6 найбільш кмітливих і розумних знаків Зодіаку

Це ті люди, які довго не роздумують і моментально реагують на будь-які ситуації, вважаючи за краще відразу діяти, а не відкладати рішення на потім. У цих шести зодіакальних знаків немає часу, щоб впадати у відчай або аналізувати причини, – вони просто роблять усе, що можуть, а їхній процес мислення працює швидко й ефективно. Кожен із цих шести знаків зодіаку завжди знає, що відбувається навколо нього. Він розумний, проникливий і намагається бачити всю картину, а не її частини.

Овен

Це один із тих випадків, коли імпульсивність – риса корисна. Оскільки вона допомагає Овнам швидко думати й оперативно реагувати на проблему або справлятися з важкою ситуацією. Так чи інакше, людина цього знака вельми кмітлива і прониклива. А також вона володіє необхідними навичками, щоб ухвалювати рішення буквально на ходу. Овни не збираються ховати голову в пісок або закривати очі на проблему. Їм легше спритно з нею розібратися і назавжди забути.

Близнюки

Мозок Близнюків працює неймовірно швидко. Вони можуть оцінити ситуацію і придумати рішення проблеми за лічені секунди. Цих людей завжди залучають до організації будь-яких заходів. Бо саме вони інстинктивно знають, де можуть виникнути труднощі, і як їх позбутися. Близнюки знаходять спільну мову з усіма, вони майстерно встановлюють контакти і розробляють дієві плани, причому без зволікань і затягування справ.

Лев

Енергійний Лев завжди напоготові. Він може розрядити напружені ситуації правильно підібраними словами або розумними діями. А ще він проникливий, чітко знає, коли потрібно звернутися за підтримкою, і зовсім не соромиться цього робити.

Можна сказати, що Лев інтуїтивно відчуває, як домогтися успіху за допомогою інших людей. У представників цього знака є внутрішня впевненість, яка дає їм змогу ризикувати, не боячись зазнати невдачі. Вони незмінно досягають потрібних їм результатів.

Терези

Терези можуть бути нерішучими, але вони все ж уміють адекватно реагувати на події та ситуації. Вам навіть не потрібно вказувати на проблему, тому що Терези на рівні підсвідомості відчувають, коли та може виникнути.

До того ж вони робитимуть усе можливе, щоб її усунути. У них це виходить легко і швидко, немов граючись. Терези – це чи не найпроникливіший знак, що має здатність бачити загальну картину і не допускати конфліктів.

Стрілець

Є дві речі, які ви маєте знати про Стрільця: він має приголомшливе почуття гумору і вроджену здатність адаптуватися до будь-якої нової ситуації. Стрільці кмітливі, вони добре імпровізують, а їхнє вміння розв’язувати проблеми практично легендарне.

Стрілець – це та людина, з ким ви захочете подорожувати по всьому світу. Бо вона здатна впоратися практично з усім. Крім того, він буде підбадьорювати і розважати вас навіть у найнесприятливіших умовах.

Водолій

Водолій – дуже творча особистість із нестандартною кмітливістю. Якщо він перебуває в проблемній ситуації, то моментально шукає шляхи її вирішення. Розум Водолія працює швидше, ніж у всіх інших. Тому не дивно, що цей знак дуже винахідливий і кмітливий. Водолії можуть бути спонтанними і досить гнучкими, щоб “вписатися” в обставини і відкоригувати їх на свою користь. Вони креативні та вміють реагувати вельми оригінально й нешаблонно.

Оригінал