Гороскоп на 16 травня

Овен ♈

Якщо Ваша віра в людство похитнулася, а вчинки людей викликають шок, біжіть у свої емоції. Побудьте з людиною, яка приємна Вам – а ще краще з тим чи тієї, в кого Ви закохані. Любов здатна зцілити божевільний світ; шукайте в ній порятунку.

Телець ♉

Обережніше з зобов’язаннями в стосунках. Якщо Ви поки не встановили межі того, що готові взяти на себе, то зараз саме час це зробити. Якщо кохана людина чесно щось наплутала, нічого страшного. Але якщо бачите, що Вами намагаються маніпулювати, необхідна відверта розмова.

Близнюки ♊

Щоб розібратися в поточних любовних відносинах, загляньте всередину себе: саме там корениться проблема. Також Ви, можливо, недооцінюєте те, наскільки добре кохана людина Вас розуміє. Чесно запитайте себе, чому Ви боїтеся відвертості. Цей страх може виявитися надуманим.

Рак ♋

Ваше серце хоче того, чого хоче, і його послання кристально ясне. Зміни в справах серцевих можуть лякати, але почасти причина страху – в застарілих уявленнях про кохання, романтику, близькість. Перебувати в гармонії з власним серцем – прекрасно!

Лев ♌

Немає нічого поганого в тому, щоб загадувати наперед і будувати амбітні плани. Ви прагнете до радощів і задоволень, яких останнім часом Вам бракувало. Але в побудові планів на своє з коханою людиною майбутнє важливо не перестаратися (і не витратити зайвого). Терпіння і обережність – найважливіші інгредієнти успіху.

Діва ♍

Завжди приємно виявити в коханій людині щось нове. Можливо, Вам пора розкрити якусь свою таємницю або відверто поговорити про свої почуття. Нехай це Вас не лякає. Ви відкриваєте віконце, щоб інший міг побачити Ваше справжнє “я”, і це неоціненно.

Терези ♎

Створення та підтримка гармонії в особливих відносинах – завдання важче, ніж хотілося б. Але, як відомо, в розлуці почуття міцніють. Створивши дистанцію між собою і коханою людиною, Ви зробите тільки краще. Коротке усамітнення допоможе зняти напругу.

Скорпіон ♏

Ви відчуєте зросле бажання проводити час з друзями – або одним конкретним другом. Але якщо Вам хочеться в першу чергу обговорити свої особисті проблеми, без розчарувань не обійдеться. Загляньте всередину себе і зрозумійте, що там відбувається. Ваш внутрішній світ розвивається разом з Вами, і це добре. Мине небагато часу, і гармонія буде відновлена.

Стрілець ♐

Ви усвідомлюєте, що Ваш внутрішній світ або особливі відносини щось підточує. Це виражається в дисбалансі в цих самих відносинах. Важко дарувати любов, коли несеш важкий тягар! Постарайтеся подолати проблему в зародку, поки вона не довела до біди.

Козоріг ♑

Неможливо зрозуміти, звідки береться ця напруга в стосунках з іншою людиною. Можливо, варто звернутися від серйозності до її протилежності – грайливості? Розсмішіть, розвеселити кохану людину. Вийде такий афродизіак, що якби можна було збирати його в пляшки і продавати, Ви озолотилися б!

Водолій ♒

Розвиток відносин залежить від Вашої готовності не ходити довкола, а підняти назрілу тему. Але навіть в цьому випадку важливо не допускати надмірного напруження. Сьогодні зірки закликають Вас зробити рішучий крок і почати відверту розмову. Вона давно напрошувалася; після неї всім стане легше.

Риби ♓

Те, як Ви сприймаєте кохану людину або предмет своєї закоханості, впливає на ваші стосунки. Існує перекіс, з яким треба попрацювати. Втім, проблему неважко вирішити, якщо пошукати спільну мову і точки перетину талантів і інтересів. Якщо раніше про співпрацю мови не йшло, зараз варто всерйоз про неї задуматися.