Інтроверти і екстраверти по знаку Зодіаку

Серед усіх знаків зодіаку є скромні й не дуже люди. Комусь легко в новій компанії, а комусь вирватися з власного світу дуже складно. Хто ж є соціальним метеликом, а хто сором’язливим інтровертом?

Діва

Діва ніколи не привертає до себе уваги. Це залаштунковий тип людини, яка діє, але не потребує визнання. Бажаючи залишатися на задньому плані, Діва насилу відкривається людям у незнайомій ситуації. Якщо цей знак не влаштовує місце або люди, що її оточують, він буде соромитися і мучитися. Діва просто воліє бути наодинці із собою – їй так комфортніше.

Рак

Сором’язливість Рака – це результат відсутності його впевненості в собі. Він завжди буде відчайдушно соромитися в компанії нових і незнайомих людей. Підозрілість Рака тільки підкидає поліна у вогонь його невпевненості. Не переконуйте його, що немає жодних причин для хвилювання і стресу, найімовірніше, Рак вас просто не почує.

Риби

Вони невпинно турбуються буквально про все. Замість того щоб отримувати задоволення від спілкування, Риби мучать роздумами про те, як поводитися. З цієї причини вони не часто виходять у світ, побоюючись вийти зі звичної їм зони комфорту. Цей знак може довіряти людям, які його оточують, але йому складно довіряти самому собі.

Козоріг

Козоріг потайливий і стриманий, тому воліє перебувати в тіні. Хоча, треба визнати, цей знак все одно може змусити себе поспілкуватися, якщо йому необхідно донести свою точку зору. Наприклад, перебуваючи на роботі, Козоріг завжди зайнятий і занурений у своє завдання з головою. Але якщо настане час поговорити про щось серйозне, він не соромиться вирушити до начальства, поборовши свою сором’язливість.

Скорпіон

Може здатися сюрпризом для декого, але Скорпіон закритий і сором’язливий. У нього немає проблем зі спілкуванням із сім’єю і друзями, але він затискається, коли не знає людини або перебуває в кімнаті, повній незнайомців. Він також не буде першим, хто почне розмову. Насправді Скорпіон не сором’язливий тільки тоді, коли він у компанії знайомих людей і відчуває себе там комфортно.

Телець

Це досить сприйнятливий і вразливий знак зодіаку. Будь-яка маленька ознака дискомфорту – і Телець тікає з компанії людей, почуваючись скуто і ніяково. Він невпевнена і замкнута людина, але не хоче, щоб це бачили інші. Телець дуже не схвалює будь-які великі зміни, тому віддає перевагу спілкуванню у звичній йому обстановці та колі людей.

Стрілець

Стрілець набагато комунікабельніший, коли він перебуває серед добре знайомих йому людей. Він – той тип людини, який хоче справляти враження на оточуючих, а серед незнайомців йому це не завжди комфортно. Однак він може досить швидко пристосуватися до нового оточення і стати самим собою.

Терези

Терези – це типовий соціальний метелик, який постійно знайомиться з людьми. Цей знак не боїться публічності, тому бути сором’язливим – це не про них. А ще Терезам справді байдуже, що ви про них думаєте. Якщо Терези роблять помилку або припускаються конфузу, вони просто знизують плечима – їх це абсолютно не турбує і не соромить.

Близнюки

Цей соціальний знак завжди шукає хорошу компанію, хоча часом йому стає нуднувато з людьми, з якими вони давно спілкуються. Сором’язливість? Близнюки взагалі про таке слово не чули. Їм не потрібен час, щоб адаптуватися до нової ситуації, а публічні виступи й активне спілкування абсолютно їх не бентежать і не змушують нервувати.

Водолій

Дуже теплий і товариський знак, що обожнює глибокі й пізнавальні бесіди з новими людьми, адже Водолій завжди розшукує нову інформацію, знання та вміння. Соціальне спілкування для нього – це природна річ. Водолію байдуже, що ви про нього думаєте, але все ж він цінує людей, які поважають і визнають його неординарність і несхожість на інших.

Овен

Цей знак перебуває у вічних пошуках нових людей для спілкування: по-перше, тому що це цікаво, а по-друге, Овен любить соціальне життя, а тому в нього немає причин соромитися. Крім того, Овен абсолютно в собі впевнений, отже, відчуття боязкості чи незручності йому не знайоме. Спілкування з незнайомцями чи промова перед аудиторією ніколи не виб’ють його з колії.

Лев

Лев соромитися не вміє взагалі. Він здатен налагодити контакт із ким завгодно, щоб тільки стати центром уваги. Лев шалено прагне успіху, і заради цього він обростатиме дедалі новими й новими друзями, особливо друзями впливовими й корисними. Отже, в його житті немає місця збентеженню чи боязкості. Якщо Лев хоче бути на вершині, він на ній буде.

Оригінал