Гороскоп на 15 березня

Овен ♈

Ваша душевна теплота зможе розтопити будь-яке крижане серце, яке зустрінеться на Вашому шляху сьогодні, тож день буде сповнений спілкуванням, незалежно від того, планували Ви це чи ні. Чи то розмова в черзі з незнайомою людиною, чи серйозна бесіда з колегою, цей день пропонує Вам новий досвід, який змусить Вас зупинитися, озирнутися на всі боки, і побачити людей у новому світлі. Можливо, Ви усвідомлюєте, що Ваша думка про деяких людей була не зовсім правильною.

Телець ♉

Завдяки теплу, яке Ви отримуєте від своїх друзів, Ви проведете цей день із фантастичним настроєм. Ви знайдете абсолютно нове розуміння того хорошого, що Ваша дружба привносить у Ваше життя, і цей день дасть Вам можливість довести це. Зараз не час економити, якщо йдеться про подарунок другові на день народження, тим паче що Ваші друзі ніколи не скупилися щодо Вас. Подумайте над можливими варіантами подарунка і зупиніть свій вибір на тому, від якого у Вашого друга перехопить подих, і який символізуватиме Ваше особливе до нього ставлення.

Близнюки ♊

Із самого ранку вам варто згадати про своє вміння підлаштовуватися під обставини – сьогодні воно стане вам у пригоді, тому що ви напевно зіткнетеся з непередбачуваними перешкодами. До того ж, імовірно, виникне необхідність змінити деякі плани, щоб звільнити дорогу для якоїсь великої можливості. Ваші романтичні прагнення теж зникнуть, коли ви випадково почуєте якийсь коментар, який змусить вас переглянути те, що ви хотіли б бачити у своєму супутнику життя. Це звучить сумно, але насправді Ваше серце стоїть на порозі змін на краще.

Рак ♋

Сьогодні трохи агресії в межах розумного може допомогти в досягненні цілей, але Вам слід також згадати, що далеко не всі мають такий самий запас життєвих сил. Той факт, що Ви бажаєте чогось дуже сильно, не гарантує Вам того, що всі кинуться до Вас із пропозиціями допомоги. Ваші особисті бажання – це не те, що може торкнутися кожного, тож якщо Вам не обійтися без допомоги конкретних людей, Вам доведеться попітніти, щоб вони захотіли приєднатися до Вас. Але не чекайте, що ці люди загоряться Вашою ідеєю так само, як і Ви.

Лев ♌

На вас чекає хвилюючий сюрприз, і він напевно повністю перекреслить деякі з ваших планів, які ви так ретельно продумували. Але Вам уже давно не вистачає спонтанності й непередбачуваності, тож такий поворот подій тільки потішить Вас. Ви будете не проти поміняти свої плани. Вам легко вдасться пристосуватися до будь-якої події. Крім того, ви по-новому навчитеся радіти невідомому. Цей день підходить для того, щоб заснувати нову традицію, а ту, яка віджила своє, залишити далеко в минулому.

Діва ♍

У Вас нарешті з’явиться шанс, пов’язаний із чимось, що може змінити хід Вашого життя. Усе, що від Вас вимагається – зустріти його з розпростертими обіймами. Він може прийти у вигляді нової людини або старого друга. Відсутність будь-яких упереджень – запорука Вашого успіху сьогодні. Не бійтеся. Вам потрібно рухатися у напрямку до мети, навіть якщо ви не зовсім розумієте, яка ця мета. І не варто турбуватися через те, що вам не вистачає достовірної інформації або авторитетної думки.

Терези ♎

Звичний хід речей навіював на Вас нудьгу, але сьогодні він діє на Вас заспокійливо, і Ви мрієте опинитися подалі від епіцентру подій. Зовсім скоро Ви вже зможете прийняти новий виклик, але поки що Вам більше до душі те, що Вам добре знайоме. Зараз вам важливо знати, що будь-яка перешкода – це всього лише тимчасова незручність, яка не потребуватиме від вас якихось значних зусиль. День хороший для того, щоб покінчити з плутаниною у Вашому житті й стосунках.

Скорпіон ♏

Позитивні зміни у вигляді сміху й оплесків скоро відбудуться у Вашому житті. Сьогодні Вам судилося стати зіркою в чиємусь житті, незалежно від того, дізнаєтеся Ви про це чи ні. В обід або ближче до вечора, перебуваючи серед людей, спробуйте привернути до себе увагу і виступити блискуче! Дехто сподівається, що Ви станете їхнім натхненням, тож не розчаровуйте їх! Вас захлесне впевненість у тому, що всі окремі елементи мозаїки починають складатися в єдине ціле.

Стрілець ♐

Терміни є терміни, і, на жаль, немає можливості їх перенести. Тож якщо Ви вже відчуваєте, що Ваші шанси вкластися в термін надзвичайно малі, доведеться звернутися по допомогу. Не турбуйтеся про те, який вигляд це може мати з боку. Навколишні розуміють, що Ваше завдання практично нездійсненне, тож, цілком імовірно, вони не надто здивуються, якщо до кінця дня від Вас надійде прохання про допомогу.

Козоріг ♑

Дехто, кого Ви знаєте і любите, сьогодні може бути аж надто чутливим, тому цілком нормальні, на Ваш погляд, слова і вчинки можуть легко образити цю людину. Тож приготуйтеся контролювати кожен свій рух. Вам це може і не подобатися, але така необхідність. Ця людина, яка для Вас багато значить, не зовсім упевнена в собі й у своїх діях, і це є причиною її пригніченого настрою. Дайте їй трохи часу і постарайтеся в усьому підтримати.

Водолій ♒

Сьогодні Ви головний у грі! Ви з’явитеся з потрібною відповіддю в найвідповідніший момент. На найотруйнішу репліку ви відреагуєте як на кокетливе зауваження. Ви будете з’являтися в потрібних місцях у потрібний час. Інакше кажучи, те, що принесе Вам успіх, буде або злітати з Ваших вуст, або перебувати у Вас під руками. Така рідкісна успішність підніме Вам настрій, і якщо Вам захочеться ним поділитися, зверніть увагу на друга, який сьогодні сумує. Сьогодні Ви як ніколи можете зробити багато для інших, адже Ваше везіння заразне.

Риби ♓

Ваш керівник або колега, можливо, спробує сьогодні загнати вас у кут, але в цій ситуації головне – не піддаватися паніці. Паніка змушує Вас ухвалювати необдумані рішення, і Ваша схильність перебільшувати тільки посилюється. Тож, якщо Вас попросять виконати те, чого Ви ще ніколи не робили, не дійте навмання, а попросіть дати Вам більше часу і дійте спокійно та послідовно. Графік роботи, якого Вас просять дотримуватися, нереальний, але це вже не Ваша вина.