Ці знаки Зодіаку живуть минулим

Вони живуть минулим набагато більше, ніж готові собі зізнатися.

Телець

Ви не часто готові відкриватися новому досвіду та подіям. Навпаки, досить інтенсивно переживаєте минуле та все, що в ньому було. Ви витрачаєте дуже багато часу та сил на утримання того, що маєте.

Коли щось змінюється, вам важко прийняти це. Важко адаптуватися до змін, хоча ви розумієте, що потрібно це зробити. Навіть якщо сьогодення та майбутнє пропонують більш щасливе та здорове життя, вам все одно неймовірно складно відпустити минуле.

Рак

У вас не лише велике серце, а й чудова пам’ять. Ви дбайливо оберігаєте так багато прекрасних спогадів, що необхідність рухатися вперед здається не такою очевидною. Ви волієте насолоджуватися спогадами про свої колишні стосунки та друзів. Пам’ятайте всі прекрасні моменти, які розділили з цими людьми.

Іноді вам здається, ніби раніше все було набагато краще (особливо якщо цих людей більше немає у вашому житті). Якби все залежало від вас, то ви повернули б минуле в сьогодення.

Скорпіон

Коли життя завдає вам удару, то, як правило, це дуже боляче. Адже якщо ви комусь і відкриваєтеся, то абсолютно не стримуєте почуттів. А ще ви хочете, щоб все було так, як ви хочете, і не інакше.

І якщо ви зазнаєте невдачі або розлучаєтеся з кимось, то злість і огида можуть замкнути вас у минулому. Ви щосили намагаєтеся не втратити контроль над тим, що насправді вже не у ваших силах. Ви живете минулим набагато більше, ніж готові собі зізнатися.

Козоріг

Вам вдається жити сьогоденням та майбутнім, особливо коли мова заходить про ваші цілі. Однак у решті сфер життя ви чіпляєтеся за минуле сильніше, ніж це показуєте. Зокрема, ви прив’язані до традицій. Вірите, що створення того, чим можна пишатися, потребує певного часу.

Ви схильні зациклюватися на своїх помилках у минулому, постійно думаючи про те, що могли б зробити краще. Ловите себе на бажанні вирушити у минуле і змінити його, адже тепер ви знаєте значно більше, ніж тоді.

Риби

Вам подобається переживати щось нове, зав’язувати стосунки з людьми та пізнавати все те, що може запропонувати вам світ. Але хоч би як сильно ви намагалися жити справжнім, не можете втриматися, щоб не покопатися із завидною регулярністю у своєму минулому.

Ви розриваєтеся між бажанням пізнати майбутнє та бажанням згадувати та аналізувати минуле. Іноді вам хочеться вирушити в минуле і трохи довше затриматися в тому моменті, коли все було трохи простіше. Коли у вашому житті відбуваються зміни (навіть якщо на горизонті перспективне майбутнє), частина вас хоче залишити все так, як було раніше.

Оригінал