Гороскоп на 14 травня

Овен ♈

Поставити чітку мету – справа хороша. Велике перед Вами завдання чи маленьке, процес виконання завжди нагадує рух з точки А в точку Б. Але відхилившись від траєкторії всього на градус, ми ризикуємо опинитися в зовсім іншому місці. Якщо бачите, що докладені зусилля не приносять бажаного результату, перевірте свою траєкторію. Можливо, її просто потрібно трохи підкоригувати.

Телець ♉

Важливо переконатися, що Ви дієте на підставі фактів, а не покладаєтеся на здогадки. Якщо багато разів сказати собі щось, ми самі починаємо в це вірити – і в підсумку приходимо до поспішних висновків. Якими б не поставали в Ваших очах конкретні обставини, очі можуть обдурити. А ось внутрішньому голосу варто вірити.

Близнюки ♊

Іноді нам доводиться захищати вельми радикальну точку зору, а іноді ми доходимо до точки, де терпіти вже неможливо. У Вас буде сильне бажання висловитися на важливу для Вас тему, але дуже важливо зробити це без агресії і конфлікту. Будьте м’якшими, дорогі Близнюки!

Рак ♋

У заплутаній і нестабільній ситуації на ділі таїться позитив, і якщо Ви його розгляньте, то зможете все змінити. У Вас є вагомі причини сподіватися. Все, що потрібно, – це визнати їхнє існування і зрозуміти, що наше минуле зовсім не повинно визначати наше майбутнє.

Лев ♌

Іноді нова інформація змушує нас переглянути самі продумані плани. Так і зараз – отримані відомості спонукають Вас переоцінити обрану стратегію. Але кидати задумане не слід. Продовжуйте переслідувати свою мету. Просто приступите до справи маючи знання, якого у Вас не було раніше. Воно поставить Вас в більш вигідну позицію.

Діва ♍

Часом ми свідомо і навмисне закриваємо очі на те, чого не хочемо помічати. Ми ігноруємо те, що вимагає уваги. Можливо, Вам потрібно пристосуватися до недавніх змін. Щось таємне стало явним, але не вважайте це приводом для занепокоєння або ігнорування. Все вже сталося; прийміть це як даність і вітайте!

Терези ♎

Деякі сюжети спочатку свідомо вводять читача чи глядача в оману, щоб почуття сум’яття підігрівало в нас інтерес. Головне в цій стратегії – зберігати почуття міри і своєчасності. Те, що зараз здається абсурдним, виявиться зовсім не таким. У цій історії є сенс. Вас чекає приголомшливе відкриття – якщо не одкровення.

Скорпіон ♏

Часом, те що Ви намагаєтеся сказати, і те, що бачить і чує інший – речі абсолютно різні. Немає нічого поганого в тому, щоб повторити важливу думку ще раз. Сім разів відмір один раз відріж. Також більш вдумлива розмова допоможе Вам краще зрозуміти іншу сторону.

Стрілець ♐

У пошуках розваги ми занурюємося в придумані світи книг, фільмів і серіалів. Нам хочеться загубитися в всесвітів, несхожих на наш, в історіях з дивовижними поворотами. Але зараз дивовижний поворот гряде у Вашій реальної історії. Приготуйтеся до захоплюючих подій, які виведуть Вас із зони комфорту.

Козоріг ♑

Риторичні питання на то і риторичні, що на них не можна толково відповісти. Чи не варто зосередитися на інших питаннях – у яких відповіді є? Ви даремно витрачаєте час, намагаючись знайти однозначне рішення там, де є тільки різні точки зору і немає ніяких відповідей. Краще зосередьтеся на тому, що реально заслуговує на увагу.

Водолій ♒

“Будь що буде!” У Вас є всі причини так вирішити. Докладені зусилля не дали жаданого результату, так що велика спокуса плюнути і припинити. Але незабаром Ви отримаєте таку потрібну підтримку – і її поява подарує Вам прилив упевненості в собі.

Риби ♓

Кажуть, що чекати – найважче. Часом процес не можна поквапити ніяким способом, тому доведеться прийняти як даність, що результат буде поданий свого часу. В глибині душі Ви розумієте, яким саме він буде. Ця інформована впевненість додає терпіння і трохи полегшує очікування.