Гороскоп на 15 травня

Овен ♈

Упертість – риса одночасно і приваблива, і шкідлива. Ми заважаємо самі собі, коли впираємося. Не слід перешкоджати подіям, які розгортаються перед Вами. Зараз варто відкинути впертість і непоступливість і проявити гнучкість. Це буде зручніше не тільки для оточуючих, але і особисто для Вас.

Телець ♉

Якщо ми бачимо і чуємо тільки те, що хочемо, то в кінцевому підсумку ризикуємо прийняти рішення, спираючись, м’яко кажучи, не на факти. Може бути так, що Ваші уявлення про ситуацію далекі від реальності. Нехай Вам не подобається правда, але її не можна уникати. Вам потрібно продовжувати збір інформації.

Близнюки ♊

Скільки баталій сталося тільки для того, щоб врешті-решт сторони виявили, що борються за одні й ті ж ідеали! А якби вони потрудилися спершу поговорити, то виявили б цей факт куди раніше. Перш ніж вступати в конфлікт, переконайтеся, що у Вас з потенційним противником не одна мета – просто побачена з різних точок зору.

Рак ♋

Від Вас чекають м’якого навіювання і дбайливості у донесенні своєї точки зору. Авторитарність – зовсім не варіант в цьому випадку. Будьте розумнішими. Попри розбіжності, Ви і інша сторона хочете одного і того ж. Чітко і чуйно поясніть свою позицію. Це – ключ до того, щоб бути почутими.

Лев ♌

Ви відчуваєте себе немов артист, якому мало аплодують. Ви зробили все можливе і навіть більше – але докладені зусилля, схоже, не задовольнили тих, кого ви сподівалися вразити. Але будьте впевнені, що всі все побачили. Ваші старання оцінять з гідністю – нехай навіть і промовчать.

Діва ♍

У певній ситуації багато питань залишаються без відповідей, а дії деяких людей викликають ще більше запитань. Ви хочете визнання за своє терпіння і зусилля, витрачені на приведення ситуації в божеський вид. Але не впадайте у відчай від того, що всі навколо мовчать. Ви ще почуєте слова похвали – просто треба почекати їх трохи довше.

Терези ♎

Сенбернари – величезні пси, які рятують людей в горах. Тільки уявіть, що в небезпечній ситуації бачите такого страшного звіра! Не дивно спершу злякатися і тільки потім зрозуміти, що це допомога, якої Ви чекали. Придивіться сьогодні до свого страху. Цілком може бути, що на ділі це подарунок долі.

Скорпіон ♏

Навіть коли неприємний досвід виявився пізнавальним, це не рятує від розчарування і гіркоти – особливо якщо в процесі “уроку” ми щось втратили. Але дуже може бути, що шкодувати на ділі нема про що. Не вважайте, що втратили щось важливе – швидше Ви отримали купу користі, позбувшись від непотрібного.

Стрілець ♐

Було б дуже до речі, якби інша сторона могла зрозуміти Вашу логіку і стиль мислення! Ви знаєте, що пропонуєте розумні речі, але в інших є сумніви або відрізняються плани. Скоро стане ясно, що і Вам, і їм потрібно одне і те ж – просто уявлення про те, як цього досягти, різні. Потрібно просто трохи почекати.

Козоріг ♑

Те, що відволікає нас від справи, здається шкідливим перешкодам, але часом такі речі допомагають звернути увагу на явища, яких ми раніше не помічали. Якийсь відволікаючий фактор заслуговує найпильнішого розгляду. Це – можливість, яку необхідно розглянути.

Водолій ♒

Бути вище – значить не звертати уваги на дріб’язкові чвари і робити те, що Ви повинні робити, не дивлячись ні на що. Але часом ми так гостро відчуваємо себе частиною процесу, що ніяк не можемо відмовитися від того, що відбувається. Якщо поки у Вас не виходить “бути вище”, не турбуйтеся: скоро Ви побачите ситуацію в менш похмурому світлі.

Риби ♓

Наша переконаність в тому, що ми чогось не можемо, часто спирається на те, що ми колись чули про себе від інших. Якщо довго називати людину собакою, він гавкне! Прийшов час переконати себе в тому, що Ви більш ніж здатні змінити те що потрібно змінити – але спершу потрібно змінити своє ставлення до ситуації.