Гороскоп на 12 липня 2023 року

Овен ♈

Не стримуйте свої пориви і дайте волю інстинктам. Закидайте ноги вище голови і трохи побудьте божевільними. Навіть якщо хтось побачить Ваші примхи, сміятися він не буде. У будь-якому разі, люди тільки почерпнуть натхнення у Вашому слідуванні внутрішнім поривам. Вводячи оточуючих у стан ступору за допомогою ірраціональної поведінки, Ви зможете зрозуміти їхню сутність і справжні мотиви.

Телець ♉

Проведіть свій вільний час, зустрівшись із максимально можливою кількістю найрізноманітніших людей і обговоривши з ними різні теми. Якщо Ви зробите це, то збільшите свої шанси отримати справжнє натхнення і зробити щось, що допоможе змінити на краще навколишній світ. Крім того, що більше людей, то кращим буде Ваше самопочуття до кінця дня. Навіть якщо все, що Ви дізнаєтеся, виявиться дозвільними плітками, все одно Ви будете в курсі того, про що пліткують оточуючі.

Близнюки ♊

Щоб отримати рішення якоїсь проблеми, зверніться до колег по роботі або однокласників. Вам потрібно дізнатися, чи не опинявся хтось із них у такій самій ситуації, як і Ви зараз. Досвід друзів тим і гарний, що може надати неоціненну допомогу і, можливо, вбереже Вас від деяких не особливо приємних моментів. Ви в змозі ухвалити правильне рішення, однак Вам потрібні факти, на які можна спертися. Саме тому Ви повинні почути кілька різних думок з цього приводу.

Рак ♋

Настав час кинути виклик самому собі. Занадто довго Ви насолоджувалися легкими перемогами та успіхом, який, утім, приходив лише тоді, коли Ви знали, що робити і як саме. Примусьте себе подумати над чимось новим. Знайдіть проблему, з якою буде нелегко впоратися. Використовуйте свій інтелект, щоб зовсім по-іншому оцінити ситуацію і знайти з неї вихід. Ви маєте багато навичок у цій сфері, але вони мають постійно працювати й розвиватися. Здивуйте самого себе.

Лев ♌

Сьогодні всі елементи Вашого життя будуть тісно взаємопов’язані. Ви побачите певний зв’язок між особистим життям, близькими родичами і роботою. Раніше ви цього не помічали, але зараз це знання допоможе вам ухвалити правильне рішення в певній ситуації. До вечора вельми складні переговори можуть зайти в глухий кут, але швидкість Вашої думки допоможе знайти компроміс і дійти взаємовигідного рішення.

Діва ♍

Не дозволяйте нічому вислизнути від Вашого пильного погляду і двічі все перевіряйте. Ви маєте знайти всі маленькі помилки й похибки. Добре, що настрій для цього відповідний. Використовуйте свої вміння, щоб уберегти друзів і родичів від неправильного сприйняття деяких життєвих моментів. Дипломатичні навички, застосовані то тут, то там, можуть врятувати товаришів від неприємної ситуації. Переконайтеся, що Ви зробили все можливе.

Терези ♎

Той, хто зазвичай є джерелом світла і натхнення у Вашому житті, сьогодні впав у стан депресії, і Ви маєте зіграти головну роль у підтримці його бойового духу. Розвеселіть її дурними жартами, якимось милим відеороликом або безглуздими плітками. Ваші спроби розважити цю людину будуть прийняті з вдячністю і не будуть марними. Однак не дозволяйте їй відчути, що її жаліють, просто підтримуйте спілкування.

Скорпіон ♏

Ви справді унікальна людина, але всім властиво іноді плутатися у своїх думках і почуттях. Зверніться до когось із близьких і розкажіть, що у Вас на думці. Найімовірніше, вони можуть вам допомогти. Насправді у Вас дуже багато спільного з іншими людьми, тому поділіться з ними своїми переживаннями, і Ви зможете в усьому розібратися. Розмірковувати над своїми проблемами наодинці, звісно, добре, але Ви не зобов’язані тримати все в собі.

Стрілець ♐

Біда надмірних зусиль на роботі полягає в тому, що опинившись на вершині, можна забути, звідки Ви туди прийшли. Зробивши величезний крок уперед, Ви можете замислитися над подібним питанням. Хороша новина в тому, що у Вашій душі панує гранична ясність, і з відповіддю на це питання проблем не буде. Відчуття внутрішнього спокою дасть Вам змогу спокійно подумати, а чи потрібно підніматися на іншу гору, чи можна просто спокійно сидіти й насолоджуватися краєвидом. Ви домоглися, чого хотіли, то чи не настав час відпочити?

Козоріг ♑

Романтика має приносити задоволення, а не бути важкою роботою. Тож, якщо Ви працюєте на зближення з кимось, зупиніться. Якщо це вносить у Ваше життя додатковий стрес, то, може, не варто продовжувати? Невдалі побачення і конфлікти – це не тільки перешкоди на шляху амурних справ, це ще й знак, що час серйозних стосунків не настав. Зробіть крок назад і дайте іншій людині час, щоб усвідомити, наскільки їй Вас не вистачає.

Водолій ♒

Щоразу, коли щось закінчується, щось і починається. У Вашому випадку це буде нова креативна ідея або можливість піти новим шляхом. Якщо Ви сказали “до побачення” чомусь у житті, це не означає, що воно не впливатиме на Ваше майбутнє. Озбройтеся засвоєними раніше знаннями і застосуйте їх у романтичних стосунках або в професійній сфері. Змініть байдуже ставлення до свого здоров’я і сходіть до фахівця. Дбайте про себе!

Риби ♓

Дозвольте Вашим очам і тілу спілкуватися з оточуючими виключно мовою жестів. Адже можна спокійнісінько висловити свою думку за допомогою кивка головою або плескання долонями. Найчастіше це має більший ефект, ніж слова, і добре діє не тільки в романтичних стосунках. Постарайтеся обмежитися кількома словами навіть на діловій зустрічі. На даний момент невербальна комунікація є найкращим способом схилити людей на свій бік.