Гороскоп на 16 листопада

Овен ♈

Зараз краще мовчати і слухати. Будьте насторожі, і зможете дізнатися цінну інформацію. Також це допоможе висловитися вчасно і по суті, що теж завжди дуже корисно. Довіртеся інтуїції – вона підкаже, коли настане час говорити.

Телець ♉

Ви сьогодні дуже уважні і помітите пару-трійку проблем, що потребують вирішення. Можливо, вони не стосуються Вас безпосередньо, але явно псують життя близькій людині. На щастя, Ви вже поспішайте на допомогу. Ви – безперечно герой дня!

Близнюки ♊

Всі знають таку гру, як зіпсований телефон. Вхідне повідомлення, повторене по ланцюжку десятком людей, на виході перетворюється в щось докорінно інше. Небезпека непорозуміння такого роду існує і зараз. Якась новина стільки разів переходила із уст в уста, що вже перетворилася на плітку.

Рак ♋

Ваша голова чудово знає, яке рішення буде правильним для сформованої ситуації. Але підказало це рішення серце. Зараз Вам доведеться прислухатися і до логіки, і до інтуїції. Правильне рішення народиться, як тільки Ви досягнете балансу між однією і другою. У Вас правда все вийде.

Лев ♌

Всім нам потрібно більше сміятися. Навіть натужний сміх сприяє виділенню ендорфінів точно так само, як щирий. Ви абсолютно праві, вважаючи, що трохи веселощів Вам не зашкодить. Постарайтеся поділитися цією мудрістю і з іншими людьми.

Діва ♍

Начебто у Вашому фінансовому плані все просто і зрозуміло, але то й справа виникають якісь непередбачувані моменти. Втім, цьому горю неважко допомогти, звернувшись до фахівця. Якщо ж спробуєте розібратися самостійно, то швидко наткнетеся на прогалини у власних знаннях.

Терези ♎

Взаємність – важлива штука, особливо коли мова йде про взаємної відвертості й уразливості. Можливо, Ви й самі не розумієте, як багато приховуєте від оточуючих людей або конкретної людини. Але якщо Ви готові відкритися, інший зробить те ж саме.

Скорпіон ♏

Ми всі знаємо, як це буває: запускаєш руку в кишеню давно не вживаної куртки, а там жменя грошей. Точно так само, звернувшись до минулого, Ви сьогодні можете виявити неврахований скарб – щось, про цінності чого Ви раніше навіть не замислювалися.

Стрілець ♐

Багато людей вважають, що погана слава – теж слава, але це не завжди так. Сьогодні важливо брати до уваги якість уваги, яку Ви залучаєте. Навіть купаючись у променях захоплення, Ви можете відчути дискомфорт і бажання відступити в тінь. Що ж, іноді потрібно саме це.

Козоріг ♑

Приємно буває ділити шкуру невбитого ведмедя, але краще почекати гарантій і не робити поспішних заяв. З іншого боку, якщо прямо зараз ніяких новин у Вас немає, скоро ситуація докорінно зміниться. Близькі люди тільки порадіють за Вас.

Водолій ♒

Легко сприйняти чужу думку як виклик, але правда в тому, що інша людина дуже близька до взаємного розуміння з Вами. Зараз вона переживає ті ж розумові процеси, що і Ви якийсь час тому. Тому, зіткнувшись з опором, проявіть в першу чергу терпіння і терпимість.

Риби ♓

У наше століття технологічного прогресу смішно чути, що хтось “не зміг відповісти”. Ви серйозно ставитеся до своїх зобов’язань, а іншим на свої плювати. Ви прагнете підтримати і допомогти, а інший і у вус не дме. Але не варто думати, що будь-яка взаємодія з людьми приречене приносити розчарування. Порядні люди – такі, як Ви – теж нікуди не поділися.