Гороскоп на 14 березня

Овен ♈

Пам’ятайте, що час, витрачений на вивчення чогось нового, ніколи не зникає даремно. Дайте гідну поживу своєму розуму. Утім, це не має бути вивченням чогось глобального. Достатньо невеликої кількості нової інформації. Навіть якщо Ви вирішите вивчити всі столиці країн світу, пісні, що лідирують у чартах, рецепт нової страви або танцювальне па, знайте, що день не минув даремно.

Телець ♉

Навіщо себе стримувати? Дайте свободу своїй відчайдушності – вона неодмінно принесе несподівані результати. Нехай оточуючі зовсім не очікують Вас таким побачити, проте це одна зі сторін Вашого “Я”. Перестаньте ховати її заради загального блага. Зрештою, якщо інші не стримують себе, то чому Ви повинні? Починайте вирішувати найважливіші та найсерйозніші питання.

Близнюки ♊

Сьогодні між Вами і кимось, з ким Вам доведеться мати справу, складеться на рідкість приємна атмосфера. Так, ви чудово знаходите спільну мову, але час від часу вам необхідно узгоджувати деякі свої ідеї та думки. На щастя, зараз ваші бажання повністю збігатимуться, тож нікому не доведеться нічим жертвувати заради іншого. До того ж, ніхто не відчуватиме почуття провини через те, що не поступився в якомусь питанні.

Рак ♋

Сьогодні Ваша реакція виявиться на рідкість швидкою, проте, намагайтеся не особливо поспішати. Продумуйте і ретельно зважуйте кожен свій крок. Це стосується навіть таких дрібниць, як кількість ложок цукру, які Ви хочете додати в каву або чай. Словом, у жодному разі не робіть нічого, не подумавши.

Лев ♌

Сьогодні кожна хвилина, проведена з дітьми, принесе вам величезну користь. Завдяки їхній постійній допитливості ви пам’ятатимете, що весь світ – це величезна загадка, і ви самі ще можете багато чого навчитися. По ходу того, як Ви проходили уроки життя, чималу частину з них Ви просто забували. Не бійтеся здаватися смішними – дитинство завжди залишається частиною нас.

Діва ♍

Сьогодні ви можете дізнатися вельми цікаву інформацію, однак, перш ніж пустити її в хід, почекайте ще кілька днів. Вам буде необхідно переконатися в тому, що справа справді того варта, і що у Вас достатньо часу на роботу, перш ніж братися за це. Чи вистачить Вам коштів на неї і чи не завадить вона Вашим стосункам? Вирішіть усі подібні питання та оберіть найоптимальніший шлях. Повірте, все не так вже й просто.

Терези ♎

Ваш забитий вщерть графік одночасно принесе чудові результати й ускладнить спілкування з близькими й дорогими вам людьми. Присвятіть цей день зустрічі з родичами і друзями. Розішліть усім запрошення на дружню вечірку, спільний пікнік або спокійну вечерю у когось вдома чи в ресторані. Зрештою, всім нам потрібен відпочинок.

Скорпіон ♏

Якщо дивна поведінка когось зі співробітників або знайомих дратує Вас, поговоріть з ним напряму. Можливо, Вам справді варто дізнатися, в чому ж справа. Утім, це може й не мати до вас жодного стосунку. Що справді важливо, то це те, що їхня поведінка спричиняє Вам дискомфорт. Проте намагайтеся бути дипломатичними, оскільки справа може не залежати від самої людини.

Стрілець ♐

Ваш милий характер, схоже, припав до вподоби тим, хто зараз перебуває при владі. Було б гріхом не скористатися цим у своїх інтересах, щоб отримати те, що Вам так потрібно – порада, увага, гроші або ще що-небудь. Проте, намагайтеся користуватися цим мудро. Перш ніж попросити, ретельно обміркуйте це, оскільки спонтанні вимоги можуть бути лише миттєвими забаганками, що не приносять реальної користі.

Козоріг ♑

Схоже, Ви хочете піднести комусь чудовий подарунок на день народження або річницю, але що б таке подарувати – ось у чому проблема! Перш ніж впадати в паніку і бігти купувати щось дешеве (тому що грошей мало) і непотрібне (тому що з ідеями напруженість), порадьтеся з оточуючими. Найімовірніше, друзі дадуть Вам добру пораду, і в результаті Ви таки зможете знайти гідний подарунок.

Водолій ♒

Ви вже зовсім зневірилися в тому, що потрібна людина зверне на Вас увагу, як раптом з’явилася нова надія! Можливо, Ви так довго чекали, поки начальство оцінить Вашу старанну працю або, наприклад, викладач – активність на заняттях. А може, Ви марно намагалися привернути увагу об’єкта своєї симпатії? Що ж, про що б не йшлося зараз, дуже скоро Ви отримаєте все, на що розраховували.

Риби ♓

Сьогодні якась авторитетна особистість у Вашому житті може принести замішання у Вашу команду. Найімовірніше, ви постараєтеся ухилитися від конфлікту, що виникає, проте врахуйте, що енергетика дня буде не на вашому боці. Намагайтеся спілкуватися виключно з друзями і тими, хто завжди дарує вам позитив.