Гороскоп на 15 лютого

Овен ♈

Сьогодні Ви налаштовані дуже доброзичливо і жадаєте спілкування. А це означає, що у Вас буде більше спокуси проговоритися про якийсь секрет. Якщо це Ваша таємниця, і Ви готові, щоб про неї дізнався весь світ, то дійте. Відвертість – чудовий спосіб зміцнити стосунки. Однак, якщо до секрету залучений хтось іще або він зовсім не Ваш, подумайте двічі, перш ніж що-небудь говорити. Навіщо ризикувати стосунками зі старим другом заради когось нового?

Телець ♉

В одному з фільмів стверджується, що людей постійно оточує ціле полчище ангелів, які допомагають в особливо складних ситуаціях. Вони невидимо тримають людей за руки, нечутно шепочуть слова розради і допомагають прийняти рішення, які складно прийняти наодинці. Не дивуйтеся, якщо відчуєте поруч незриму присутність свого хранителя.

Близнюки ♊

У безлічі чудових книжок йдеться про те, що випадкових збігів не буває. Згідно з цією теорією, це серія символічних подій, зв’язок між якими ми не завжди здатні розпізнати. Коли Ви помітите певну послідовність у подіях, на перший погляд не пов’язаних між собою, не поспішайте сумніватися у своїй розсудливості. Ви абсолютно праві! Завдяки тому, що відбувається, ви зможете знайти відповідь на запитання, яке вже дуже давно собі ставили.

Рак ♋

Настав час ненадовго віддалитися від справ, і Ви це знаєте, причому вже давно. Вам ніколи не подобалося що-небудь робити поодинці, особливо якщо йдеться про відпочинок. Але перш ніж купувати квитки і резервувати готель – а це потрібно робити щонайменше на двох, – ви маєте ретельно обміркувати, кого взяти собі в компаньйони у веселі пригоди.

Лев ♌

Хтось із близьких людей сказав Вам те, чого Ви не сподівалися коли-небудь почути, і це принесло Вам неймовірну радість. Тепер, коли Всесвіт підніс Вам такий щедрий подарунок, проявіть вдячність і дайте відповідь тим самим, зробивши що-небудь несподіване і приємне для того, хто цього потребує. Усі вчинки мають для Вас наслідки, і сьогоднішні добрі справи будуть щедро винагороджені в майбутньому.

Діва ♍

Намагайтеся не надто звикати до ситуації, що склалася, і не будуйте планів, які не можна буде поміняти в ході дії. Ви зараз не в тому настрої, щоб ухвалювати остаточні рішення. Прийміть як даність той факт, що все може змінитися в будь-який момент, включно з компанією, з якою ви маєте намір провести найближчі дні. Проявіть готовність до компромісу, і вищі сили вас за це винагородять.

Терези ♎

Усі, хто Вас знають і люблять, розуміють, що навіть якщо було укладено будь-які домовленості, може статися так, що Ви не зможете їх виконати. Якщо сьогодні виникне така ситуація, Ваше завдання – вчинити правильно. Попередьте про це ввічливо, принесіть свої вибачення і дайте знати, що Ви розчаровані не менше, ніж Ваш співрозмовник. Не завадить заздалегідь звіритися, чи в силі всі домовленості.

Скорпіон ♏

Люди вважають Вас дуже непередбачуваною людиною, і Ви навіть трохи пишаєтеся такою репутацією. Сьогодні вона ще раз підтвердиться, однак це не означає, що близькі до вас люди будуть цьому раді, хоча вони й визнають, що люблять вас зокрема й завдяки цим якостям. Будьте максимально ввічливі й попереджувальні, якщо доведеться скасувати плани на вечір.

Стрілець ♐

Близькі люди зазвичай не чекають від Вас чогось непередбачуваного. Ви завжди зважаєте на їхні почуття і намагаєтеся не робити нічого, що могло б їх образити або відчути себе малозначущими. Однак сьогодні може раптово з’явитися занадто гарна можливість, щоб від неї відмовитися, навіть якщо доведеться діяти незвичними способами. Хапайтеся за неї! Як давно Ви востаннє дозволяли собі повну свободу дій?

Козоріг ♑

Ви рідко дивуєтеся несподіваній поведінці оточуючих, тому що знаєте, що люди здатні на що завгодно. Сьогодні хтось із родичів заявить, що збирається зробити щось божевільне. Спочатку Ви насторожитеся, проте потім, найімовірніше, підтримаєте співрозмовника в його устремліннях. Ця людина буде дуже вдячна Вам за підтримку.

Водолій ♒

Сьогодні Вам доведеться запустити руку у свої заощадження, щоб допомогти другу, який опинився в біді. Це ще не означає, що ви забули про власні потреби, просто зараз ви поставили потреби друга на перше місце. Якщо Ви впевнені, що він цього заслуговує, то надайте необхідну допомогу. Якщо ж ви будете звинувачувати себе в тому, що потураєте його слабкостям, то пообіцяйте, що робите це востаннє.

Риби ♓

Ви точно знаєте, чого хочете насправді – це бажання Ви відчуваєте вже давно. Останнім часом Ви економили гроші, працювали понаднормово, відмовляли собі в багатьох задоволеннях і вишукували найвигідніші знижки. Сьогодні Ви знайдете чудову пропозицію, тож переконайтеся, що у Вас вистачає грошей для купівлі омріяної речі, й уважніше порівнюйте всі характеристики та ціни.