Гороскоп на 24 березня

Овен ♈

Все, на жаль, не так класно, як хотілося б, і ставити зайві питання теж не дуже хочеться. Але доведеться мати справу з людьми, які дивляться на речі не так реально, як Ви самі. Але, можливо, Ви не хочете копати глибше, бо бачите, що ця людина проти? З якої причини – хто знає!

Телець ♉

Зірки давненько не натякали на те, що хорошого потрошку. Але зараз настав час закликати всю можливу стриманість, щоб потім не довелося ні про що шкодувати. Не те щоб обставини хотіли зіпсувати Вам “малину”. Але трохи дисциплінованості зараз точно не зашкодить.

Близнюки ♊

В одну з областей Вашого життя повернеться гармонія. Напруга зміниться теплотою. Те, що здавалося аморфним, виявить чітку структуру і напрямок. Ви відчуєте більше контролю над тим, що, здавалося, перебувало в хаосі. І впораєтеся як ніхто інший!

Рак ♋

Може здатися, що причин розслабитися немає ніяких. Але чи варто переживати про людей, які можуть подумати про Вас щось не те тільки тому, що Ви іноді відпочиваєте, а не тільки працюйте як віл? У будь-яке колективне починання Ви принесете дещицю позитиву і допоможете і собі, і іншим зітхнути вільніше.

Лев ♌

Як писав Оскар Уайльд, інші люди “знають ціну всьому, але не розуміють справжньої цінності”. Звичайно, без елементів розкоші життя було б нудне і прісне. Але пора згадати про те, що володіти речами – не значить володіти щастям. Не все хороше в житті безкоштовне – але дуже багато. Зосередьтеся на таких речах.

Діва ♍

У сфері комунікацій є всі шанси виправити ситуацію, яка могла вселяти Вам побоювання або не вселяти довіри. Пора відмовитися від психологічного фільтра, який не дозволяє Вам говорити те, що Ви насправді думаєте. Саме щирість визначить напрямок і результат неважливої, на перший погляд, бесіди.

Терези ♎

З дитинства нас вчать берегти ресурси на чорний день. Ми завжди знаємо, що період достатку не може тривати вічно. Зараз дуже важливо завбачливо обійтися з тим, чого у Вас нині в надлишку. Матеріальні та емоційні ресурси варто цінувати і берегти.

Скорпіон ♏

Є свої плюси в тому, щоб перебувати в центрі уваги. Але також важливо не ставити зайвих рамок в питанні зближення з іншими людьми. Пам’ятайте, що спілкування – це вулиця з двостороннім рухом, і тоді у Вас залишаться всі шанси отримати від нього масу приємних вражень.

Стрілець ♐

Юпітер, Ваша правляча планета, відповідає за багато приємних речей, головна з яких – вручення дарів. Ви можете заробити немало очок в карму, якщо проявите щедрість і співчуття. А ще таким чином Ви відчутно піднімете собі настрій! Активна допомога іншим викличе широку посмішку у Вас на обличчі.

Козоріг ♑

Деяким людям пора дещо зрозуміти про Вашу голову – а саме, те, що Ви вмієте нею не тільки кивати, але й качати. Звичайно, не в Ваших правилах ухилятися від своїх зобов’язань. Але важливо ретельно вибирати, кому дістануться Ваші час, увага, сила. Ваш ресурс обмежений – і якусь його частину Вам безперечно варто відкласти для себе.

Водолій ♒

Ваше передове мислення сьогодні працює в повну силу. Але якщо тримати свої бачення майбутнього при собі, толку не буде. І потім, це точно суперечить натурі Водолія! Поділіться своїми ідеями з людьми. Вам як мінімум будуть вдячні за це.

Риби ♓

Якби на світі було більше людей на зразок Вас, життя було б куди приємнішим. Правда-правда! Допомога і підтримка від Риб – абсолютно особлива. Ви щедрі і дбайливі як ніхто. Але пам’ятайте, що є люди, які можуть використовувати Ваші чудові якості в корисливих цілях. Важливо не купуватися на фальшиві жалісливі історії.