3 найбільш “пристрасні” знаки Зодіаку, з якими хочеться переспати

Зараз скептики “увімкнуть” свою тверезість і почнуть критикувати кожне слово. Слова “заклопотаність” і “неадекватність” в одному реченню зашкалюватимуть, але, можливо, і в цій статті є частка раціоналізму та логіки? Може, настав час повірити в духовну силу, енергетичні потоки та іншу східну мудрість?

Ми підготували для Вас Топ-3 знаків Зодіаку, яких завжди і практично всі хочуть. Вони – магніти для партнерів. У них сконцентрована сексуальна енергія, вулкан пристрасті і вічне бажання оточуючих.

3 місце – Стрілець

Стрільці – скромні фантазери, але скромні в цьому разі означає, що вони не скромні у своїх фантазіях, а навпаки, публічно не активні. Стрільці розкриваються лише комусь конкретно, а не напоказ. Вони люблять “любити” явно жорсткіше, ніж може здатися на перший погляд. Вони не люблять розпорошуватися, в них зосереджена цілеспрямованість і щедрість у пестощах. Такий ідеальний партнер з першого погляду, але з легкими фанатичними схильностями за більш особистого і близького знайомства.

2 місце – Скорпіон

Отже, Скорпіони і тут ви в Топі. Ви – пристрасні, імпульсивні, тому завжди отримуєте те, чого хочете. Для Вас немає перешкод в жодній із неординарних “дій”. Ви відкриті для всього нового, точніше саме Ви – шукачі чогось незвичайного. На жаль, Вам не відоме значення слова “вірність”, але за Ваші “подвиги” Вам можна пробачити, адже Ви завжди сповнені бажання і пристрасті. Найбільш невтомний знак Зодіаку – це Скорпіон!

1 місце – Близнюки

Вас постійно хочуть оточуючі. Ви – магніт для очей і для тіл. У Вас завжди живе протиріччя, яке тягне увагу інших людей. Ви в міру харизматичні, розумні й сексуальні. Але ідеальна пропорція всього перерахованого вище дарує Вам заслужене перше місце. Продовжуйте експериментувати, даруйте світові нові пізнання і живіть так, як живете. Світ любить Близнюків, хоча іноді світу це занадто дорого обходиться.

Оригінал