12 знаків Зодіаку і їхні унікальні дари

Якось Творець зібрав перед собою 12 своїх зодіакальних дітей, і для кожного з них він підготував особливий, тільки цьому знаку притаманний унікальний дар.

Першим був Овен, і отримав він насіння, щоб посадити його на Землі, і кожна посаджена ним насінина перетвориться на мільйон інших насінин. Овен буде першим на Землі, хто торкнеться ґрунту людського розуму ідеєю. Однак сам Овен не повинен ні підтримувати цю ідею, ні ставити її під сумнів. Його життя – це діяльність, і за свою роботу Овен отримав дар – почуття гідності.

Другим був Телець, і отримав він здатність перетворювати насіння на плоди. І буде його робота величезною, такою, що вимагає неймовірних зусиль і терпіння, бо зобов’язаний Телець завершити все, що вже розпочато, інакше все насіння розсіється за вітром і назавжди загубиться. І не повинен буде він, опинившись у скрутному або небезпечному становищі, ні змінювати своє рішення, ні сумніватися в тому, що робить, і не покладатися на тих, хто його оточує. Бо дано було Тельцю дар величезної сили, щоб її мудро використовувати.

Близнюкам було дано запитання без чітких відповідей, щоб змогли вони донести до інших розуміння всього, що ті можуть бачити навколо себе. І шукаючи відповіді на свої запитання, знайдуть Близнюки дорогоцінний дар знання.

Рак отримав завдання навчити людство емоцій. Він має смішити людей і доводити їх до сліз, щоб усе, що вони розуміють, думають і бачать, створювало їхню внутрішню цілісність. Для того Рак отримав дар створення справжньої сім’ї та почуття єдності й спільності.

Леву було дано дар познайомити людство з усією пишністю цього світу. Однак, цей знак має остерігатися гордині і завжди пам’ятати, що егоцентризм згубний. Для того дана йому найбільша здатність бути великодушним – дар честі.

Діві слід суворо і ретельно вивчати все, що роблять люди, і говорити їм про їхні помилки, щоб, виправляючи їх, поліпшувати цей світ. Для цього Діва отримала дар чистоти мислення.

Терезів вшанували місією служіння людям, щоб ті пам’ятали про свій обов’язок перед іншими людськими істотами. Люди можуть навчитися взаємодіяти один з одним, а також розуміти те, що у всього, що вони роблять, може бути і зворотний бік. Терезам потрібно з’являтися скрізь, де трапляються ворожнеча і розбрат, і розв’язувати їх – а тому був їм даний дар любові.

Скорпіону дісталося дуже складне завдання – розуміти те, що хочуть інші люди, але не мати права говорити про те, що він знає. Багато разів Скорпіону буде боляче від того, що він бачить і розуміє, і в цьому болю він може забути про свою місію, чим зробить величезну помилку. Цьому знаку дано дар цілеспрямованості, якої потрібно навчитися.

Стрільцеві було сказано: “Прошу тебе веселити людей, бо їм стає гірко і важко жити. За допомогою сміху давай їм надію, а за допомогою надії спрямовуй їхні погляди до радості й щастя. Тобі, Стрілець, дано дар невичерпного оптимізму, щоб доніс ти його до кожного”.

Козорогу було дано завдання навчити людей працювати. Дар цей важкий, бо має Козоріг відчути тягар праці всього людства на собі. Однак, тягар його турбот – розуміння відповідальності, і це основний його дар.

Водолію було показано концепцію майбутнього, щоб люди з його допомогою могли побачити інші можливості. І саме з цією метою дано було Водолію дар безмежної свободи, щоб той міг і далі служити на благо всього людства.

Риби отримали найскладніше з усіх завдань. Їм було сказано зібрати все земне горе і оплакати його своїми сльозами. Риби несуть у світ співчуття, щоб люди могли спробувати почати все спочатку. Для цього складного завдання було дано цьому знаку дар розуміння.

Оригінал