно попався, навіть лапу собі відгризати марно. Тому що не захочеться.

Стрілець

Сила Стрільців — у стійкості та оптимізмі. Абсолютно непохитний знак. Все навколо знесе життєве цунамі, когось втопить, когось викине на чужий берег, зруйнує міста і поміняє місцями острова, а панночка-Стрілець залишиться стояти, де стояла. Відіжме волосся від води і скаже: «Сходила, блін, за хлібцем!» І, до речі, хлібець при цьому не втратить. Так що якщо «хлібець» — це ви, можете вважати, що у вас відтепер 9 життів. В силі Стрільця можна сховатися від усіх життєвих негараздів, як у неприступній цитаделі. Правда, цю цитадель спершу ще потрібно завоювати, але це вже інша історія.

Козоріг

Сила Козорога — у працездатності. Вже коні від роботи не просто трагічно подохнуть, а встигнуть стати копалинами, а дівчина-Козоріг все ще буде працювати, не подаючи жодних ознак втоми. Деякі намагаються жаліти «бідолах» Козорогів, не розуміючи головного: дівчина-Козоріг — це вічний двигун, свою енергію вона черпає саме в дії. А це означає, що принцип «Роби, що повинен, і хай буде, що буде» завжди працює на неї.

Водолій

Сила Водолія — в нестандартному мисленні. Дівчина-Водолій декому здається трохи дивною, прямо Божевільний Капелюшник, Березневий Заєць і Аліса в одному флаконі. Деякі навіть вважають, що вона зовсім не пристосована до нормального життя, тому що вічно літає в хмарах. Ну-ну. Ось в той самий момент, коли всі почнуть бігати по стелі, кричати «Все пропало!» та «Ми всі помремо!», дівчина-Водолій миттєво побачить вихід. Або навіть два. І підкаже всім, який краще. Тому що тільки вона вміє ходити крізь стіни зі стереотипів і дурних правил.

Риби

Сила Риб — в неймовірній інтуїції. Рибка відчуває світ, як воду: найдрібніші коливання і перепади температур вона зчитує миттєво і помічає навіть ті нюанси, які недоступні взагалі нікому. Правда, з магічною кулею Рибки працювати не люблять, зайві люди їх напружують. Але от своїх близьких Рибка, звичайно, відведе від небезпеки задовго до того, як ця сама небезпека хоч якось себе проявить. Ну і самій собі Рибка пропасти, звісно, не дасть.

Оригінал