Гороскоп на 14 листопада

Овен ♈

Бригадир на будівництві сам не бруднить рук, на відміну від звичайних будівельників. Він спостерігає і направляє, щоб працівники, наприклад, не зачепили електричний кабель або водопровідну трубу. Точно так само і у Вашому світі погляд допоможе виявити небезпечну ситуацію і уникнути її.

Телець ♉

Хочеться і рибку з’їсти, і кісточками не вдавитися – іншими словами, отримати все найкраще з двох світів. На жаль, не розбивши яєць, не приготуєш яєчню. Неможливо добитися результату в одній області, не пішовши на компроміс в інший. Але, чесне слово, ця гра коштує свічок.

Близнюки ♊

Ви точно знаєте, чого хочете досягти в обраній області. Але у оточуючих свій погляд на Ваші справи. Вони бажають Вам успіху, але вважають, що Ви повинні діяти так, як вони радять. Ні в якому разі не міняйте коней на переправі, тільки щоб комусь догоджати.

Рак ♋

Вашим досвідом безперечно варто поділитися з людьми, причому у всіх подробицях. Мало розповісти тільки про успіхи. Нехай знають, яким потом і кров’ю успіхи далися Вам. Згадайте і про помилки, які допустили. Тільки так Ваша порада буде по-справжньому цінною.

Лев ♌

Якщо якийсь аспект відносин вселяє Вам сумніву, зараз не час вимагати відповідей. Найкраща тактика – трохи віддалитися від людини, про яку йдеться. Трохи відпочивши один від одного, ви зможете почати говорити на свіжі і цікаві теми.

Діва ♍

Вас чекає прогрес в обраній галузі, але на шляху до нього доведеться подолати кілька перешкод, причому Вашої провини в тому, що вони виникли, немає. Не вважайте чужу пасивність знаком відсутності інтересу. Дайте людині шанс показати, що вона готова Вас підтримати.

Терези ♎

Ви знаєте собі ціну в рамках цього партнерства, знаєте, що вже вклали і що готові вкласти. На щастя, на горизонті замерехтить сяйво натхнення. Інша сторона тільки зараз починає розуміти, наскільки Ви гарні. Краще пізно, ніж ніколи – і нехай це прозріння зіграє свою роль, перевівши відносини на новий рівень.

Скорпіон ♏

Спробуйте насвистувати за роботою. Робити вигляд, що Ви зайняті найзахопливішою справою на світі, – саме по собі цікава розвага. Вам так чи інакше доведеться виконати цю задачу, але при правильному налаштуванні вона не буде здаватися такою неприємною.

Стрілець ♐

Канали комунікації розширяться, а теми для спілкування стануть більш глибокими. Від обміну відкриттями виграють обидві сторони. Ви вчитеся в інших, інші навчаються у Вас – і найсміливіші плани починають збуватися!

Козоріг ♑

У Вас є всі причини для того, щоб з оптимізмом оцінювати свої фінанси, і раптом виявляється, що Ви щось упустили з виду. Так чи інакше, зараз матеріальні питання вимагатимуть пильної уваги. Великі витрати краще переосмислити або як мінімум відкласти. Зможете повернутися до них, коли ситуація стабілізується.

Водолій ♒

Якщо комусь потрібен пряма і чесна відповідь, нехай звернеться до Вас. Ви бачите абсолютно ясно навіть там, де обставини напустили туману. Якщо інші тягнуться до Вас, знайте, що причина саме в цьому. Ваша здатність бачити далі очевидного і банального зараз на висоті.

Риби ♓

Деякі люди – справжні експерти в певних областях. Інші тільки переконані – своїми або чужими зусиллями, – що знають все і вся. Справжній знавець відрізняється від фальшивого тим, що розуміє: немає межі досконалості! Зрілість і скромність – безціні якості. Виявивши їх поруч зі своїм унікальним талантом, Ви не залишитеся непоміченими.