Гороскоп на 24 грудня

Овен ♈

Хтось із Вашого оточення може боротися з особистими або емоційними проблемами. Ймовірно, через це ваше спілкування стане дещо прохолоднішим. Однак Ви маєте допомогти цій людині, оскільки без Вас вона не впорається. Просто дати їй час на те, щоб прийти до тями – це поганий варіант. Натомість Вам слід м’яко, але наполегливо виводити її з пригніченого стану.

Телець ♉

Співпраця може втомлювати, особливо якщо Ви берете на себе більше, ніж передбачає Ваша частка відповідальності. Якщо хтось раптом вирішить звалити на Ваші плечі весь тягар, значить настав час подумати про те, щоб рухатися далі поодинці. Ви заслуговуєте на справедливість, тому постарайтеся донести цю думку до Вашого партнера. Якщо Ви не зустрінете розуміння з його боку, Вам доведеться відмовитися від такого токсичного напарника.

Близнюки ♊

Подумайте, чого б Ви могли досягти без певної допомоги чи підтримки, до яких, можливо, вже звикли. Потім зосередьтеся на собі й дозвольте своїй інтуїції підказати найкращий план дій. Якщо Ви будете слідувати своїй внутрішній мудрості, Ваша впевненість може отримати натомість величезний імпульс енергії, який допоможе Вам у формуванні або зміцненні особистих стосунків чи ділового партнерства.

Рак ♋

Не варто надмірно себе балувати, оскільки це може погано на Вас вплинути. Звісно, змусити себе не зловживати в період новорічних свят – це те саме, що просити дитину не плакати, але Ви все одно маєте тримати себе в руках. Надмірність завжди має свою ціну. Вам її платити не варто, повірте.

Лев ♌

Можливо, Ви вважаєте, що заслужили право відмовитися від конкретних зобов’язань, але дуже скоро Вам доведеться до них повернутися. Річ у тім, що без Вашої допомоги може сильно постраждати ефективність Вашої команди. Ви просто зобов’язані допомогти цим людям, але при цьому постарайтеся правильно розподілити частину своїх повноважень, щоб на Ваших плечах лежав не весь тягар відповідальності.

Діва ♍

Навіть якщо якесь кар’єрне питання здається страшним або невизначеним, і це останнє, про що ви хочете думати напередодні Нового Року, постарайтеся все ж прийняти його. Якщо Вам було важко знайти роботу, подумайте про те, як підвищити кваліфікацію у свята або на самому початку 2023 року. Але будьте чесні щодо того, чим Ви хочете займатися. Знайдіть собі бажання до душі, яке приноситиме не лише гроші, а й задоволення.

Терези ♎

Якими б комфортними не були певні обставини, напевно є причини, через які вони не можуть залишатися такими, якими є. Можливо, настав час досліджувати нові місця й відкривати нові горизонти, навіть якщо весь цей задум має вельми лякаючий вигляд. У будь-якому разі Ваш перший крок до прогресу має полягати в заміні емоційного підходу на більш логічний і практичний. Однак навіть тут Вам не варто поспішати, адже Ви можете втратити щось важливе.

Скорпіон ♏

Якщо Ви відкриєте двері занепокоєнню і турботам про матеріальне забезпечення, вони безсумнівно прийдуть до Вас у великій кількості. Водночас надто велика увага до матеріальних речей не допоможе Вам відчути себе краще. А це означає, що якщо Ви хочете домогтися стабілізації Вашого фінансового стану, значить, Вам потрібно покинути зону комфорту. Ви повинні прогресувати.

Стрілець ♐

Сьогодні щось таємне може стати явним, що в підсумку призведе до зміни Вашої думки про якусь людину або дружбу загалом. Так, ви людина самодостатня і незалежна, але це не означає, що всі навколо точно такі самі. Тож, якщо Ви раптом захочете підтримати когось або допомогти цій людині, зробіть це. Або ж просто чекайте, поки Вас попросять про допомогу, але переконайтеся при цьому, що Ваш телефон завжди увімкнений, і Ви готові відповісти на вхідний дзвінок або повідомлення.

Козоріг ♑

Сьогодні Ви перебуватимете на ранній стадії свого прагнення до чого-небудь. Буде потрібно набагато більше часу, ніж у Вас є насправді. Утім, це не привід засмучуватися, адже у Вас є достатня кількість підтримки з боку оточуючих, що дасть змогу Вам таки дійти до своєї мети, нехай і не так швидко, як Вам би того хотілося. У Вас багато однодумців, з якими можна поділитися своїми ідеями, і вони знають, що Ви – людина талановита, якій можна і потрібно допомогти.

Водолій ♒

Коли Вам потрібно набратися терпіння через форс-мажорні обставини, Вам навряд чи ще захочеться вислуховувати умовляння про те, що сповільнення і прояв більшої розсудливості буде навряд чи чеснотою з Вашого боку. Але річ у тім, що Сатурн у Вашому знаку дає Вам сильні імпульси, які підштовхують Вас до більшої стриманості в тих сферах, де це справді необхідно. Тож насамперед заспокойтеся і спробуйте ретельно все проаналізувати, перш ніж ухвалювати якісь рішення.

Риби ♓

Замість того щоб зосереджуватися на перешкодах або обмеженнях, будьте вдячні долі за те, що у Вас є, навіть якщо це здається Вам незначною дрібницею. Пам’ятайте, що створення позитивної атмосфери – це перший крок до надсилання сердечного послання доброму й турботливому Всесвіту! Тож постарайтеся сфокусуватися на тому, що Ви хочете бачити у своєму майбутньому. Те, чого у Вас удосталь, можна використовувати і далі, і завдяки цьому домогтися ще більшого.