Гороскоп на 4 серпня 2023 року

Овен ♈

Будьте обережні й не робіть сьогодні припущень щодо того, як оточуючі поводитимуться – Ви не можете передбачити чиюсь реакцію на приголомшливі новини. Вам здасться, що люди занадто бурхливо реагують, але пам’ятайте, що надмірна реакція однієї людини – це обґрунтована реакція іншої. Настав час жити і дати жити іншим, тож перестаньте переживати, що оточуючі не вписуються в ту картину, яку Ви створили в себе в голові. Дійсність набагато цікавіша, ніж люди її оцінили.

Телець ♉

Якщо у Вас скрутно з грошима, настав час почати шукати способи вийти з цієї ситуації. Урізати свої витрати не завжди болісно, особливо якщо зміни стосуються якихось дрібниць. Наприклад, Ви можете почати брати обід з дому. Або спробуйте самі помити машину – залучіть дітей, якщо вони у Вас є, оскільки це заняття чудово зближує. Використовуйте свій творчий потенціал!

Близнюки ♊

Розберіться сьогодні зі своїми емоціями. Коли Ви наводите лад у захаращеній шафі, у Вас з’являється почуття виконаного обов’язку, то уявіть, які позитивні емоції Ви відчуєте, коли позбудетеся свого серця й розуму жалю, заздрощів і злості. Цей негатив лише шкодить Вам, тому терміново прощайтеся з ним! Ви будете вражені тим, наскільки легше Вам стане і наскільки чарівнішими Вас вважатимуть оточуючі. Перебуваючи в замішанні, Ви не створите дива зі своїм зовнішнім виглядом.

Рак ♋

Кумедні плітки будуть неабияк перебільшені, тому не дивуйтеся, якщо Ви сьогодні з’ясуєте щось приголомшливе, у чому (нібито) берете участь. Коли Ви про це дізнаєтеся, присічіть цю нісенітницю на корені і внесіть ясність, інакше це перетвориться на ще більшу історію зі ще більшою кількістю брехні. Ви, як і всі, любите перебувати в центрі уваги, але Вам потрібно переконатися, що це через щось, що Ви насправді зробили, а не тому що хтось просто подумав, що Ви це зробили.

Лев ♌

Єдине, що може бути гірше за явне вихваляння, – це удавана скромність. Якщо Ви зробили щось гідне похвали, похваліться цим! Нічого доброго не вийде з висловлення жалю, якщо Ви робите це не всерйоз. Зрештою, кого Ви намагаєтеся вразити? Якщо Ви хочете вразити когось, зверніть увагу цієї людини на те, що Ви щойно зробили. Щойно Ви почнете приховувати свої досягнення, Ви тим самим почнете применшувати їх і дасте людям привід і зовсім їх ігнорувати. Це абсолютно невірний шлях, щоб йому слідувати, особливо зараз.

Діва ♍

Сьогодні Ви отримаєте цікаве запрошення на громадський захід, який може привести Вас до ще більшої кількості соціальних подій у майбутньому, тому у Ваших же інтересах прийняти запрошення. Але перш ніж погоджуватися, переконайтеся, що у Вас є на це час, щоб не скасовувати все в останню хвилину. Незважаючи на Вашу зростаючу популярність, Ви сьогодні будете в більш спокійному і вдумливому настрої. Зараз вдалий час, щоб завершити старі проєкти або доробити незакінчені доручення.

Терези ♎

Сьогодні не виникне тієї проблеми, якої Ви побоювалися, а значить Вам нема про що переживати. Завдяки полегшенню від цієї напруги Ви зможете залишатися гнучким і життєрадісним протягом усього дня. Ви готові до чого завгодно, і оточуючі можуть це підтвердити. Найімовірніше, ви отримаєте якусь пропозицію або прохання від начальства. Те, заради чого Ви працювали останні кілька місяців, стає дедалі реальнішим і ближчим, і сьогодні у Вас може з’явиться можливість відчути це.

Скорпіон ♏

Останнім часом Ви були поглинені своїми звичними щоденними справами, але будьте обережні, адже Ви ризикуєте прожити життя на автопілоті. Гнаний життєвими негараздами, Ви почнете втрачати контроль над своїм становищем. Тому сьогодні Вам потрібно нагадати собі, що Ви самі вершите свою долю. І найкращий спосіб це зробити – це щось змінити. Навіть якщо Ви просто поїдете додому новим маршрутом, це буде виключно Вашим рішенням.

Стрілець ♐

Натовпи людей – це не найсприятливіше для Вас оточення зараз. Наразі Вам потрібно побути наодинці з собою і своїми думками. Ви можете прийти до якогось неймовірно важливого усвідомлення щодо себе, якщо у Вас буде спокійна атмосфера і достатньо часу. Зануртеся в глибоко вкорінені проблеми і виділіть час, щоб розібратися зі своїми почуттями. Настав час щось змінювати у своєму житті – те, що Ви вже довгий час відкладали. Настав той день, коли потрібно з цим розібратися.

Козоріг ♑

Змушувати когось посміхнутися – це чарівно, але не варто надавати цьому великого значення. Якщо Ви докладете всіх своїх зусиль для того, щоб зробити когось щасливим, у Вас не залишиться енергії, щоб зробити щасливим себе. Тому прибережіть сьогодні сили для своїх власних проблем. Не хвилюйтеся про те, що інші можуть подумати, що Ви егоїст. Немає нічого поганого в тому, щоб час від часу ставити свої інтереси на перше місце. Не забувайте балувати себе.

Водолій ♒

Після того як Ви протягом багатьох днів, тижнів і місяців займалися одним і тим самим, Вам не важко буде відключити мозок і продовжити на автопілоті. Ви винні своєму інтелекту набагато більше за це, тому не дозволяйте йому пропадати даром. Якщо у Вас немає ніяких справ на сьогодні, то зробіть усе можливе, щоб поставити перед собою непрості завдання. Спробуйте себе в новому виді спорту або хобі. Постарайтеся приготувати якусь складну страву. Створіть собі труднощі і дізнайтеся, як швидко Ви зможете себе вразити.

Риби ♓

Вам подобається, коли у Вас є вибір, але сьогодні варіантів буде так багато, що Ви, найімовірніше, будете приголомшені їхньою кількістю. Просто не панікуйте і не ухвалюйте поспішних рішень лише тому, що вам здасться, що в когось закінчується терпіння. Якщо все так і станеться, то вам доведеться повернутися до цього питання через кілька днів, коли з’являться нові факти. Не поспішайте сьогодні. Тільки після того, як Ви зважите всі “за” і “проти” і прикинете, що може вийти з кожного варіанта, Ви зможете вирішити, що робити далі.